Коледата Наближава, ЮНСКОТО Тумбаче Пола си Издава (Тема 3 - 2021)

  • 26 701
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Германия
  • Мнения: 518
Весела Коледа, бъдете здрави и щастливи!

Narcissus, същата е и моята майка, винаги всичко знае, предполага и реакцията е по-скоро мъмрене. Аз и затова изчакях, че на мен ми е и трето и си знаех точно тя как ще реагира. Най-лошото, че като и направиш забележка се почва, ама аз заради теб, в тези трудни времена, далеко сте... В такива моменти се радвам, че живеем в чужбина. Съжалявам, че при теб така се е получило точно на празничната вечер.

И аз имам огромен корем, 5 кг съм вече отгоре и завиждам на всички, които не са качили още. Като знам после колко трудно се свалят. След второто раждане качих по време на кърмене. След това правих 90 дневната диета и се бях възстановила до сега, но с тази пандемия и зимата, че и бременна, само се готви и де яде у нас.

Моите болки продължават, когато съм права и в движение, не искам да си мисля лоши неща, надявам се да отшумят скоро...

За имената по принцип си имам за момиче, още от години съм решила, но ако е момче ще добавя 1 буква 😄

# 661
  • Мнения: 71
Здравейте момичета, и Честита Коледа, бъдете здрави вие и семействата ви. Това сега е най-важното.
Та на въпроса, аз имам един.
Възможно ли е да имам вече коластра, при положение че ми е 2-ра бременност.
Та да ви разкажа случката, тази сутрин като се изкъпах и излязох от банята си стиснах гърдите незнам  и аз защо хаха.
И на двете имах по 1 капка коластра!?!?
Та възможно ли е, не ли рано??? Аз другата седмица влизам в 18 г.с.

# 662
  • Мнения: 136
Весела Коледа и от мен, бъдещи мамчета! 🤗 Пожелавам ви здраве, спокойствие и леко бременеене до финал! 🥰

# 663
  • Мнения: 723
Момичета, днес цял ден имам тъпа болка ниско долу в дясно 🙁. На какво може да се дължи? Вчера ме изписаха от болницата всичко беше наред единствено бактерии в урината и леко завишени левкоцитите

Пробвай, ако можеш да се свържеш с някой доктор. Искрено се надявам да няма нищо общо с апандисита и утре да няма и следа от болките 🤗 трябва обаче да вземеш мерки за бактериите в урината, за да не стане по-сериозна инфекция

# 664
  • Мнения: 3 420
20г.с. 5 календарен месец ли е? Обърках се с тез луни и календари 🤣🤣🤣

# 665
  • Мнения: 76
Весела Коледа и от мен,бъдете здрави и щастливи вие и вашите семейства!

Бяхме решили да изненадаме майка ми за Коледа с новината.И реакцията и ме разочарова.Била си знаела,че ще направим белята?! защо сме бързали.Имам 3 годишен син и съм на 35 какво означава това.Накрая замаза положението,обаче вече беше късно,накара ме да се чувствам все едно съм на 15.И малкото ми коледно настроение се изпари.Съжалям,за мрънкането ми!
Уф това е кофти реакция,но гледай да не се пазтройваш сигурна към,че се радва жената

# 666
  • Мнения: 558
Да, 5 месец е Wink

20г.с. 5 календарен месец ли е? Обърках се с тез луни и календари 🤣🤣🤣

# 667
# 668
  • варна
  • Мнения: 1 830
Шели заради бактериите съм на антибиотик ! Свързах се с доктор каза да почивам

# 669
  • Мнения: 222
Момичета, не бях отваряла 3-4 дни и не мога да смогна с четене:)
Относно името- “благородно ви завиждам” че се още има чудещи се, тъй като мъжа ми е грък трябва да продължим семейната традиция и бебето ще има две първи имена взети на някой от двете ни семейства, без бащино и после фамилия. Да, става дълго и после незнам в Бг колко мрънкане ще слушам като трябва да взимам ЕГН ама карай🤪Само трябва да е така че да звучи и българско и гръцко и да не му се пулят хората в Америка.
Иначе за килата- страх ме е да се премеря вече, тъй като сме инвитро и бях на доста дълга хормонална терапия, която ми помогна да кача кг от въздуха. Корема ми е доста голям, но пък така му се радваме повече. И да имах колебания къде да следя бремеността и къде да раждам, но след няколко прегледа в Надежда просто не издържах и се отказах от Бг, така че вече съм в САЩ и се надявам на безпроблемен пухкав финал. Началото на януари ще ми е първия преглед и вече ми пратиха папка с инфо за какво трябва и какво не, също така ще бъде разрешена видео връзка с мъжа, тъй като няма да го пуснат да влезе. И Ей тези дребните подробности ако вземе някой да ги помисли в частните болници в бг ще е супер ( ама Айде да не мрънкам много нали)!
Иии не на последно място Честита Коледа на всички ви🎄🎄🎄

# 670
  • Мнения: 548
Момичетата, които взимате магнезий - имате ли промяна в съня (към по-добро)?
На някои места го срещам като причина за безсъние (недостига му) и съответно вече търся варианти да спя и да не вредя на бебето.

# 671
  • Мнения: 1 019
Ra4e1, къде си в Америка?

Аз да се похваля за положителни резултати от пренаталния тест. Полът е момиченце и така сбъдвам желанията си за общо три момиченца. Коремът ми е голям вечер, а през деня е плосък, дори вдлъбнат, но вечерта е като 7ия месец. Качила съм 1кг, но май само в дупе.

Този тест ми взе душичката. 2 седмици чакам резултатите и настръхнах от нерви. И така днес вече на най-хубавия празник можем една идея са си отдъхнем. Споделихме с родителите и всички се зарадваха, но бяха крайно изненадани и никой не го очакваше.

# 672
  • Prades-le-Lez
  • Мнения: 36
Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts
Аз още не знам пол, надявам се на 24ти да разберем и имам силното усещане, че този път е момиче, но се моля само да е здраво!
Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts
И моите резултати са положителни, бебо е добре и е момче Simple Smile

# 673
  • Германия
  • Мнения: 518
Само аз ли още не знам пола? 🙄

# 674
  • Мнения: 103
Ние също не знаем пол. 😀

Весели празници, дами! Бъдете здрави и се пазете. 😘

Общи условия

Активация на акаунт