Сова или чучулига

  • 1 753
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 448
Определено сова за жалост на съпруга ми, който си е ранобудна чучулига, но понякога и совите не са това което са Mr. Green

# 16
  • Мнения: 467
Абсолютна сова. Сутрин съм напълно неадекватна до обяд...Добре, че е детето та почнах да човечея:-)

Сексчето и сутрин го харесвам:-)))

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Тая работа със сутришния не мога да я разбера...с немити зъби и гурли по очите- а, не, не е за мен.  Sick

Ааа, ама то не така - отваряте очите и се награбвате. Ставане, миене, кафенце и тогаз, може и под душа  Laughing

Еееехехе...и работите директори, а децата спят до 12  Laughing

# 18
  • Мнения: 467
Да, бе да...директори... вкъщи директор е ДИТЕТО:-))

# 19
  • Мнения: 899
Тая работа със сутришния не мога да я разбера...с немити зъби и гурли по очите- а, не, не е за мен.  Sick

Ааа, ама то не така - отваряте очите и се награбвате. Ставане, миене, кафенце и тогаз, може и под душа  Laughing

Еееехехе...и работите директори, а децата спят до 12  Laughing

Aaaa, не сме, просто събуждането става в 6 часа  Grinning До 8 програмата е изпълнена и хайдее на работа  Mr. Green Деца нямаме.

Една подробност - туй, че така ми харесва, не означава, че така се случва, особено често. Повечето пъти ставам от чучулига - сова.

# 20
  • Мнения: 491
Сова, сова, сутрин искам да стана в най-последния възможен момент! Почивните дни пък детето ме събужда. Еееех, беше време като нямахме още дете ... и имаше почивни дни, в които сутрините преминаваха в следобеди, а ние още сме в леглото ...

# 21
  • Мнения: 533
Не бъркам секса с работата  Wink. Секса мога по всяко време, ама май предпочитам вечерния, не чак по нощите, а работата - гледам сутрин да си я свърша, че после да има време....

# 22
  • Мнения: 1 462
Сутрин.  В 4.  Защото след това заспивам.

# 23
  • Мнения: 6 167
чучуличка)))
ранно пиле- рано пее съм аз!
в 6 часа съм онлайн  Wink
пия кафе, деня е пред мен.
до обяд съм овършала половината нива

секса - вечер

# 24
  • Мнения: 12 891
...кое предпочитате - вечерния или сутрешния секс...
а трябва ли да се избира само едното? Ако има как - може и по обед. Абе когато и както ни дойде муза

За работата обаче твърдо предпочитам да не ми се налага да я върша преди обед. Класическа сова съм си. Ако има как бих спала почти цял ден, а през нощта съм във вихъра си. Когато съм в отпуска винаги така си обръщам режима. През останалото време стискам зъби и чакам събота и неделя, за да се наспя когато аз си искам...

# 25
  • Мнения: 3 091
Ако е за работа - нека да е рано сутрин, максимум до обяд!
След това съм най-добра в белите и удоволствията. Но към 21 часа заспивам!

# 26
  • Мнения: 6 315
Абсолютна сова съм. Най-добре уча, работя нощем, когато е тихо и спокойно. Не обичам да ставам рано, но го правя по принуда.

# 27
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 194
Чучулига Peace След 2-3 часа следобед ми е трудно да работя  Sunglasses
Колкото до секса - когато има възможност, без значение колко е часа (все пак с две деца сме и не е толкова лесно да ги шитнеш на някъде) Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 416
Сова съм...  Peace Много съм работоспособна нощем. Сексът също го предпочитам вечерен...

# 29
  • Мнения: 2 212
Абсолютна сова съм. Най-добре уча, работя нощем, когато е тихо и спокойно. Не обичам да ставам рано, но го правя по принуда.

Ми туу  Wink

Общи условия

Активация на акаунт