добър ендокринолог - Варна

  • 433 935
  • 824
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 7
Аз съм много доволна от д-р Ключкова. Работи по ЗК. Разпитва ме подробно за симптоми, това рядко ми се е случвало досега, пусна ми и изследвания, които бяха чисто профилактични... а се оказаха от изключителна важност... обяснява подробно всичко.. Определено я препоръчвам!!

# 241
  • Мнения: 2 411
Luffchy, моля те, дай координати. Аз търсих, но не намерих. Какви са ти проблемите, ако може сподели с нас.

# 242
  • Мнения: 4 586
мимичета  въпроси , не съм наясно
ако отида на свободен прием и евентуално ще ме пратят да изледвам кръв, хормони какви са цените?
а направленията от личен лекар включват ли тези изследвания или когато се вземе едно е само за прегледа?

# 243
  • Мнения: 7
Luffchy, моля те, дай координати. Аз търсих, но не намерих. Какви са ти проблемите, ако може сподели с нас.

Ул. Петър Парчевич 2, МЦ Еквита (пада се почти срещу Амазония), ако не ме лъже паметта - 052/621014

Иначе.. проблемите ми - рязко покачване на кг без видима причина е главното. Д-р Ключкова ме разпита подробно за симптоми, опипа ми гушата за възли или увеличение, след което ми назначи ехо на щитовидната, 2 хормона и профилактично - гликиран хемоглобин, тъй като имах в семейството диабет (дядо ми). Оказа се, че щитовидната е съвсем леко увеличена, хормоните - в граници, но гликирания хемоглобин - повишен. За да е сигурна, ми назначи сега и обременяване с глюкоза.

# 244
# 245
  • Мнения: 7
Пак заповядай Simple Smile

# 246
  • Мнения: 2 259
мимичета  въпроси , не съм наясно
ако отида на свободен прием и евентуално ще ме пратят да изледвам кръв, хормони какви са цените?
а направленията от личен лекар включват ли тези изследвания или когато се вземе едно е само за прегледа?
Преглед на свободен прием 25-40лв.
Ехография 20-30лв
Изследване на хормон 15-18лв.
Това са осреднени цени според това какво съм плащала аз в последно време, като ми се е налагало на територията на България.
Ли4ният лекар дава само направление,а специалиста назна4ава кои хормони ще се изследват.Обикновено са към 5,но при добро желание поне за 3 може да ти даде направление.Има и хормони ,които дават по-ясна представа за състоянието ти и  ЗК не ги поема.Това са ФТ4 и АНТИ-ТПО.

# 247
  • Мнения: 7
На мен за fT4 не ми взеха пари.

# 248
  • Мнения: 2 259
може да го бъркам с ФТ3  Wink

# 249
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Здравейте и аз съм за тук с въпрос.Трябва да посетя ендокринолог.
Препоръчаха ми Милена Петрова /в ДКЦ-то на Терапията имала кабинет/, но ми предложиха час чак за 5-ти дек., а ми се щеше малко по-рано да успея да мина на преглед.
Имам направление от личната.
Прочетох хубави отзиви и за Протопопова, но реших да питам и тук.

Аз забременях в края на 2008-ма със СПКЯ.След раждането кистите се бяха изчистили, кърмих почти 2г., но напълнях доста и личната иска да мина през ендокринолог, за да видим хормоните и дали няма и друго.

Какво ще ме посъветвате  bouquet

# 250
  • Мнения: 4 586
Vali Simple Smile   bouquet Ориентирах се , понеже ще трябва за всичко да си плащам

# 251
  • Мнения: 781
Здравейте и аз съм за тук с въпрос.Трябва да посетя ендокринолог.
Препоръчаха ми Милена Петрова /в ДКЦ-то на Терапията имала кабинет/, но ми предложиха час чак за 5-ти дек., а ми се щеше малко по-рано да успея да мина на преглед.
Имам направление от личната.
Прочетох хубави отзиви и за Протопопова, но реших да питам и тук.

Аз забременях в края на 2008-ма със СПКЯ.След раждането кистите се бяха изчистили, кърмих почти 2г., но напълнях доста и личната иска да мина през ендокринолог, за да видим хормоните и дали няма и друго.

Какво ще ме посъветвате  bouquet
Тази лекарка в Терапията не съм я чувала и не мога да дам отзиви.
За Протопопова обаче мога- определено не са ми добри обаче. Бях се записала при нея още като бях студентка и сках само да си следя хормоните . Всеки път обаче ми се говореше как трудно ще забременея, а аз тогава бях далеч от тези мисли . И въпреки това ми беше доста неприятно и я смених .
Няколко години по-късно, когато решихме, че искаме дете със съпруга ми веднага си припомних нейните думи. За мое огромно щастие проблем нямаше, забременях веднага...... е с доста високо ТСХ, но това е друга тема  Simple Smile

# 252
  • Мнения: 16
препоръчайте ми добър ендокринолог за лечение на остеопороза с висок рисков фактор от Варна

# 253
  • Мнения: 4 586
Момичета който е пил ЕУТИРОКС нека ми каже дали се напълнява от него , че ме е страх да го започна. Cry

# 254
  • Мнения: 4 344
еутирокса ускорява метаболизма и като ти влязат в норма хормоните,няма как да напълнееш.

Общи условия

Активация на акаунт