Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 32

  • 59 967
  • 868
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 626
Здравейте,  за д-р Нашар чета и чувам само положителни отзиви, но какво ви е мнението за д-р Атанасова? Пациентка съм в Щерев,  но съм пред дилема за сменяне на болницата и сега съм в процес на проучване и избиране, защото съм в 7месец.

Аз се следих в Щерев и родих в Токуда при др. Атанасова. Не съжалявам за избора си. Причините за това са много. Имах възможността да опозная работата в Щерев и после в Токуда, тъй като се наложи и да лежа в болницата седмица преди раждането. Атанасова е страхотна и като човек и като специалист. Имах и пълно доверие и се чувствах в сигурни ръце.
Политиката на Щерев да нямаш връзка с лекаря е ужасна, особено когато става въпрос за следене на бременност, отделно от това доста често се делегират прегледи и манипулации на стажанти. Аз нямам нищо против те да се обучават, но не и да действат самостоятелно върху мен.
Друга причина да се спра на Токуда пред Щерев е неонатологията, както и това че е многопрофилна болница, в която 24/7 има различни лекари специалисти. Ако отидеш вечер по спешност в Щерев или пък уикенда може и само специализанти да има. Изобщо нямах усещане за сигурност и спокойствие.

# 256
  • Мнения: 119
Аз също съм с отлични впечатления от др. Атанасова.Два пъти лежах за задържане  и така се случи,че все тя ме приемаше по спешност. Участваше и в лечението ,което ми се предписа и което много ми помогна. Според мен е отличен избор за лекар.

# 257
  • Мнения: 64
Благодаря ви много за мненията отностно д-р Атанасова. Аз си запазих в крайна сметка час при д-р Нашар,  но иначе официално реших да се преместя от Щерев.     Напълно подкрепям мнението ти Mimoza83 отностно болницата. Определено сега след като реших да се преместя съм много по-спокойна и знам, че съм избрала по-доброто място за мен и бебчето ми. Следя темата с интерес и пожелавам леко и безпроблемно раждане на всички ви. Heart

# 258
  • Мнения: 52
Благодаря ви много за мненията отностно д-р Атанасова. Аз си запазих в крайна сметка час при д-р Нашар,  но иначе официално реших да се преместя от Щерев.     Напълно подкрепям мнението ти Mimoza83 отностно болницата. Определено сега след като реших да се преместя съм много по-спокойна и знам, че съм избрала по-доброто място за мен и бебчето ми. Следя темата с интерес и пожелавам леко и безпроблемно раждане на всички ви. Heart

Според мен няма да сгрешиш, че си записала при Д-р Нашар. Аз също от ското се наблюдавам при нея, като преди това се следях на друго място, където изобщо нямах лекар и не ми беше ок.
Имала съм само един преглед с нея, но впечатленията са ми на един много лъчезарен човек и истински професионалист. Искаше да й изпратя резултати от биохмичния скрининг, който беше правен в предната болница, нещо в един от показателите я притесни и веднага ми се обади по телефона да обсъдим и да ми каже какво да правя. Тогава и всъщност бях на консултация при Д-р Атанасова. И за нея мога само позитивни неща да кажа. Много мила, търпелива, усмихната. Обяснява ти всичко, което те интересува без да показва някаква досада, защото сигурно днес сте поредната, на която обяснява нещо Simple Smile
Но да си знаете, че при Д-р Нашар се чака доста. Аз първия път чаках към 2.30мин, а когато бях на консултация при Атанасова чаках близо 3часа. Така че - въоражете се с търпение И книга Wink

# 259
  • Мнения: 64
shushkata1 Ще имам на предвид за чакането, много благодаря Hug

# 260
  • Мнения: 819
С ръка на сърцето ви казвам, че чакането си заслужава. Shushkata много подробно е споделила за д-р Нашар. ♥️

# 261
  • Мнения: 39

Това са актуалните цени за раждане към днешна дата.

# 262
  • Мнения: 32

Това са актуалните цени за раждане към днешна дата.

Здравейте, цената за стая за целия престой ли е или на ден по 130/230?🤨

# 263
  • Мнения: 339
Цените на стаите са за една нощувка.

# 264
  • Мнения: 39


Това са актуалните цени за раждане към днешна дата.

Здравейте, цената за стая за целия престой ли е или на ден по 130/230?🤨
На ден

# 265
  • Мнения: 29
Здравейте, някой ще ражда ли в Токуда планово 12.01 Simple Smile

# 266
  • Мнения: 20
Здравейте,мен на 12.01 ме приемат(ако бебка не избърза) .

[/b]
Здравейте, някой ще ражда ли в Токуда планово 12.01 Simple Smile

# 267
  • Мнения: 20
Знаете ли как е положението с двойните стаи ? Някой каза,че сега е много натоварено и нямало свободни... Само единични или в други с повече родилки.


Това са актуалните цени за раждане към днешна дата.

# 268
  • Мнения: 2
Здравейте, някой ще ражда ли в Токуда планово 12.01 Simple Smile

Привет! Аз съм с планово секцио за 13-ти.

# 269
  • Мнения: 2
Здравейте! И мен ме приемат на 12-ти, а секциото ми е насрочено за 13-ти.

Здравейте,мен на 12.01 ме приемат(ако бебка не избърза) .

[/b]
Здравейте, някой ще ражда ли в Токуда планово 12.01 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт