място за препарата в тази съдомиялна

  • 1 657
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А, ясно. Защото и аз преди имах малка, друга марка беше, но пак такава и беше програмата- плакнене, после миене, без да спира.Но явно вашите са други. Но щом става така, важното е крайния резултат . Peace

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 Джемма - чест и почитания...  bouquet

Всички миялни започват с доизточване на водното съдържимо. Понеже аз се дразня от това  #Cussing out (пък и мога да си го позволя  Wink ), щракам 1 стъпка напред на програматора (който е механичен - подчертавам) и хоп - машината почва да пълни вода.

desi.a - на почти всички настолни модели липсва кутийка за препарата. Купуваш си таблетки и хвърляш 1 на дъното. Затваряш капака. И туй то. Само трябва да улучиш правилния за мидеа-та с която са те обзавели.

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Джемма - чест и почитания...  bouquet

Всички миялни започват с доизточване на водното съдържимо. Понеже аз се дразня от това  #Cussing out (пък и мога да си го позволя  Wink ), щракам 1 стъпка напред на програматора (който е механичен - подчертавам) и хоп - машината почва да пълни вода.


 Шани,  bouquet Laughing ето това е предимството на механичния , аз не мога да направя така. Но никак не ми пречи, източването на водата е само минута-две.

Общи условия

Активация на акаунт