Имам стоматологичен проблем

  • 1 675
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 6 309
Ехооо, как сте?
През последната година така стисках зъби нощем, че развих видимо лицеви мускули вдясно.
От няколко дни спя с нова шина от която съм доволна.
Онзи ден минах преглед при пародонтолога-новините там са добри.
Вие как сте?

# 1
  • Мнения: X
Здравейте, имам странен въпрос. Възможно ли е, запълнен корен след лечение на пулпит, за една седмица пълнежа да се "резорбира"? Много ми е странно как фотополимер или цимент или каквото се слага за запълване на корените (трайно а не лекарството) да се "резорбира"... и то за седмица... имам и други коренови лечения, и с годините нещата не мърдат, и си се виждат на снимка

# 2
  • Варна
  • Мнения: 6 309
Zabraven profil, според мен не е възможно.
Чувствам се чудесно с новата шина заради бруксизма. Сутрин не ме боли челюстта вдясно и откакто я слагам нощем, не съм си прехапвала езика насън, което е много болезнено и винаги ме събужда.

# 3
  • Мнения: 10
И на мен ми трябва добър зъболекар... някой да препоръча!

# 4
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 049
Веднага препоръчвам един от най-добрите.Има един българин в Лос Анджелис със собствена клиника там.Прави зъбите на холивудските звезди.

# 5
  • Мнения: 10
Веднага препоръчвам един от най-добрите.Има един българин в Лос Анджелис със собствена клиника там.Прави зъбите на холивудските звезди. Ако може да дадете координати, много благодаря!

# 6
  • Мнения: 16
Здравейте! Днес следобяд бях на зъболекар, и ми извадиха нервите с упойка към 15и30. Нормално ли е да ме боли в момента зъба, при положение, че нервите за извадени? Забравих да питам зъболекаря, защото не мислех, че ще ме боли 😄🤷‍♀️🦷

# 7
  • Мнения: 68 570
Да, наболява те от ръчкането в каналите. Нормално е, до няколко дена ще отшуми.

# 8
  • Мнения: 16
Здравейте отново! След вадането на нерва, ме боля 2 дни зъба и мина . На 27ми ходих да изчистят каналите и ми сложиха лекарство. Не ме боля след упойката, но на следващия ден почна да ме боли много гадно. И все още ме боли, аулина върши работа за кратко. Дали зъболекаря ми не прави нещо като хората или?! Вече не знам какво да мисля, да сменявам ли с друг зъболекар, да си изтърпя болката?! 🤦‍♀️

# 9
  • Варна
  • Мнения: 6 309
Случвало ми се е.
Даже са ме предупреждавали, че ако много боли от лекарството, да отивам за помощ.
Обади се на зъболекаря и отиди. Няма нужда да търпиш болка.

Общи условия

Активация на акаунт