Имаме ли бъдеще и как връзката ни да мине на следващото ниво?

  • 2 926
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 35 101
Докато се въртиш на пети, вземи врътни едни 180 градуса и си кажи кво и що искаш, ама на него, не на нас.
Стига игра малката булка, играй го пораснала жена с връзка.

# 31
  • Мнения: 23
Звучи ужасно. На този си му удобна и нищо повече.

Ще ти кажа нещо: има мъже, които не лайкват други жени в инстаграм, не те карат да се чудиш във връзка сте или не сте и нямат проблем светът да знае коя е приятелката им. Ти можеш да бъдеш с такъв мъж, но само ако спреш да бъдеш подлога на този.

# 32
  • Мнения: 8 806
Той обича ли те, според теб?

# 33
  • Мнения: 6 930
Авторке, по принцип има такива връзки, че и семейства, дето всеки си живее в имота и все пак нещата вървят. Тим Бъртън и Хелена Бонъм Картър бяха така доста дълго време. Всеки си запазва време и място и само за себе си. Но трябва и двамата така да го чувствате. Тези съмнения, че нещо нередно се случва, докато не сте заедно определено са проблем. Та, или слагаш картите на масата, или си продължаваш да играеш по неговата свирка, удобство и желания. Оправдания колкото щеш.

# 34
  • Мнения: 5 277
След последният пост на авторката се убедих. Този ще е. Жалко.

# 35
  • Мнения: 554
Аз не разбрах на колко години сте ти и той, и защо толкова напираш да го приютиш в твоя дом? При така описаните проблеми подозирам, че следващата тема ще е: Как да го изгоня от къщи?
Не се залепяй сама за него, гледай си живота и работата, отделяй си време за излизания и хобита, за да си имаш твоята приятелска среда. Нека той да се мъчи да те задържи.

# 36
  • Мнения: X
Опитвам се да обясня, че когато сме заедно връзката ни е пълноценна
Не ме разбирай погрешно, но това са кръгли глупости. Връзката ти е изключително непълноценна. Доказателството? Цяла тема си пуснала. Хайде сега извади едно листче и пиши Какво правим за връзката си. От едната страна пиши какво правиш ти, от другата - той. Дотука прочетох, че ти готвиш и чистиш, за него не прочетох да прави каквото и да е.
Намерила си си някакъв да му слугуваш и понякога да ходите на разходчици и фитнесче, но при първия проблем ти ще изпаднеш в паника, а той ще се изпари.
Играх го тоя филм, но беше 5 месеца. Финалните надписи се появиха, като започнах да нахалствам да не сме предимно в моята квартира и да не сме предимно вътре. Ти явно не си от нахалните и ще си покютате още малко.

# 37
  • Мнения: X
''Ако си напусне изцяло апартамента трябва или да го продаде или да го даде под наем, защото иначе ще се износи, когато не се живее в него, а той е ново строителство.''
Тук вече успя да ме разсмееш наистина Joy
Сега на въпроса - изглежда сякаш се мотае с теб докато намери нещо по-добро, каквото си мисли, че заслужава и която ще я покаже рано рано на всички и с която гордо ще качва снимки в СМ. Ако подозренията ти, че се интересува от други онлайн са верни, значи и усилено си търси нещо по-добро. Но засега си му супер удобна - готвиш му, переш го, чистиш го, слугуваш по всякакъв начин, а на него това му изнася и още как. Но сякаш това ще е до момента, в който намери нея с главни букви, таща ми се струва от дотук описаното. Важният въпрос тук обаче е защо ти имаш толкова ниско самочувствие та си готова да се задоволяваш с връзка, в която не се чувстваш съвсем ок, готова си на слугинаж и може би мислиш, че така ще направиш от една непълноценна връзка пълноценна такава. Ами няма да стане. Важното е да се научиш да се заявяваш какво ти искаш и как ти искаш да се случват нещата и ако отсрещната страна почне да те мотае както прави в случая или просто не й пука, казваш чао и следващия. Не може в една връзка само единият да се съобразява с другия напук на своите разбирания за истинска връзка и това да свърши добре, няма такъв филм просто. Започни да се цениш и обичаш, защото това крещящо ти липсва и много хора ще се възползват от това.

# 38
  • Мнения: 7 269
Блазе ти на пълноценната връзка! Май понятие си нямаш от човешки взаимоотношения.

# 39
  • София
  • Мнения: 12 006
Следващото ниво е излизане от играта.
Toчно! Според мен също си му удобна и си запълва времето с теб, докато намери неговата жена - спътник в живота. Иначе до момента 2г. (прекалено дълго по моите представи) ти приказва "али-бали-дрън-дрън" и те "държи в задния джоб".

# 40
  • Мнения: 12 780
Един пич купи малък апартамент под нас. Не живееше там, но от време на време го виждахме с по някоя млада секси мацка.
Оказа се, че е женен, има и дете, семейството му живее съвсем другаде, а той просто се разнообразява.
Така че има начин един апартамент да не се износва, даже и да е ново строителство.

Не каза на колко години си. Няма лошо човек да е млад и наивен, това минава.

Не разбирам как така искаш да имаш достъп до телефона му. Как така искаш той да прави, каквото ти искаш. Какво наричаш пълноценна връзка. Защо трябва да те тагва.

Всъщност, ти какво искаш да стане на следващото ниво?

# 41
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
Ти полагаш усилия ,за да създаваш уют ,обаче той контролира връзката,тоест командва...Не се съобразява с твоите желания.Не дава обяснения.Малко хора знаят за връзката ви.Нямате общи снимки.Крие нещо.
Ти му нямаш доверие и смяташ,че той ти изневерява с разни жени с които си комуникира в интернет.
Той идва при теб,но си тръгва,когато му е кеф.Казваш,че не те уважава достатъчно.
Често се карате.А даже не живеете заедно постоянно...

Аз не бих нарекла това пълноценна връзка и не разбрах ти защо си с него цели две години?

Абе това е някаква епидемия.
Поредната млада жена,която няма никакво себеуважение и търпи безобразията на Мунчо,всякаш е последния мъж на Земята..

# 42
  • Мнения: X
Нямате представа колко много жени са научени, че връзка с мъж - това значи на първо място наличие на мъж вкъщи, на когото да се готви, чисти и създава уют, в замяна той ще я заведе в обредния дом и ще направи бебенца, чат-пат ще излизат с други подобни хора-във-връзка в кварталната кръчма. Като излизането е опционално, обредният дом е още по-опционален, а най-опционални са бебенцата.
Абе основното и достатъчно условие за съществуването на връзка е да има някакъв мъж в къщата. Такива теми се появяват при някакъв момент на когнитивен дисонанс, когато мъж има, слугинаж има, но опционалните продължения са редки или липсват.
Плюсът тук е, че тоя плаща сметки. Че можеше и да не го прави с довода аз къща си имам, тука съм на гости.

# 43
  • Мнения: 13
На 30 години сме и мисля, че време за по-сериозно обвързване и дори създаване на семейство. Аз съм имала 2 сериозни връзки преди това, той е имал 3. Той и с предишните си приятелки не е качвал общи снимки. Само с едната от тях , но тогава са били много млади и е разбираемо да са били по- активни в социалните мрежи.
Иначе за помощта и компромисите, попринцип когато имам нужда да споделя нещо или имам някакъв проблем той винаги ме изслушва и ми помага да го разреша и като цяло е грижовен в това отношение и може да се разчита на него.
Много жени готвят за мъжете си, мисля, че това е съвсем нормално, в крайна сметка аз готвя и за себе си не само за него. Не обичам много готовата храна за вкъщи. Иначе ходим и на ресторанти. Както казах вършим всичко като нормална двойка и се чувстваме добре заедно. Просто има аспекти, по които не постигаме съгласие, като това да заживеем заедно постоянно. Дори и 70% от времето да е при мен, има едни 30%, в които не е.
А относно това дали ме показва, аз съм представена на всички близки и приятели като приятелката му.. Аз знам, че няма друга жена, която да му е гадже. На всички събирания, сватби и тн ходим заедно. Но отново се избягват снимки като казва, че не обича да се снима. Тези неща за мен са объркващи. Защото хем съм официалната му приятелка, хем всички знаят за мен, хем някакси не се чувствам на 100 процента сигурна.

# 44
  • Мнения: X
И аз готвя, всички готвят, не е нещо кой знае какво, та чак за хвалба. Бившите му също са готвили, ама са бивши.
Имате диаметрални позиции по съществените въпроси. При това положение е абсолютно без значение, че му правиш мусака и сте отишли на нечия сватба.

Общи условия

Активация на акаунт