Азис и Китаеца в "Горещо"

  • 2 989
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 422
Хи4 не си поплюва Simple Smile

# 46
# 47
  • Мнения: 422
божке, той на 22 бе Simple Smile

# 48
  • Мнения: 422
туй ако ми е син, такива шамари зад врата Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 49
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ох майко....той още малък бе ooooh!

# 50
  • Мнения: 677
Що Венетка постоянно повтаря-"портОмонето"?
Не е ли "портмоне"?

# 51
  • Мнения: 5 577
Със "О" е, от френски иде.

# 52
  • Мнения: 1 313
Много лошо играят. Венета също Sick

# 53
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Точно "портмоне" си е, пак е с "о", но без онова по средата, дето Тони го е уголемил.

# 54
  • Sf
  • Мнения: 808
Оле, момчето много глупаво...
Ама му съдира гъза...
Друго е интересно - при Слави Азис рече, че не бил активен, че с този нов член не искал да причинява болка на други мъже... Пък на Ники като му е по-голяма оназ работа, как му пори... и болка не му ли причинява...  newsm78 Не си ли противоречи Азис...

# 55
  • Мнения: 3 576
Тоя Китаец не може 2 думи да върже, много зле си играе ролята наистина.....

# 56
  • Мнения: 281
Абе много ми е любопитно майка му на въпросния "младоженец" какво казва и мисли.......Simple Smile
Ми чуди съ с к'во ши я нагости снахата кат й иде на гости Joy

# 57
  • Мнения: 1 313
Майката на младоженеца по всяка вероятност е запозната,че това е само театър са пари

# 58
  • Мнения: 2 759
Тоя Китаец не може 2 думи да върже, много зле си играе ролята наистина...
   Че то кво да каже човека: ще се женят, то е ясно. Типичната гей двойка са за мен: единия отворен, другия срамежлив. И не ми бяха неестествени, държаха се нормално за средата си. Само мисля, че Азис много, ама много се е заблудил, това момченце ще го направи луд до няколко години. Интересно ми е колко време са ходили  newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 1 210
А мен ме изкефи Азисчо как закопа Венета, че ги виждал как Тишо зяпал по други жени докато били заедно, а тя по други мъже. Joy
А на мен ми прозвуча доста меркантилно изказването на Венета за годежния пръстен.. ама тя си изглежда материалистка още от преди..

Общи условия

Активация на акаунт