Въпрос за Cerrutti 1881

  • 7 104
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 680
cleare права си!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
а защо е розово шишето, аз имам едно винено-червено  newsm78

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Как розово - бананово си е шишето?! Вишнево не съм виждала... това лято имаше бяло.

# 18
Хм, тук въпроса май е малко спорен.
Вижте какво намерих във фреската Sephora



http://www.sephora.fr/browse/product.jhtml?id=P2472&shouldPa … ;categoryId=CERUT

Най-вероятно има смяна във флакона.

А 1881 го има в 4 варианта:

# 19
  • Мнения: 1 680
Точно такъв получих:
http://a1378.g.akamai.net/7/1378/8278/20050707210206/www.sephora … 72/P2472_hero.jpg
значи може и да не са мошеници, но защо е толкова нетраен!?!?

# 20
Точно такъв получих:
http://a1378.g.akamai.net/7/1378/8278/20050707210206/www.sephora … 72/P2472_hero.jpg
значи може и да не са мошеници, но защо е толкова нетраен!?!?

EDT ли е? То май от него нямаше ЕДП.  newsm78
По принцип е лек парфюм, незнам обаче заради това ли ти е нетраен. При мен всички парфюми са нетрайни, общо взето вече изобщо не се замислям за трайността.  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 3 328
а защо е розово шишето, аз имам едно винено-червено  newsm78
Защото това е младежкият вариант:Cerruti 1881 Collection - младежката версия на аромата Cerruti 1881. Топъл, чувствен, цветно-ориенталски аромат. В композицията присъстват два италиански ингредиента, които досега не са използвани в парфюмерията. Това са листата на маслиновото дърво Corregiolo и лоза Sangiovese. Връхни нотки: сицилийска мандарина. Сърдечни нотки: флорентински ирис. Базисни нотки: тускански кипарис, пачули. Флаконът на парфюма по форма напомня за предшественика си, но е украсен в топлия цвят на бургундко вино. Лансиран през 2005 година. Ето го:

 

# 22
  • Мнения: 612
Може би е излишно и аз да пиша, но да не би просто да лансират продукта с нова капачка, вид, флакон и да има изменение в аромата и трайността? Като при L`eau par Kenzo промемен е флакона, а май и аромата според мен. Някои по-стари аромати ги пускат отново осъвременени.
 Иначе и аз съм имала такъв случай но ментето направо си миришеше на различно.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 828
а защо е розово шишето, аз имам едно винено-червено  newsm78
Защото това е младежкият вариант:Cerruti 1881 Collection - младежката версия на аромата Cerruti 1881. Топъл, чувствен, цветно-ориенталски аромат. В композицията присъстват два италиански ингредиента, които досега не са използвани в парфюмерията. Това са листата на маслиновото дърво Corregiolo и лоза Sangiovese. Връхни нотки: сицилийска мандарина. Сърдечни нотки: флорентински ирис. Базисни нотки: тускански кипарис, пачули. Флаконът на парфюма по форма напомня за предшественика си, но е украсен в топлия цвят на бургундко вино. Лансиран през 2005 година. Ето го:

 


точно това имам, много си ми харесва и е доста траен  Grinning

# 24
  • Мнения: 1 680

EDT ли е? То май от него нямаше ЕДП.  newsm78
По принцип е лек парфюм, незнам обаче заради това ли ти е нетраен. При мен всички парфюми са нетрайни, общо взето вече изобщо не се замислям за трайността.  Laughing

EDT e. Имала съм досега същия т.е. с по-различна опаковка 3 пъти и толкова нетраен никога не е бил.

# 25
  • Мнения: 590



По принцип е лек парфюм, не знам обаче заради това ли ти е нетраен.

Не е лек парфюм/ЕДТ като миризма.И би трябвало да е много траен,ако е оригинален.Ползвала съм го отдавна,но имам ярък спомен колко е траен.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Лека миризма е, но е много трайна!

# 27



По принцип е лек парфюм, не знам обаче заради това ли ти е нетраен.

Не е лек парфюм/ЕДТ като миризма.И би трябвало да е много траен,ако е оригинален.Ползвала съм го отдавна,но имам ярък спомен колко е траен.

За мен е лек. За трайността - вече писах по-горе, при мен всички парфюми не са изключително трайни. Това с парфюмите като миризми и като трайност е доста субективно.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 907
Направих една бърза снимка на моя, ка4еството е ужасно, понеже е от уебкам, но капа4ката се вижда. Аз ли4но никога не съм виждала като с твоята капа4ка, парфюмът ми е култ от години и винаги е бил с тази златната капа4ка.

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди 2 седмици си поръчах този парфюм от donna.bg. Направи ми впечатление, че капачката е различна от преди - някак си по-лъскава. Преди като съм си купувала този парфюм беше такава:

Дали не ми пробутаха менте или тестер? Струва ми се, че не е много траен.
Някой скоро купувал ли си е този парфюм, променена ли е капачката в близките 1-2 години?
Същия го имах преди време- от чужбина беше. Наистина капачката не беше толкова лъскава. А парфюмът беше много траен... малко парфюми съм имала с толкова трайна миризма (и всички без изключение са били от чужбина внесени).

Общи условия

Активация на акаунт