Честит първи учебен ден!

  • 4 499
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
Честит първи учебен ден на всички първокласници и изобщо на всички ученици и учители.
Да ви върви по вода.
 Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Честит Първи учебен ден!

Съвсем съзнателно написах Първи, защото той е само един - тръпнещи, развълнувани и леко просълзени родители, стиснали здраво онемели от страх и нетърпение първолаци. Това е само веднъж в живота!

На добър час!

# 17
Честит първи учебен ден !

Беше страхотно, изкарахме чудесно, дъщеря ми не искаше да си тръгва толкова рано  Laughing
Дано този ентусиазъм се запази и за по нататък  Simple Smile

Да са живи и здрави всички и да е лека и успешна годината !!!

# 18
  • Мнения: 227
 Hug честит Първи учебен ден на всички български дечица!!!
Горда съм да споделя, че вече имам двама ученика -  един в 4 клас и ПЪрВОКлАСНИК!!! Желая, както на моите момчета, така и на всички ученици много, много здраве, да растат разумни и Умни  - късмет през учебната година!!!

# 19
  • Мнения: 525
Честит Първи учебен ден на всички деца и преди всичко на моите:Георги на 14години,Димитър на 12години и Мариета на 4(нищо,че е малка тя е втора група).Баткото ни Митко вдигна знамето в училище:http://foto.bg/data/500/medium/P9151933.JPG

# 20
  • Мнения: 525
Не успях със снимката ще опитам пак
http://foto.bg/data/500/medium/P9151933.JPG

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 13:12 от vanyia

# 21
  • Мнения: 2 266
Честит първи учебен ден на всички учители и ученици.  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 006
Честит първи учебен ден на всички ученици и на техните родители !

Моя петокласник не ми разреши да му ударя един целуфан, когато го закарах до у-ще. Mr. Green Задоволих се само с едно :"Дай пет!" Иначе вкъщи и не пред хора не се прави на мъж. Laughing

Специално и отново се облече кат гробар у черно и направихме прическа с гел. Sunglasses

По-късно бях уведомена, че всички женки в новия клас са грозни  ooooh! и че от 14 момчета само петима са пичове, а другите са дебили.

Да ми е жив и здрав моя 11 годишен пич и вашите също!

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 13:03 от SUNRISE кака SAKRI

# 23
  • Мнения: 151
Честит първи учебен ден! Да е спорна годината! На добър час!  newsm10

# 24
  • Мнения: 1 492
Честит първи учебен ден  на всички ученици Hug На добър час!
Нашият първолак беше толкова стреснат горкия, ама после в стаята си се отпусна.

# 25
  • Мнения: 1 937
Давайте, давайте снимки!

Още подсмърчам и нещо ми горчи!

Ще закача и аз довечера, че не си намирам кабела!

vanyia, SAKRI, имате страхотни млади мъже!  Grinning

# 26
  • Мнения: 3 164
Нека да е честит, най-вече на първолаците Heart Eyes аз като мама на ПЪРВОЛАК, ще споделя че повече ме тресе треската от него Close той хал-хабер си няма още кво го чака.имаме си вечеи учебници-от понеделник няма шега bowuu
Айде, на хаирлия да им е!!!
снимки за сега няма-ще чакам мъжО, че аз не се оправям с кабеляците Embarassed

# 27
  • Мнения: 6 243
Моя петокласник не ми разреши да му ударя един целуфан, когато го закарах до у-ще. Mr. Green Задоволих се само с едно :"Дай пет!" Иначе вкъщи и не пред хора не се прави на мъж. Laughing

Специално и отново се облече кат гробар у черно и направихме прическа с гел. Sunglasses
Ако искаш да си говорим за петокласници, винаги съм насреща. Оборотът от гелове за коса в града аз го правя!

# 28
  • Мнения: 329
Честит първи учубен ден на всички първокласници и техните родители.Успешна и спорна година !

# 29
  • Мнения: 3 042
Честит първи учебен ден на всички ученици!

Желая им много здраве и успехи през новата учебна година!

Общи условия

Активация на акаунт