Има ли фризьори тук?

  • 2 465
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Smallville
  • Мнения: 994
Да.Ако искаш да я изсветляваш цялата,започваш на чисто,на  принципа изсветляваш и боядисваш и така всеки път,но изсветляването само в корена -да няма повтаряне на супра върху супра,а боята върху цялата коса.Но пак ще кажа това на коса без кичури и други остатъци Мен ако питаш или изчакай или направи други кичури smile3521

# 16
  • Мнения: 4 371
А мога ли да използвам най-силния окислител(12% ли е най-силен?)?

# 17
  • Мнения: 5 622
А мога ли да използвам най-силния окислител(12% ли е най-силен?)?

Как 12 бре! Моят е 40%

# 18
  • Мнения: 4 371
Ох, 12 vol или нещо подобно Crazy

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
Това е едно и също нещо 12% отговаря на 40 волума,9% на 30 волума,6% на 20 волума и 3% на 10 вол.Просто се употребяват и двете наименования и много хора се бъркат bowuu
А мога ли да използвам най-силния окислител(12% ли е най-силен?)?
по принцип той се използва при тъмни коси,иначе оранж #Cussing outА ти можеш,когато знаеш кога,обясних ти Peace  bouquet

# 20
  • Мнения: 27 524
А мога ли да използвам най-силния окислител(12% ли е най-силен?)?

Как 12 бре! Моят е 40%

Стига, бе, Бубе, и мен така хвърли в оркестъра с твояа окилсител 40. Няма такъв, те са 3, 6, 9 и 12. Това 40 е друго, имай го предвид  Peace

Дуци, може да се изсветли косата, но постепенно и ще има един перидо, в който ще ходиш леко рижава, после жълтеникава и накрая ще стане. Ако имаш търпение и силно желание - може.

Ако искаш мога да те пратя при братовчедка ми, много добра фризьорка е, разбира и ще ти обясни всичко, може или не и защо  Hug

# 21
  • Мнения: 4 371

Ако искаш мога да те пратя при братовчедка ми, много добра фризьорка е, разбира и ще ти обясни всичко, може или не и защо  Hug
Сливи ли имаше до сега в устата #Cussing out Hug

# 22
  • Мнения: 27 524
Току-що видях темата. Ей сега ида на ЛС  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 920
Защо на ЛС, бе, Блонди. И аз се правих на руса, става, ама все нещо оранжевее. Естествено съм тъмно-кестенява. Накраья не издържах и се направих кафява. Т.е. почти естествен цвят, та и по-тъмно. Я кажи рецептата, пък може да пратиш и банковата сметка. 

# 24
  • Мнения: 27 524
Няма рецепта, аз не знам. Пращам я при една фризьорка за съвет, може и да не стане. Принципно става на всички  Peace Просто не от раз. Моята естествена коса е сиво-руса и става бързо и лесно, та личен опит нямам  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 730
Според мен фризьорката ти е права,послушай я,тя не може да не ти е предложила алтернативен вариант,например още кичури,но това,което искаш ти си е направо убийствено за косъма.При това третиране това не може да се постигне без последици,в случая дори и да не се накъса веднага,то в следващите седмици  ще стане.Та  затова жената си знае,коса която е третирана веднъж със супра, не се повтаря,изчаква се да порасне и отново.Защото от опит зная,че винаги фризьора е виновен за неуспешни процедури,отчасти за това,че е послушал клиента.Просто никой не си признава,че той е настоявал,а после #2gunfireАз бих отказала подобна процедура на клиентка с подобно описание на твоето.Съжалявам ако те разочаровам,но наистина не всичко е постижимо в даден момент cry
г-жа Дуци Карузо, вчера като ходх при моя фризьор, разбрах от него, че по късно през деня ще прави от черна боядисана коса- руса Shocked
Така че става, но той ми обясни че не го прави с платине а с няколко продукта/професионални/, които смесва.Каза ми че е доста трудоемко, но с добър резултат.Изсветляването струва около 100 лв.Аз обаче съм от Шумен Sad Т.е. и той също е от Шумен.
Успех дано стане Peace
Аз мисля,че тя не пита за изсвтляване на боядисана коса,а за вече изсветлена на кичури Thinking
Какви са тез цени бре? 100 лв за изсветляване/изрусяване? Егати  Rolling Eyes
Ако става въпрос за професионалните продукти на Wella,и косата е дълга,да може и да достигне тази цена,а за да не е супра(платине)това е един препарат,казва се римувър и е доста скъп,но отнема само един пласт боя,така че и там гаранция няма.
Принципно няма проблем да се изсветли,но не ти гарантирам,че ще стане отведнъж желания цвят.При това след изсветляването,задължително се нанася боя с желания рус нюанс,иначе косата жълтее и е грозно.
Принципно да,но при нея има история,т.е. остатъци от предишни процедури,не забравяй
Много дълго стана,но се надявам да съм била полезна.Успех    bouquet

