ВИДИН-5

  • 13 196
  • 272
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 657
Бенна,добре се завърнала Hug
извинявай за в4ера,но нета ми се ебаваше,а и компа също #Cussing out

Сега да ви се опла4а CryВ4ера отивам да си взема детенце от яслата,а той горкия за пореден път одран.Направо ми се насълзиха о4ите,а той душицата ми вика мамо бии #Cussing outИмаше още едно детенце одрано -4-5 пъти на бузата близо до окото и бузката му кръв 4ервена цялата-и за онова ми стана жал.Питаме с майката на другото-незнам си кое детенце ги бие постоянно.Да поясня,4е това става само при една от лелките,дето моя син катоя  види и надува гайдата.Майката на другото детенце се ядоса и каза,е как може се при въпросната да си взимаме децата с цицини,посинени и одрани.Ние в петък нашия си го взехме така-с цицина и одран по едното око.А онзи ден въпросното дете дето ги е било,хвана пак това същото от в4ера и му бие главата в шкаф4етата.незнам как е възспитано и каква е тая агресия,но като знам майка му каква е кикимора-си представям какъв скандал ще ми завихри,ако спомена 4е детето им бие нашите.незнам бясна съм и о4аквах днес въпросната госпожа да е на смяна и да я питам,как така все при нея си взимаме детето с цицина,а със синка или изподран #2gunfire #2gunfireМоя мъж е бесен и каза,4е и днес ако го приберем одран/тя е втора смяна/ ще се разправя той с нея #2gunfire

# 256
  • някъде
  • Мнения: 4 956
 benna, добре дошла отново Hug
Йо, много лошо Sad И коя е толкова майката на побоиника, че щяла да вдига скандали #Cussing out

Днес моето съкровище става на 4 месеца Heart Eyes, а преди две години татито ми предложи брак Heart Eyes и затова една скромна почерпка от мен

# 257
  • Мнения: 2 657
Дидка,Честита Годишнина  bouquetС пожелания за дълъг семеен живот Hug

# 258
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Моля ви, подкрепете нашата инициатива, защото много малко мами и татковци от провинцията са ни подкрепили!  Hug Hug Hug

Момичета и момчета,
за да няма повече такива съобщения,

Дете с крайна степен на недохранване почина



ние - и вие - написахме ПЕТИЦИЯ!


Прочетете, подпишете и на приятелите си пратете!Колкото повече хора научат, толкова повече от тях ще се присъединят!

# 259
  • Мнения: 2 657
Къде се загубихте вси4ки???

# 260
  • UK
  • Мнения: 1 351
Къде се загубихте вси4ки???

 Йо аз съм тук но тази вечер пътувам за при вас
 

# 261
  • Мнения: 2 657
Къде се загубихте вси4ки???

 Йо аз съм тук но тази вечер пътувам за при вас
 

Супер Hug

Чакам да се обадиш тогава Peace

# 262
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Йо, какъв е този дядо мраз, нямаш търпение ли! Mr. Green Я кажи какви подаръци си писала в писмото Whistling

# 263
  • Мнения: 2 657
Йо, какъв е този дядо мраз, нямаш търпение ли! Mr. Green Я кажи какви подаръци си писала в писмото Whistling

Абе,4е нямам-нямам.
Искаммммм парииииииииииииии или майстор за компа-ама да е компетентен,4е тия педераси тук само ни взимат парите,а проблемите си стоя #Cussing out

# 264
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Йо хайде казвай как се разбираме, че утре си ходя ама съм без кола, че мъжо ми я пребра вчера в гаража, че бил забравил, че може да излизам Crossing Arms
 

# 265
  • Мнения: 2 657
Йо хайде казвай как се разбираме, че утре си ходя ама съм без кола, че мъжо ми я пребра вчера в гаража, че бил забравил, че може да излизам Crossing Arms
 

Koga пътуваш утре?
Аз днес бях с малкия на лекар и по4ти не съм влизала,влизах но в здравния,та 4ак сега виждам,4е си писала Embarassed

# 266
  • UK
  • Мнения: 1 351
Йо хайде казвай как се разбираме, че утре си ходя ама съм без кола, че мъжо ми я пребра вчера в гаража, че бил забравил, че може да излизам Crossing Arms
 

Koga пътуваш утре?
Аз днес бях с малкия на лекар и по4ти не съм влизала,влизах но в здравния,та 4ак сега виждам,4е си писала Embarassed

 Еми аз утре имам влак в 16ч

# 267
  • Мнения: 2 657
Йо хайде казвай как се разбираме, че утре си ходя ама съм без кола, че мъжо ми я пребра вчера в гаража, че бил забравил, че може да излизам Crossing Arms
 

Koga пътуваш утре?
Аз днес бях с малкия на лекар и по4ти не съм влизала,влизах но в здравния,та 4ак сега виждам,4е си писала Embarassed

 Еми аз утре имам влак в 16ч


Меги,аз съм с малкия,ако искаш можеш да минеш покрай нас да се видим на по кафе Hug

# 268
  • UK
  • Мнения: 1 351
Йо хайде казвай как се разбираме, че утре си ходя ама съм без кола, че мъжо ми я пребра вчера в гаража, че бил забравил, че може да излизам Crossing Arms
 

Koga пътуваш утре?
Аз днес бях с малкия на лекар и по4ти не съм влизала,влизах но в здравния,та 4ак сега виждам,4е си писала Embarassed

 Еми аз утре имам влак в 16ч


Меги,аз съм с малкия,ако искаш можеш да минеш покрай нас да се видим на по кафе Hug

 Ок ама да пооправя тук и ще пиша да се разберем, че не те знам каде живееш  Hug

# 269
  • Мнения: 2 657
Незнам във влака да има нет,та явно си още тук Twisted Evil

Как па да не знаеш,нали ти показах #Cussing outАма си блейка Hug
Утре сутринта да дойдеш Peace

Общи условия

Активация на акаунт