На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 33

  • 88 867
  • 730
  •   1
Отговори
# 405
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Начи..... Не се гласете за Одрин скоро, ама вземете да наминете покрай Лидл другата седмица. Ще има сурово кюнефе, лабне, каймак, Tel peynir, млечни топчета, сирене бурмалъ. Ако ме накарат да се ваксинирам, за да отида до турско или където и да било.... Съмнявам се още какво бих предпочела.

# 406
  • Димитровград
  • Мнения: 807
Дано промени заповедта след днешното си мнение на брифинга:
Скрит текст:
„Целта на мерките е да спасят животи. Разбирам притесненията на туристическия бранш”, каза още министърът. Той обясни, че българите, които се прибират от чужбина, ще бъдат поставяни под карантина или ще им се прави антигенен тест. Карантината ще се вдигне при отрицателен PCR или антигенен тест. "

# 407
  • Мнения: 287
Начи..... Не се гласете за Одрин скоро, ама вземете да наминете покрай Лидл другата седмица. Ще има сурово кюнефе, лабне, каймак, Tel peynir, млечни топчета, сирене бурмалъ. Ако ме накарат да се ваксинирам, за да отида до турско или където и да било.... Съмнявам се още какво бих предпочела.

Къде  го видя? Гледах сайта им не прочетох да има такива неща хах Stuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed Eyes

Редактирам се, влезнах да им видя брошурата и намерих;)) Супер

# 408
  • Мнения: 3 538
От Лидл да не ни четат? Пазарно ориентирани са Yum

# 409
  • Мнения: 201
Здравейте,
Има ли някой, който ще посети Одрин, да ми помогне със закупуването на лекарство -синактен ( имам рецепта)? Ако знаете някой, който би ми съдействал, моля пишете ми на лични.
Благодаря
Здравейте,

Аз също търся Синактен тест и ако има някой, който може да ми съдейства да го закупя оттам, ще съм много благодарна. Имам и международна рецепта.

# 410
  • Мнения: 1 285
Здравейте,
Има ли някой, който ще посети Одрин, да ми помогне със закупуването на лекарство -синактен ( имам рецепта)? Ако знаете някой, който би ми съдействал, моля пишете ми на лични.
Благодаря
Здравейте,

Аз също търся Синактен тест и ако има някой, който може да ми съдейства да го закупя оттам, ще съм много благодарна. Имам и международна рецепта.

попитайте в тази група

# 411
  • Мнения: 103
Моля, препоръчайте ми марка брашно за хляб от което сте доволни.

# 412
  • Мнения: 3 271
Моля, препоръчайте ми марка брашно за хляб от което сте доволни.
На марката Мигрос ми харесва.

# 413
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
И аз на "Мигрос" ползвам, чувалите от 5 кила.

# 414
  • Варна
  • Мнения: 293
Здравейте, обръщам се към варненската секция на форумците. Една приятелка ми обяснява, че във Варна имало магазин за стоки от Турция, нещо като борса, продава по цени на едро и даже останалите турски магазини се снабдявали от нея. Но продава и на крайни купувачи и се намира някъде около фабрика Христо Ботев. Това ми каза. Някой знае ли повече инфо за такъв магазин, ако го има - може ли повече впечатления - какво продава, къде се намира и т.н. Благодаря ви.

# 415
  • Варна
  • Мнения: 236
Ако е този във фабрика Христо Ботев- голямо разочарование. Да- зехтин,маслини, не особено качествени сирене и кашкавал,  няколко перилни..Не повторих ходене там.

# 416
  • Мнения: 291
Аз го зная. Днес ходих и напазарих някои неща. Странното е,че не пускат да се влиза в магазина. Вероятно заради епидемичната обстановка, незная. Дават ти една ценова листа с наличните неща и казваш какво искаш и ти го изнасят навън на една маса. Аз си взех  кашкавал на конци - 20лв/кг, обикновен кашкавал - 12лв/кг, сирене около 10лв/кг мисля беше, кори за баклава 800гр. -3,50лв. Повечето артикули са перилни и почистващи препарати. Шампоан ЕЛИДОР, които на други места в града е по 9лв, тук е 7лв. Магазинът се намира в двора на Бившата фабрика Христо Ботев, ул. Тодор Влайков 65.

# 417
  • Варна
  • Мнения: 293
Боже, много ви благодаря за изчерпателната инфо.

# 418
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Да се включа за малко и аз. Магазин с турски стоки (без хранителни) има в с. Приселци на 13км.от Варна. Точно на центъра на селото е и има табели по пътя. Кипа Депо се казва. Дано ви е полезна информацията.

# 419
  • here and now
  • Мнения: 4 230
Да се включа с инфо от днес. Една девойка ми сподели, че с български тест е влязла в Турция тази сутрин и със същия се е върнала в България.
Като се замисля не пише някъде в нормативен акт в коя държава да е направен теста. При положение, че са спазени 72-те часа, очевидно няма проблем.
Не съм я разпитвала, че не ми е много близка,  но каза че е ходила на пазар и е много разочарована.

Общи условия

Активация на акаунт