Правите ли си напук?

  • 3 164
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 909
Аз рядко, но той в момента направо ме изкарва от равновесие като почне да ми прави напук. Надявам се, че ще успея да му набия скоро в главата, че няма смисъл от това. Всъщност то неговото напук е малко по-различно. Понякога се случва той да ми предложи нещо, например да излезем да се разходим и аз му казвам, че не искам, защото примерно ми се стои вкъщи и искам да гледаме филм. После обаче се замислям повече и решавам, че все пак може да излезем (и да отидем на някое място, на което ми се ходи примерно) и го питам дали иска. При това положение, въпреки че иска той задължително отказва, за да не станело на моята. И това понеже все той се съгласявал с мен и не искал да е така.

# 16
  • Мнения: 4 546
детинско е, но се случва  Crazy
не мисля, че това означава, че не се обичаме. даже някой път това ме забавлява /ако не съм му бясна  Crazy/

# 17
  • Мнения: 899
Той прави, когато ми е сърдит. Безумно ме вбесява, понякогаш.
Аз по-често несъзнателно, а понякога и съзнателно   Close

# 18
  • Мнения: 1 564
Не,не е в наш стил. Naughty

# 19
  • Мнения: 533
Да, правим си!
Когато се караме за нещо и съм говорила, говорила, а той не иска да ме разбере, аз се вбесявам и започвам да му говоря напук. Не че това помага, даже се задълбочават нещата.

# 20
  • Мнения: 1 629
Напук правя предимно на себе си. Цяло изкуство е, за други не се хабя.

# 21
  • Мнения: 8 917
Както обикновено темата е провокирана от друга тема  Joy
Но наистина ми е интересно - правите ли си напук с половинките и значи ли това, че не се обичате newsm78 Mr. Green
Аз- понякога да Embarassed Wink

# 22
  • Мнения: 1 495
Обичам да правя напук  Embarassed Flutter. Като ми кажат да не правя нещо, задължително го правя, ама най-вече на майтап и се съобразявам със ситуацията. Ако съм много ядосана също правя напук.
Не мисля, че значи, че не обичам приятеля си, просто ми е такъв характера.

# 23
  • Мнения: 6 909
Напук правя предимно на себе си. Цяло изкуство е, за други не се хабя.
Оо, това и аз го правя понякога и много го мразя Close Винаги ми става много гадно.

# 24
  • Ruse
  • Мнения: 390
аз на него да ама той на мене не Mr. Green

# 25
  • Мнения: 53
Да, и то доста често... макар и най вече за глупости Sad
И става лошо когато другия реши да не отстъпва.

# 26
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Понякога си мисля че той ми прави напук, но после като помисля виждам че не е така. Аз напук не му правя защото много ми личи и той не се дава.

# 27
  • Мнения: 696
Не, не си правим напук. Отдавна вече не сме по на 15 години.

# 28
  • Мнения: 2 019
Не, малко тъпо ми звучи това.  newsm78
и на мен
Не, не си правим напук. Отдавна вече не сме по на 15 години.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт