Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 60

  • 20 396
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28 137
Честито, честито Иринко и ти така хубаво си го казала, семейството е мястото, където винаги можеш да се върнеш, кдето те чакат, и където винаги се чувстваш "у дома".
Ние ще отбележим прзника с мусака...малко розенце и синьо сиренце с грозде!

# 46
  • Мнения: 2 105
Еххх, Иринитка, златна уста и сърце имаш,  право в десятката 💝

# 47
  • Мнения: 2 844
Честит празник, мило семейство! ❤ Иринита 😘 както винаги си го написала прекрасно! ❤❤❤
Адорейшън 😘 мисля си за теб хубави неща!
И наздраве! 🍷
Имаме юбилейна тема ! Да е за добро, здрави да сте!

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 19:52 от Indji11

# 48
  • Targovishte
  • Мнения: 5 261
Добър вечер, семейство!

ИРИНИТА  - толкова е хубаво и точно в сърцето. Четох два пъти, ще се върна  пак. Благодаря ти!

Ето и моята вечеря


Телешкото този път запържих с 1 мин повече, общо по 4,5 от двете страни. Получи се идеално.  Салатата е зеле прясно.  Морковчетата са от маринатата на лютите чушки. За преглъщане ми помогнаха малко ферментирали малини. Това вино е в шкафа поне от три години. Е , дойде му времето Simple Smile

Идеята за салата зеле дойде след една рецепта в нета. Сготвих си пиле със зеле в плик


Пилешкото е бутчета, разделени на копанки и гръбче. Досега не съм готвил в плик и малко ме тревожи това че зелето не се обработва по никакъв начин. Пече се в плика 45 мин и после той се реже и запича за коричка и цвят. За мазнина ползвах свинска мас и малко масло на парчета от горе. Резултатът ще кажа утре.

МИМИ- мусаката изглежда много вкусно,  ще си направя. Е, виждате как лека по лека Режимът отива у ряката.

Надявам се да се взема в ръце. Замислям фаст в понеделник или вторник.

Приятна вечер, обични ми дами!

# 49
  • Мнения: 1 355
Четох, че утре било ден за фаст.
Лека вечер и от мен!

# 50
  • Мнения: 28 137
Четох, че утре било ден за фаст.
Лека вечер и от мен!
За кой....аз не обещавам?! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 51
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 739


             
                                 

# 52
  • София
  • Мнения: 11 102
Добро утро! Аз и днес ще си карам през просото. От понеделник ще опитвам да се дисциплинирам.

Хубава неделя!

# 53
  • Мнения: 28 137
Добро утро,
Жгмъцке и за тая седмица го карах през просото, но смятам да се взема в ръце от утре...!

# 54
# 55
  • София
  • Мнения: 4 141
Честит празник на патерички, приятели!
Иринитка, така красиво го е казала! 😘😘
Жгмъцко, 😘 благодаря за темата и съжалявам за мазето. Как да не го е яд човек.
Инджи, 😘😘😘 краднах стихчето. 😘😘😘
Много вкусни чинии видях, а вчера писах, писах и се затри.
Явно при всички е било чиит дей, такъв беше и при мен. Не се сдържах яко си хапнах хлебец. Ама вкусен си е пусто. Днес съм по- ниска от тревата и си пълня чушки с карфиолен ориз, праз и кайма.  Напълних си повече да имам и за утре в кутията. Дано да са вкусни. На домашните с нормален ориз и супа топчета ще има. Та днес ден за готвене. Прекрасен ден, бандичка 😘

# 56
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Честит ни празник на патеричка, семейство Hug Иринко, така хубаво си го казала Hug
Иркооо Hug
Вангобче и аз така се опитвам да готвя, но нямам нито желание нито настроение ...
😔

Последна редакция: пн, 23 ное 2020, 10:44 от desi_mama

# 57
  • Мнения: 2 105
Деси 💕

# 58
  • Мнения: 2 844
Деска 😘 стискам палци за татко ти! Дано някой от познатите лекари вдигне телефона, бъдете настоятелни! Добре са те посъветвали за бърза помощ! Пращам цялата си положителна енергия и много те гушкам!🙏🏻🤗
Вангоби 😘 а аз наблегнах вчера на тиквеник, но много хубав го беше направила сестра ми!
Сиси 😘 страхотно местенце за кафепиене!
Курдов 🤗 пак си сготвил вкусотийки!
Аз пропускам днес фаста, ще имаме празнична вечеря - изпращаме кака и свако - утре пътуват за Хамерика, моля стиснете утре и вдруги ден по едно палче, всичко да е ок при пътуването!
Хубава неделя, банда!

# 59
  • София
  • Мнения: 2 008
Деси, стискам палци за подобрение Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт