Страх ли ви е ,че всичко може да рухне?

  • 2 634
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Не ме е страх, защото съм човек, който оценява и се радва на момента. Никой не е застрахован от нищо и тъкмо това ми е мотото, ако ще се случва нещо ще го мисля в движение.

# 16
  • Мнения: 696
Изобщо не си мисля подобни неща. Сигурност никога няма, и какво да треперим постоянно ли !? Аз не мога.

# 17
  • Мнения: 220
alexas много ми хареса това,което си написала.от утре-нов ден,нови мисли.надявам се тази вечер след като си излях мислите тук от утре да започна на чисто и всичко това е просто история.ще се радвам на 1000% на всеки миг

# 18
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Да,и винаги когато ми е най хубаво,точно тогава ми минават такива мисли.Абе луда работа...... Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 039
нямам такива мисли в главата си

# 20
Страх ме е, защото аз май съм на път да загубя семейството си. При мене май всичко се руши .Живота ми ,нервите ми. Незнам какво да правя Търся причините и незнам защо, но попадам в някаква черна дупка от която немога да изляза.
Странно нещо е живота ......

# 21
  • Мнения: 1 416
Не, не ме е страх. От такива мисли няма смисъл, защото всичко може да те връхлети. Пък и - някои неща рухват, но идва ред на други...  Peace

# 22
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Не си мисли такива неща-живей с хубавите мигове,които имаш в момента Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 726
Ами то 100% сигурност никой за нищо не може да ти гарантира  Laughing!

Както съм се убедила просто не знаеш какво ще ти поднесе живота в следващия момент. Била съм свидетел на такива обрати на съдбата, че роман да напиша - малко ще е.

Не се тормози с глупости!!!! Радвай се на връзката си и й се наслаждавай пълноценно   bouquet!!!

# 24
  • Мнения: 891
не, не се страхувам
вярвам
ние живеем като по филмите.
и любовта ни е такава.
понякога ме е хващало 'страх', че нещата ще се срутят
но само да ми се усмихне .. веднага ми минава.
обичаме се и се радваме заедно на живота!
страх ме е само от болести и смърт.
от нищо друго.

И аз мисля така !  Peace

# 25
  • Мнения: 8 917
alexas много ми хареса това,което си написала.от утре-нов ден,нови мисли.надявам се тази вечер след като си излях мислите тук от утре да започна на чисто и всичко това е просто история.ще се радвам на 1000% на всеки миг

Миличка, ако има нещо да става - ще стане. Просто не го мисли - никой няма застраховка за нищо. Така, че вместо да си тровиш живота с горчиви мисли, просто го живей с хубавата му страна, защото ти имаш това, което те прави щастлива. Не пилей време и нерви в безмислици Hug

По темата - страх ме е от болести и смърт на любими хора Sad

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 13:59 от The Sun

# 26
  • Мнения: 4 546
да. и не само за връзката ни.
когато ми се случват много хубави неща ме е страх какво ще последва след тях. в смисъл че след хубавите неща идват лоши, след тях пък пак хубави и т.н. 

# 27
  • Мнения: 569

 Страх ме, но напоследък се опитвам да не мисля за това. Живея повече с мисли за настоящето

 и по- малко за бъдещето.И така се чувствам по- добре.

# 28
  • Мнения: 5 475
не, не се страхувам
вярвам
ние живеем като по филмите.
и любовта ни е такава.
понякога ме е хващало 'страх', че нещата ще се срутят
но само да ми се усмихне .. веднага ми минава.
обичаме се и се радваме заедно на живота!
страх ме е само от болести и смърт.
от нищо друго.

 Peace

# 29
  • Мнения: X
Да, страх ме е..Вече сме на етапа отделяне в ново жилище и съвместен живот, но преди няколко дни ми заяви, че не ме бил обичал така, както трябвало-нямало я онази тръпка...все пак имал чувства и прескачаме етапа на чувствата и създаваме семейство..Страх ме е, че всичко хубаво, което ми се случва, мога да го загубя...

Общи условия

Активация на акаунт