Може би си забелязала,че по-горе споменах,че фризьорката най-добре ще прецени според вида и състоянието на косата.Освен всичко друго си позволявам да кажа мнението си и от собствен опит-т.е съм изсветлявала косата си след кичури,като разбира се моята коса е доста здрава.Естествено е,че ако е слаб косъма и аз няма да препоръчам изсветляване след кичури.

# 26
  • Smallville
  • Мнения: 994

Може би си забелязала,че по-горе споменах,че фризьорката най-добре ще прецени според вида и състоянието на косата.Освен всичко друго си позволявам да кажа мнението си и от собствен опит-т.е съм изсветлявала косата си след кичури,като разбира се моята коса е доста здрава.Естествено е,че ако е слаб косъма и аз няма да препоръчам изсветляване след кичури.
Sorry,не бях забелязала,че поста е твой.Извинявай,но в стремежа си да помогнеш на някого понякога може неволно да засегнеш друг.Но нали сме тук не да се заяждаме а да помогнем на някого,който има даден проблем.Ние на теория може много да си говорим,но истината ще лъсне във фризьорския салон,където око ще види и ръка ще пипне.

. Ако имаш търпение и силно желание - може.

Като виждам на никой не му липсва желание,затова ви пожелавам да се заредите с много търпение.Заслужава си крайния резултат  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 730

Може би си забелязала,че по-горе споменах,че фризьорката най-добре ще прецени според вида и състоянието на косата.Освен всичко друго си позволявам да кажа мнението си и от собствен опит-т.е съм изсветлявала косата си след кичури,като разбира се моята коса е доста здрава.Естествено е,че ако е слаб косъма и аз няма да препоръчам изсветляване след кичури.
Sorry,не бях забелязала,че поста е твой.Извинявай,но в стремежа си да помогнеш на някого понякога може неволно да засегнеш друг.Но нали сме тук не да се заяждаме а да помогнем на някого,който има даден проблем.Ние на теория може много да си говорим,но истината ще лъсне във фризьорския салон,където око ще види и ръка ще пипне.

. Ако имаш търпение и силно желание - може.

Като виждам на никой не му липсва желание,затова ви пожелавам да се заредите с много търпение.Заслужава си крайния резултат  bouquet  bouquet  bouquet

Ама разбира се,точно това казвам и аз,ни най-малко не се заяждам.Уважавам мнението ти  bouquet

# 28
  • Мнения: 952
аз по едно време също имах такива мераци да ставам руса, но моята фриз-ка категорично ми отказа да ме направи. Ако не ми беше приятелка сигурно нямаше да ходя повече при нея но тя ми каза че и е жал да ми окепази хубавата косица Rolling Eyes и аз се отказах. Че от нея знам че наистина процедурата е дълга минава се леко през рижавото и жълтото докато не стане по приятно русо. Хем аз не съм се боядисвала отдавна просто сега съм с естествения си цвят а той клони към черно. Като време ми каза че ще отиде около 6мес за тая мойта дълга коса да мязам на хубава блондинка  Crazy..но аз така и не стигнах до там.. Wink

# 29
  • Мнения: 1 418
Първоначално се изсветлява косата с блондор,докато се получи достатъчно светъл рус цвят,след което всеки месец се изсветляват корените(само)с боя,за да не се изтощава много косата.Има малка разлика от корена до дължината,но при суха коса  не се забелязва.
Относно накъсването:Ако започне да се къса косъмът при изсветляването веднага трябва да се полее обилно косата с оцет.Моментално спира.Това е от личен опит.Освен това има и други продукти,които неутрализират действието на блондора.

Общи условия

Активация на акаунт