Предстои ми хистероскопия - да поговорим - Тема 4

  • 56 502
  • 886
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 293
Asya.S разбирам ви напълно, всяка една от нас е преминала много неща. Вие също както виждам но да не предприемате нищо само, защото се чака или някой ви казва, че нямате време не е сериозно. Ако искате да постигнете мечтата си за дете трябва да се консултирате със специалист, колкото и да не ви се иска. Има причина за неуспехите ви и трябва да я намерите.

# 31
  • Мнения: 27
Не ме разбирайте погрешно, аз не отричам това, че трябва да се консултирам със специалист, нито бездействам! Просто към момента очаквам първи МЦ /спонтанния е от преди месец/ и ще направя хистероскопията,  за да се премахне полипа и вероятността на него да се дължи неуспеха, вчера пуснах и тромбофилия, пускала съм витамини, а след месец ще изследвам и хормони. Имах предвид, че за час при добър репродуктивен се чака месеци, а аз определено няма да бездействам докато си запиша час. Просто още не зная при кого да отида и съм объркана и изплашена.
Решила съм да сменя дългогодишното си АГ и от скоро ходя при друг лекар, който следи рискови бременности.  
Всички тук са преживели доста и затова исках съвет.
Притеснявам се за хистерото, което ще бъде скоро, дали съм избрала правилния лекар сега, дали да не чакам за преглед другаде... Някои от нас се притесняват повече, по-трудно вземат решения и така...

[video][/video]
 
Asya.S разбирам ви напълно, всяка една от нас е преминала много неща. Вие също както виждам но да не предприемате нищо само, защото се чака или някой ви казва, че нямате време не е сериозно. Ако искате да постигнете мечтата си за дете трябва да се консултирате със специалист, колкото и да не ви се иска. Има причина за неуспехите ви и трябва да я намерите.

Последна редакция: пн, 22 фев 2021, 07:10 от Asya.S

# 32
  • Мнения: 1 293
Asya.S възможно е да не сме се доразбрали наистина. Исках просто да ви да съвет, защото от години се боря и съм си патила от АГ-та в моя град. Няколко години чувах "Всичко ти е наред", и гинекологично и хормонално, да ама годините минават и сега гоня 39 и все още нищо. Когато отидох в инвитро-клиника се откриха бактерии, запушени тръби, сраствания, аденомиоза и т.н. Един куп неща за оправяне, после от стимулациите правих две хисетроскопии, а заради тръбите и една лапароскопия. Искрено ви желая успех и дано скоро се сбъден мечтата ви! За хистерото не се притеснявайте-всичко минава много бързо и леко и още следобяд сте на крака. Ако искате пишете ми на лично да ви кажа подробно как протича.

# 33
  • Мнения: 350
Момичета, днес цял час не спрях да звъня за час при Калчев, но нямат вече свободни! Искам да го махна този скапан полип и вече не ми се чака! Семерджиева нали и тя маха полипи дали да не се насоча към Адела клиник? Или къде да отида, искам някъде на хубаво място с добър специалист?

# 34
  • Мнения: 1 413
Привет, момичета, включвам се с едно питане. Утре ще ми правят хистеро - второ ще ми е. Но първото ми е правено заедно с лапаро, та въпросът ми е за колко време си обратно във форма само след хистеро?

# 35
  • Русе
  • Мнения: 246
Здравейте,  имам питане относно цената на диагностична хистероскопия  , ориентировъчно.  Предстои ми такава другия месец  в Тутракан,  но искам да съм подготвена докато дойде време за среща с доктора  , когато ми дойде . Благодаря ви

# 36
  • Мнения: 166
Здравейте момичета, предстои ми хистероскопия за премахване на полип в матката. От Варна съм, по препоръка на лекаря си и още няколко приятелки съм се насочила към Д-р Славчев от окръжна болница Варна. Има ли дами които са били при него да споделят малко опит ?

# 37
  • Мнения: 343
Аз правих оперативна за премахване на септум преди няколко месеца в Тутракан,  платих около 500лв,но самото гелче, което слагат беше по-скъпо, а за диагностична със сигурност ще е по-малко.


[quote author=deina_2@abv.bg link=topic=1272056.msg42375247#msg42375247 date=1613989738]
Здравейте,  имам питане относно цената на диагностична хистероскопия  , ориентировъчно.  Предстои ми такава другия месец  в Тутракан,  но искам да съм подготвена докато дойде време за среща с доктора  , когато ми дойде . Благодаря ви
[/quote]

# 38
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, другият месец ми предстои хистероскопия за махане на полип. Искам да попита дали има някой дето му е правено с болница Надежда. Да каже какво е нужно като изследвания и лични вещи за болницата. Благодаря предварително

# 39
  • Мнения: 350
Момичета, днес цял час не спрях да звъня за час при Калчев, но нямат вече свободни! Искам да го махна този скапан полип и вече не ми се чака! Семерджиева нали и тя маха полипи дали да не се насоча към Адела клиник? Или къде да отида, искам някъде на хубаво място с добър специалист?
???
Всички при Калчев ли само са били?

# 40
  • Мнения: 366
Здравей!

Вчера ми направиха втора инсеминация, като уговорката ми с д-р Персенска е, ако е неусешна, другия месец да ми направи хистероскопия. Обясни ми ,че трябва да се направи до 10-ти ден от м.ц и че трябва да се обадя на регистратурата и директно да запиша час. Питах я дали предварително ще се правят някакви изследвания, тя каза, че не е необходимо, всичко щяло да се прави на място в деня на процедурата. По принцип клиничната пътека за такъв вид процедура е 3 дни, но до колкото съм попадала и на други коментари, всичко се случва в рамките на един ден и няма болничен престой.
Ако вие разберете нещо повече , ще се радвам да споделите.

Здравейте момичета, другият месец ми предстои хистероскопия за махане на полип. Искам да попита дали има някой дето му е правено с болница Надежда. Да каже какво е нужно като изследвания и лични вещи за болницата. Благодаря предварително

# 41
  • Мнения: 139
Здравейте,
Преди месец ми се наложи абразио в 7гс. Два пъти .
Установиха двурога матка.
Сега вита първия цикъл след абразиото,точно 28 дни след първото.
Сега ми предстоят диагностични процедури и на-вероятно ще се наложи премахване на преградата според гинеколожката,при която ходя.
От болница Надежда ми препоръчаха доктор Л.Христов.
Дали е Ок за моя  казус?

# 42
  • Мнения: 350
На кой ден от МЦ най-добре се вижда има ли полип?

# 43
  • Мнения: 166
При мен се видя няколко пъти в различни дни така, че предполагам ако си го имаш се вижда когато и да отидеш.

# 44
  • Мнения: 350
При мен се видя няколко пъти в различни дни така, че предполагам ако си го имаш се вижда когато и да отидеш.
Ами явно не, защото от 4-ма гинеколози 2 виждат полип, другите двама категорично не виждат. Sad Препоръки за АГ приемам също Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт