Августовски бебета 2020 ! Тема 4

  • 28 549
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 620
Момичета в следващата тема ще поправя таблицата и вместо термини и градове на раждане ще пише само мерките на всяко бебче (тегло и ръст) както и име. Нека записването да започне сегаа ...

# 46
  • Мнения: 4 144
Темата отново е страхотна! Надявам се всички Да преминем леко през вируса и да имаме една истински благословена с най-хубавия Дар, Коледа Simple Smile
Моята кокона през нощта спи с дупето нагоре, както и да се опитам да я врътна, все мрънка и си застава така вирнала д-то. За захранването ще гледам да отлагам, стига и тя да е съгласна де, че съм в шок с тези зеленчуци и плодове какво ще правя. И на тях нямам доверие, и на купешките пюрета също. От лятото не съм си замразила, защото ми се стори твърде голям периода.

# 47
  • Мнения: 819
Момичета, обмисляли ли сте да купувате килимче (тип пъзел например) за мъниците?
От вчера само се обръща от гръб по корем. Цял ден. И днес също. Бях я оставила на активната гимнастика на пода (върху килим), обърнах се за една секунда и вече беше на плочките, далеч далеч от килима. 😅 Пък този пуст килим, колкото и да го чистя, все косми има от моя косопад.

# 48
  • Мнения: 4 144
Ние ще нареждаме мекия пъзел съвсем скоро и ще живее на земята 😀

# 49
  • Мнения: 443
Ние вече от седмица сме с килим, тип пъзел, с числа 😂 Но засега само половината съм наредила, ама скоро ще сложа целия 😃 Удобен е, защото го минаваш с мокра кърпа и става като нов, че що лиги изтече по него...

Паола, тегло и ръст към настоящия момент ли 🤔

# 50
  • Мнения: 1 560
О да, определено ще вземем и ние от мекия пъзел, даже мисля да поръчам на някоя от бабите за Коледа, че и без това ме питат все.

# 51
  • Мнения: 620
Ние вече от седмица сме с килим, тип пъзел, с числа 😂 Но засега само половината съм наредила, ама скоро ще сложа целия 😃 Удобен е, защото го минаваш с мокра кърпа и става като нов, че що лиги изтече по него...

Паола, тегло и ръст към настоящия момент ли 🤔
Рожденни тегло и ръст понеже иначе трябва да се обновява постоянно информацията.

# 52
  • Мнения: 1 888
Аз мисля да започна захранването към 6тия месец,до тогава се надявам да продължим с кърменето. Относно столчетата съм се спряла на икейското.
Някой беше питал за размера на памперсите- малкият е на 3 месеца и носи 4 размер на Little Angels.
Колко килограма е?
Моят е почти 9кг и няколко пъти се събужда мокър. Май пропуска около залепващата част, мокър е отстрани. 
И аз ползвам Little Angeles 3ка. Май трябва вече 4ка.

Ами не сме ходили на консултация,защото педиатърката е болна,но на домашния кантар го изкарвам над 7 кг 😄

Ние си взехме 4 големи сиви парчета пъзел от Джъмбо. Твърде шарени са ми малките.

# 53
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Ричард се роди 3880 гр и 53 см малкото слонче Heart

# 54
  • Мнения: 4 144
Аз мисля да започна захранването към 6тия месец,до тогава се надявам да продължим с кърменето. Относно столчетата съм се спряла на икейското.
Някой беше питал за размера на памперсите- малкият е на 3 месеца и носи 4 размер на Little Angels.
Колко килограма е?
Моят е почти 9кг и няколко пъти се събужда мокър. Май пропуска около залепващата част, мокър е отстрани. 
И аз ползвам Little Angeles 3ка. Май трябва вече 4ка.

Ами не сме ходили на консултация,защото педиатърката е болна,но на домашния кантар го изкарвам над 7 кг 😄

Ние си взехме 4 големи сиви парчета пъзел от Джъмбо. Твърде шарени са ми малките.
Точно същите са и нашите. Перфектна работа вършат

# 55
  • Мнения: 734
Арас се роди 3.800кг и 51см Blue Heart

# 56
  • Мнения: 1 355
Северина се роди на 27 юли (може ли да се поправи в табличката, моля 🐣), 3.490 гр, 50 см

# 57
  • Мнения: 295
Паола, благодарности за темата ❤
Калоян се роди 3 220 кг, 51 см.

По повод захранването - сдобих се с Филипс Авент 2 в 1, въпреки че още не съм решила кога ще стартираме и по кой метод. 😁 Добро беше намалението в Емаг на Черния Петък и много не му мислих.
Вече трябва да се избира столче, че сега ще дойде времето и за него. Гледам, че може и шезлонга от люлката да се използва с тази цел, но е изцяло плат и не, по-скоро не. Мерси съм. 😁
Тройка на Мамиа, Лупилу и Литъл ейнджълс взех преди доста време, но ми се сториха големки още и пак се върнах на двойката Пуфис. И въпреки, че върви манекен /6 400, 64 см./, вече му стягат на кълчиците доста. 😀
Бяхме на имунизации днес, но не са минали 30 дни от предния път. Останаха за другата седмица. Поне се успокоих, че това са последните на този етап. После към годинката. Живи и здрави! 💙

# 58
  • Мнения: 85
Николай се роди 3740гр и 52см.
Явно всички сме на вълна бебешки килими, аз поръчах някакъв сгъваем от амазон, докато беше намален https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07Y2SPNKT/ref=ox_sc_saved … 1PHF7ZO&psc=1, другата седмица ще дойде, ако на някой му е интересен мога да го снимам щом го получа.

# 59
  • Мнения: 116
Никол се роди на 5ти август, 3140гр.58см.Редактирам се 48см,не 58,хи хи хи.

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 19:46 от Agi82

Общи условия

Активация на акаунт