ВИДИН-5

  • 13 124
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 657
Алоооо,шоуто на Слав4о е ве4е към края,не е лошо да си дигнеш задника и идеш да видиш как е мъжа ти Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 653
Аз пък съм на отворен прозорец и слушам на Цеца концерта безплатно Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 657
Аз пък съм на отворен прозорец и слушам на Цеца концерта безплатно Mr. Green

Искам и азззззззззззззззззз #Cussing out

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Здравейте момичета и от мен, да ви се представя аз съм от Бургас но съпруга ми е от Видин. Незнаех, че има тема за видин но сега вече знам и ми е приятно да ви видя   bouquet  Hug

# 19
  • Мнения: 2 657
Здравейте момичета и от мен, да ви се представя аз съм от Бургас но съпруга ми е от Видин. Незнаех, че има тема за видин но сега вече знам и ми е приятно да ви видя   bouquet  Hug

Добре дошла  bouquet
дай малко подробности около вас Wink

п.п.аз нали съм си на всяка манджа мерудия Embarassed

# 20
  • Мнения: 2 653
Добре дошла! на Мекита

# 21
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте момичета и от мен, да ви се представя аз съм от Бургас но съпруга ми е от Видин. Незнаех, че има тема за видин но сега вече знам и ми е приятно да ви видя   bouquet  Hug

Добре дошла  bouquet
дай малко подробности около вас Wink

п.п.аз нали съм си на всяка манджа мерудия Embarassed

 Здавей, еми аз нали съм от Бургас и в момента сме разделени заради разстоянието и ми е много мъчно и сега с бебчето което е в мен ми е още по- мъчно  Cry

# 22
  • Мнения: 2 657
Здравейте момичета и от мен, да ви се представя аз съм от Бургас но съпруга ми е от Видин. Незнаех, че има тема за видин но сега вече знам и ми е приятно да ви видя   bouquet  Hug

Добре дошла  bouquet
дай малко подробности около вас Wink

п.п.аз нали съм си на всяка манджа мерудия Embarassed


 Здавей, еми аз нали съм от Бургас и в момента сме разделени заради разстоянието и ми е много мъчно и сега с бебчето което е в мен ми е още по- мъчно  Cry


Защо сте разделени бре newsm78

# 23
  • Мнения: 2 910
Ле-ле, кога си пуснала тая тема, кога две страници успяхте да изишете ooooh!
Аз 1ч. си писах със свекървата по кю-то, а вие що приказки сте изприказвали/ написали Crazy
Я, бързо марш по леглата Mr. Green

Megita, добре дошла във Видинския отбор  bouquet Тук никак не е скучно Grinning

# 24
  • Мнения: 2 657
Ле-ле, кога си пуснала тая тема, кога две страници успяхте да изишете ooooh!
Аз 1ч. си писах със свекървата по кю-то, а вие що приказки сте изприказвали/ написали Crazy
Я, бързо марш по леглата Mr. Green

Megita, добре дошла във Видинския отбор  bouquet Тук никак не е скучно Grinning

 hahaha Joy hahaha

Ренка,що по нощите бе душа форумстваш,трябваше по-рано,та да не изспуснеш нищо Mr. Green
как е Марти?Другия път и кажи да не бяга,като 4уе да се отваря варата Wink

# 25
  • Мнения: 7 106
Диди, притежанието на "фрий сървър" е незаконно. Не гледа ли новините, какво се случи със някои от Арена и разни други фрий сървъри ? закриха ги, арестуваха ги, глобиха ги. Да, някои се изхитрят и все още поддържат такива, но все пак всеки си поема риска сам  Wink.
Цената на интернет услугата се формира от други неща, не от наличието или не на фрий сървър  Simple Smile.

# 26
  • Мнения: 2 657
 newsm78няма никой smile3534

# 27
  • Мнения: 302
Здравейте, отдавна не съм ви навестявала.
Какво си правите, похвалете се с нещо? Аз съм станала ебаси   261uu а в муцуната съм като питбул,само остана да започна да се лигавя като такъв.Вече ме е страх да смятам колко кила съм качила от 44 до 59... малеее  smile3511
Сега се прави ремонт вкъщи и кочината е пълна,а как мирише на боя... направо се дрогирах вече  #Crazy хайде стига съм се оплаквала.  Crazy

# 28
  • Мнения: 2 910
pebble, няма да се притесняваш Naughty Аз качих всичко на всичко 30кг. Crazy Бях 44, когато забременях и няколко месеца след раждането си възвърнах старите кг. Laughing Е, сега съм 48кг., ако не съм напълняла нещо напоследък, щото си усещам дупето по- тежко Mr. Green
Ще му мислиш, след като родиш, сега се старай да избягваш всички ония миризми, които се разнасят в резултат на ремонта bowuu

# 29
  • Мнения: 2 657
Айде стига сте се оплаквали,4е аз бях станала 95 Embarassedдобре,4е родих по рано,4е щях да ударя 100-ка :mrgreen:35 ка4их #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт