На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 33

  • 88 826
  • 730
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 1 375
elzbieta,този Ариел не е за цветно,но не е и за бяло,ако беше мой бих го ползвала като универсален за светли цветни дрехи.Преводът на надписите е-1yıkamada mükemmel leke çıkarma-на 1-вото пране отлично премахва петно,и-dağ esentisi-планинска свежест.

# 481
  • Мнения: 351
Точно така се превежда това ,което пише на тубата с Ариел. Не се притеснявай да переш и цветно с него.

# 482
  • Мнения: 3 417
Препоръчайте ми хубав зехтин. Ако е възможно снимка или линк .
Да не е много горчив .
И споделете как е на вкус петмез от фурми - гледах такъв и се чудех.
В крайна сметка купих от рожков само .

# 483
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Препоръчайте ми хубав зехтин. Ако е възможно снимка или линк .
Да не е много горчив .
И споделете как е на вкус петмез от фурми - гледах такъв и се чудех.
В крайна сметка купих от рожков само .
То ние да ти препоръчаме, ама каква е гаранцията, че ще го има при теб.
Komili купувам само аз.
Напиши в гугъл и ще ти излязат снимки как изглежда. Да не ровя сега да търся.
Турските зехтини не горчат.

# 484
  • Бургас
  • Мнения: 6 015
Тези двата купувам аз след множество проби.
Мек и ненатъртващ вкус!
https://www.migros.com.tr/taris-riviera-zeytinyagi-2-l-teneke-p- … 13758612903189253

https://www.migros.com.tr/kristal-naturel-sizma-zeytinyagi-yumus … 13758999063204183

Комилито на мен лично ми идва прекалено натъртващ.

# 485
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 707
Зехтин купувах само от Мигрос, но последно декември взех от Бим ето този, който е sızma. Много ни хареса, а цената е без коментар.


Ето тези сирена също са от Бим. Твърди, узрели, като синьо сирене, но без мухъл.
Но ние предпочитаме зряло сирене, тези тип Дунавия - разбирай süzme, не са ни по вкуса. Макар че и тях ядем.

# 486
  • Мнения: 1 166
Мммм, аз обичам "силни" зехтини Simple Smile Обаче грешка голяма, досега не съм пробвала турски, а само гръцки, италиански и испански. Но от майката на истанбулското гадже знам - само Комили. Трябва да поправя грешката, дано имам възможност скоро 🥺

Последна редакция: пт, 19 фев 2021, 21:03 от Venel82

# 487
  • Мнения: 3 535
И аз взимам Комили 2 литра като е на промоция в Мигрос и от този на БиМ показаният от 1 л.

# 488
  • Мнения: 3 417
Зехтин купувах само от Мигрос, но последно декември взех от Бим ето този, който е sızma. Много ни хареса, а цената е без коментар.




Благодаря . Този мисля го имаше .
Ще огледам другият път добре какви точно са .
Горчив зехтин съм изхвърляла точно турски - два вида .

# 489
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Изтривам си поста за цветното , ползвам само прах и на него това пише...извинявам се , че опитах да помогна . Факт е , че не е за цветно.

# 490
  • Мнения: 291
Благодаря на всички, които се включиха с превод и съвет за течния Ариел. Ще го използвам и за цветно, че иначе кой знае до кога ще имам от него. Blush Може да избягвам само тъмните и черни дрехи, че да не вземат да  избелеят случйно. А те са предимно на половинката...отиде се невидя.

# 491
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Все повече стока зареждат в КИПА село Приселци/Варненско/.

# 492
  • Мнения: 1 166
Амиии.. Късметлии сте живеещите наблизо Sad

# 493
  • Мнения: 1 715
В Одрин опитах едни насипни сладки, които не купих, а още помня вкуса им. Чудесни са, приличат на индийските бесан ладу. Малки като крутони и са, мисля от препечено брашно, масло и малко захар. Някой да се сеща какво е това и как се казва?

# 494
  • Мнения: 455
Все повече стока зареждат в КИПА село Приселци/Варненско/.

И какво се продава в този магазин, извинете за въпроса ако вече е писано.
Това е селото след Несебър в посока Варна ли?

Общи условия

Активация на акаунт