Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 13

  • 52 493
  • 780
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 479
Благодаря ви!

Peeva,
Честити придобивки и на теб!
Разкажи повече за операцията, как мина, сподели някоя снимка като решиш!
Със здраве да си ги пъчиш!
🥰

# 601
  • Мнения: 76
Честито! Чакаме снимки.
[b[b[/b][/b]
Операцията ми мина успешно вчера 😻 влюбена съм в новите придобивки. Вече съм вкъщи, чувствам лек дискомфорт (особено при ставане от леглото).. кога отшумяват тези неща?

# 602
  • Мнения: 96
Victoria_, моите гърди изглеждат идентично на твоите 😀 И аз имам същия проблем, ако мъже да се нарече такъв с лявата гърда. Колко време ти каза доктора, че ще отнеме да отпусне и тя. Аз в средата на Февруари ще ходя при моя за 3мес консултация.

# 603
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте момичета.Изчетах всичко за уголемяване на гърди и колкото повече чета толкова повече се обърквам.Минах две онлайн консултации в Турция една в естетика другата в мемориал.Предстоят ми консултации с доктор Веселин Динев и др Веселин Монов другата седмица.От Варна съм раждала съм.Сега чета и за др Хатър.Моля ви дайте ми съвет за добър лекар.До края на март трябва да съм легнала под ножа.Извенете за дългия пост.
От всички който сте изброили за консултация, препоръчвам др. Хатър. Макар че лично аз съм се оперирала при друг доктор. Доста мой познати са се оперирали при нея и са много доволни.

# 604
  • Мнения: 10
Нещо не мога да прикача снимки, както на лично съобщение, така и тук... някой да ми помогне, за да ви покажа

# 605
  • София
  • Мнения: 4 884
Чак не мога да повярвам, че пиша това, но днес мина и моята операция при др Христов във Вита!!! Чувствам се перфектно, даже съм си отворила лаптопа отпреди 2 часа още и си работя. Сложихме 430 Политех кръгли гладки, има, за моите стандарти, лека тъпа болка, която на мен не ми пречи. Абсолютно нищо страшно. Пращам няколко снимки, от които едва ли нещо ще разберете, но все пак Heart Eyes

# 606
  • Мнения: 247
Чак не мога да повярвам, че пиша това, но днес мина и моята операция при др Христов във Вита!!! Чувствам се перфектно, даже съм си отворила лаптопа отпреди 2 часа още и си работя. Сложихме 430 Политех кръгли гладки, има, за моите стандарти, лека тъпа болка, която на мен не ми пречи. Абсолютно нищо страшно. Пращам няколко снимки, от които едва ли нещо ще разберете, но все пак Heart Eyes


Честито, Буена 🤗 Със здраве да си ги носиш и с гордост да си ги гледаш. Бързо възстановяване ти пожелавам 😊

# 607
  • Мнения: 1 479
Ее Буена, браво!
Много се радвам, че настъпи най-накрая така чакания час😁🥰 Честити да са ти!
Супер изглеждат като големина!
Браво!
Бързо възстановяване и ще чакаме още снимки!

# 608
  • София
  • Мнения: 4 884




Viktoria, Melisa❤️ Много ви благодаря!!! Много се харесвам, направо се чудя как не съм ги имала тези гърди досега Heart
Добре, че не послушах доктора за 485, и настоях за 430, честно казано, големи са бая, даже на снимките не мисля, че си личи наистина как са. Малко ме стряска това, и ме е страх от стрии, ама пу пу, важното е всичко да е наред. Усещането ми е, все едно са ме стиснали с менгеме, непроятно, но не е болка. Работих на лаптопа, не съм седнала буквално, постоянно нещо правя.

Условията във Вита са чудесни, много съм доволна от екипа и отношението. За тази цена с включен преглед, сутиен, изследвания, храна, просто 10 точки! Оперира ме само Христов, явно вече не го прави с Кънев.

# 609
  • Мнения: 18
Добър вечер момичета 😊
Доста от темичките изчетох и разгледах снимки от резултатите на докторите.Прркрасни сте всички с новите придобивки 😍
Та аз се спрях на д-р Стоянов 😁
Звъннах да запазя час за консултация  която ще е чак април 😟 доста далечко ми се струва ,та исках да попитам дали има някоя друга дама ,която е решила да направи при него консултация и наистина ли толкова далечни дати дават ?🥺

# 610
  • Мнения: 57
[img]//cdn.bg-mamma.com/xRGl/

Условията във Вита са чудесни, много съм доволна от екипа и отношението. За тази цена с включен преглед, сутиен, изследвания, храна, просто 10 точки! Оперира ме само Христов, явно вече не го прави с Кънев.

Здравейте ,а каква е цената ? Извимявам се ако вече сте писала

# 611
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз бях по промоционалната оферта на др Христов, сега не съм гледала, но може и да са я подновили пак. 5000лв ми излезе с всичко, аз съм с кръгли, но мисля, че и анатомичните пак бяха толкова. Офертата е само за импланти Политех, дадоха ми стикери, паспорт, всичко.

# 612
  • Мнения: 80
Честито и от мен Буена! Много бързо да се възстановиш и да се радваш на предстоящите дни с едни прекрасни гърди Simple Smile Абе страхотен обем се е получил със "смачкващия", но иначе мнооого удобен сутиен Simple Smile Ще чакаме с нетърпение да ги видим и когато се отпуснат и оформят.

# 613
  • Мнения: 3
Здравей  BillyM . И на мен ми дадоха дата за преглед чак през април Sad  Доктора бил много натоварен . Не ми се мисли след прегледа кога ще е датата за самата операция .

Момичета ,има ли някоя от вас с гръбначно изкривяване ? Изчетох всичко но не попаднах на такъв случай. Много моля някоя дама ако има същия проблем да сподели дали повлиява на крайния резултат . Много съм притеснена след операцията да не се получи ефекта да е дефект Sad Първата ми консултация беше при д-р Молов той даже не го отбеляза като проблем което много ме зарадва но  след това реших да се консултирам и с д-р Янков според който трябва много да се внимава в моя случай тъй като от гръбначното изкривяване ми е изкривен целия гръден кош съответно и позицията на гърдите . Поради тази причина реших да се срещна и с д-р Стоянов  като доктор с повече опит . Нямам търпение да чуя и неговата гледна точка по моя случай .

# 614
  • Мнения: 18
Здравей  BillyM . И на мен ми дадоха дата за преглед чак през април Sad  Доктора бил много натоварен . Не ми се мисли след прегледа кога ще е датата за самата операция .

Момичета ,има ли някоя от вас с гръбначно изкривяване ? Изчетох всичко но не попаднах на такъв случай. Много моля някоя дама ако има същия проблем да сподели дали повлиява на крайния резултат . Много съм притеснена след операцията да не се получи ефекта да е дефект Sad Първата ми консултация беше при д-р Молов той даже не го отбеляза като проблем което много ме зарадва но  след това реших да се консултирам и с д-р Янков според който трябва много да се внимава в моя случай тъй като от гръбначното изкривяване ми е изкривен целия гръден кош съответно и позицията на гърдите . Поради тази причина реших да се срещна и с д-р Стоянов  като доктор с повече опит . Нямам търпение да чуя и неговата гледна точка по моя случай .


Ами да се надяваме да нещо към края на април или началото на май 😊.
Иначе мисля ,че добре си се насочила и за консултация с няколко доктора .

Общи условия

Активация на акаунт