Какъв крем за лице използвате? – 19

  • 68 277
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • 1444
  • Мнения: 1 062
И от мен 2 варианта - един бюджетен и един не толкова Grinning

Балеата ми е класика, лицето скърца след нея, което не знам дали всъщност е хубаво, но аз имам нужда от време на време да си чувствам кожата така...
Естедерм https://remedium.bg/esthederm-osmoclean-ozaryavashta-maska-za-li … t-x75-ml-133734/p
ползвам от скоро признавам си, но тази маска ме грабна. Наистина след нея лицето ми е като порцеланово, даже не ми се иска да го кляпам после отгоре с други работи Trollface
ПП Извинявам се, но не знам как да скривам текст на мобилната версия или поне не видях такава опция Worried

# 61
  • Мнения: 23 062
Скрит текст:
И от мен 2 варианта - един бюджетен и един не толкова Grinning

Балеата ми е класика, лицето скърца след нея, което не знам дали всъщност е хубаво, но аз имам нужда от време на време да си чувствам кожата така...
Естедерм https://remedium.bg/esthederm-osmoclean-ozaryavashta-maska-za-li … t-x75-ml-133734/p
ползвам от скоро признавам си, но тази маска ме грабна. Наистина след нея лицето ми е като порцеланово, даже не ми се иска да го кляпам после отгоре с други работи Trollface
ПП Извинявам се, но не знам как да скривам текст на мобилната версия или поне не видях такава опция Worried
Няма опция в мобилната версия, прави се на ръка


[spoiler*] текст [/spoiler*]


 без звездичките, сега ги сложих, за да не крие текста Simple Smile

# 62
  • 1444
  • Мнения: 1 062
ДХ3, мнооого благодаря!!! Hands PrayFlowers HibiscusPeople Bow
скииншотнах си го за др. път да не пускам такива чаршафи :/

# 63
  • София
  • Мнения: 245
Дами, в търсене съм на подхранващ крем/флуид/гел ... нещо с повечко витамини, минерали... Нещо което са нанасям след дълбоко почистваща маска. Не трябва да остава мазен слой. На 32 години съм с чиста кожа, комбинирана. Използвам сертифицирана натурална козметика.

# 64
  • Мнения: 2 256
След дълбокопочистваща маска винаги използвам Laneige water sleeping mask, подхранва, хидратира и не омазнява Simple Smile

# 65
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Дами, в търсене съм на подхранващ крем/флуид/гел ... нещо с повечко витамини, минерали... Нещо което са нанасям след дълбоко почистваща маска. Не трябва да остава мазен слой. На 32 години съм с чиста кожа, комбинирана. Използвам сертифицирана натурална козметика.
На прима виста се сещам за този продукт на Виши:

Лек, попива бързо, в аптеките имат мостри и дават даже!!! Wink Често го пускат на промоция, търпи наслагване на лосион/тоник отдолу и крем отгоре. Заслужава си пробата. Ако се сетя и за друго-ще допълня.
Edit: И още нещо се сетих. След дълбоко почистваща маска нанасям  хидратиращ концентрат на SVR (адски икономичен е Wink ), следва показания горе бустер на Виши и лекия хидратиращ крем. От втория и третия продукт имам по няколко мостри от други покупки, пазя си ги специално за тази процедура:
Скрит текст:


Ефекта от всичко е матирана, чиста, свежа и гладка, хидратирана кожа за поне 2-3 дни)

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 13:12 от * SUPERGIRL *

# 66
  • Мнения: 3 430
Момичета, аз наскоро открих този пък.

Просто за мен е перфектия крем, много хидратира, без въобще да е мазен, не дразни очите, не е чак толкова скъп, въобще абсолютната находка:

# 67
  • 1444
  • Мнения: 1 062
Дами, в търсене съм на подхранващ крем/флуид/гел ... нещо с повечко витамини, минерали... Нещо което са нанасям след дълбоко почистваща маска. Не трябва да остава мазен слой. На 32 години съм с чиста кожа, комбинирана. Използвам сертифицирана натурална козметика.
Мостри от това кремче ми бяха сложили от Лили като подарък, много ми допада - хем хидратира, хем матира, може би ще покрие твоите нужди на този етап, както ги описваш.

# 68
  • Мнения: 1 355
Коя беше хвалената маска на Origins? Аз съм с нормална кожа, 45+

# 69
  • Мнения: 40
Може ли някой да сподели мнение за Galenic Secret D'excellence и Galenic Promo beauty De Nuit.

# 70
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Аз много харесвам хидратиращият серум на ДЕ:



Силно хидратира, като същевременно напълно попива в кожата. Отличен вариант за ползване след ретиноли.

# 71
  • София
  • Мнения: 245
Супер е! А дали се предлага в Бг?
Аз много харесвам хидратиращият серум на ДЕ:



Силно хидратира, като същевременно напълно попива в кожата. Отличен вариант за ползване след ретиноли.

# 72
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Аз живея в Канада и тук го купувам от Сефора. Може би и в БГ се предлага в Сефора?

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 22:30 от bubanka

# 73
  • Мнения: 93
Здравейте! Имате ли мнение за това кремче?

# 74
  • Мнения: 5 903
Здравейте.
Ползвам кремове на Филорга и съм много доволна.
Моля обаче за съвет. Имам подаръчен ваучер на стойност 150 лв за Douglas & Beauty zone.
За съжаление там не продават Филорга.
Трябва да ползвам този ваучер, но на коя марка кремове/дневен, нощен и/или околоочен/ да заложа? Нормална кожа, на 51 г съм.
Разбирам те защо харесваш Филорга, аз също съм фен. Лично аз комбинирам много скъпа или просто скъпа козметика с много евтина козметика. Евтина имам предвид The Ordinary. Купувам на марката Аргилерин, който мажа около очите, отгоре поставям някое по-скъпо просто хидратиращо кремче и резултатът е отличен! Аргилеринът върши чудеса! На the ordinary винаги вземам и резвератрол, витамин с и задължително киселини! Може друго да нямам, но аргилерин и киселини-млечна, гликолова и онзи червен пилинг, винаги ги имам под ръка. Към тези ефективни продукти можеш да прибавиш крем на Диор. Диор може да не е нищо особено, но има чат-пат някоя хубава съставка. Аз за хидратация винаги ще предпочета Диор пред Сисли, например. Ако те интересува кои точно кремчета вършат някаква работа, мога да ти ги напиша. Аз не бих купила кларанс или Ланком. Някак не ми допаднаха сериите, които съм използвала. Много от тях са идеални за суха кожа, а аз съм с нормална и изобщо не ми свършиха работа. Дано съм ти била полезна.

Общи условия

Активация на акаунт