ДЕКЕМВРИ идва вече - всеки ден ще има новина за поне едно човече ! {тема 11/2020}

  • 26 453
  • 793
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 203
Честити бебчета,  много да са здрави и много да ви радват!!!!

И аз получих мострите , много са хубави . Резултатите от изследванията са добри. Чакам АГ да оздравее и да го мислим.
Иначе те като не искат секс .... можете сами да свършите работата ...то май е важен крайният резултат.
През нощта ми се появи сърцебиене и задух , и то на периоди. Моя реши че раждам , не че не ми трябваха 5 мин да го събудя ( поне ако пукна да му кажа какво ми е било ) и след това ме ядоса още повече.  😀😀

# 46
  • Мнения: 2 481
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3383435091710051& … d=106207126099547

Ето Джена. Аз се връщах да открия линка, който съм пуснала.....и току що регистрирах мъжа  хахах. Въведи задължително КОДА, и после трябва да потвърдиш Имейла, и в профила в Хипп да се качи снимка на видеозон.
Все по- сложно явно ще го правят. За миналите мостри не искаха снимка от видеозон.

# 47
  • Мнения: 609
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3383435091710051& … d=106207126099547

Ето Джена. Аз се връщах да открия линка, който съм пуснала.....и току що регистрирах мъжа  хахах. Въведи задължително КОДА, и после трябва да потвърдиш Имейла, и в профила в Хипп да се качи снимка на видеозон.
Все по- сложно явно ще го правят. За миналите мостри не искаха снимка от видеозон.
Благодаря, изгубен, регистрирах се и аз, другата седмица ще регистрирам и мъжа, че фамилията ни е особена и първо да изпратят на мен, пък после, ако стане и на него Grinning

# 48
  • София
  • Мнения: 59
Аз сега мисля да пратя таткото да купи препарат за прозорци и пак ще ги мия 😂 предния път тъкмо ги измих и влезнах за задържане. Дано този път помогне. На мен лекарката ми каза да съм почнала да чистя.. Ама вече не знам какво. Всеки ден бърша прах и чистя ама ефект няма 🤔 За секса хич нямам желание, като бидон съм вече с тези +25кг 😂. Не знам мъжа ми как има желание постоянно.. Аз изобщо и в огледалото не искам да се гледам..

# 49
  • Мнения: 514
Честито и от мен на всички мами 🥰 да ви растат весели и здрави хубавите бебета!! 🥰
И аз съм така нетърпелива вече, но терминът ми е за 16 дек., пък и май ще ме опитват след секциото за нормално раждане и въобще не знам какво ще става. Дето някой беше казал хем нямам търпение, хем ме е шубе.
Елинка, в коя седмица изкараха бебо? Не ми се вижда чак толкова голям, дето го изкарваха лекарите. Важното е, че сте добре и двамата. 😚
Да добавя, че и ние нещо вървим големички всъщност - в 36+5 го изкараха почти 3.400кг. Не знам до термин колко ще стане. На 4Д имаше такива сладки пухкави бузки. Охранен бебо е.

# 50
  • Мнения: 376
Kitkatty Ние си взехме въртележка от олх за 55лв, а редовната им цена на тези на tiny love са по 140... Та съм много доволна и готиното е, че после пак може да се ползва като колонка и детето си я разнася! Сега са напускали оферти, взимай! Само да кажа че за активната гимнастика бях гледала клип на Теа Минкова че не е доволна, защото е много ниска.. Но нямам идея.
Аз да се похваля, минахме през юск да си вземем рамки за снимки, решили сме да си направим стената в коридора с различни големини рамки и тези дни ще пиша на една мацка, че сме говорили за фотосесия като се роди малчо. Много яки кадри има и е много кадърна. Тааа след рамките, забърсахме и една трапезна маса с 4стола 🤣

# 51
  • Мнения: 535
Calinista днес съм 38+0гс . Изобщо не е толкова голям, колкото го изкарваха. Но пак си е едно завършено бебе💙 Чак утре ще ми дадат да го видя. Много ми е гадно, нито съм го докоснала, нито усетила... Ако ме беше хванала спиналната упойка, щях поне да си го гушна. Беше много странно преживяване, краката ми изтръпнаха, но като почнаха да ме режат и усещах ,почнах да викам и ме приспаха. На моменти идвах в съзнание и почвах да пищят, после вече не помня нищо. Като се събудих само питах санитарката, дали не съм умряла 😂 И после почнах да повтарям "бебето къде е, къде ми е бебето?" Пълна лудница момичета, още ме е яд, че не можах да си родя естествено.

# 52
  • Мнения: 2 481
Calinista днес съм 38+0гс . Изобщо не е толкова голям, колкото го изкарваха. Но пак си е едно завършено бебе💙 Чак утре ще ми дадат да го видя. Много ми е гадно, нито съм го докоснала, нито усетила... Ако ме беше хванала спиналната упойка, щях поне да си го гушна. Беше много странно преживяване, краката ми изтръпнаха, но като почнаха да ме режат и усещах ,почнах да викам и ме приспаха. На моменти идвах в съзнание и почвах да пищят, после вече не помня нищо. Като се събудих само питах санитарката, дали не съм умряла 😂 И после почнах да повтарям "бебето къде е, къде ми е бебето?" Пълна лудница момичета, още ме е яд, че не можах да си родя естествено.
Ох, Елинче.....просълзих се...наистина излизането от упойка е такова, не знаеш дали си жив.
Важното е , че ти и бебче сте добре ...ще се гушкате скоро. Почивай си сега.

И нашия е охранен, още преди месец  имаше огромни бузки...

# 53
  • Мнения: 371
Честити бебенца!
Излизането от пълна упойка е много гадно. Кой анестизиолог ти беше на секциото?

# 54
  • Мнения: 128
Момичета, днес в 8 и 40, след планово секцио проплака малката ми дъщеричка Ева! ❤️ Роди се 3030 кг. и 50 см. Толкова е красива с пухкавите си бузки, копринена кожа и очички, като маслинки!
Влюбена съм в нея! Дадоха ми я за малко, след като ме раздвижиха. Утре ще се учим да се кърмим. 😊
Честито на астралните ни близначета и бързо възстановяване на мамите!
Прекрасна вечер на всички!

# 55
  • Мнения: 2 481
Честита Ева, Боровинка! Здраве и щастие!
Наистина не останахме декемврийки, ама януари ще ни допълнят, хахахах
Момичета, днес в 8 и 40, след планово секцио проплака малката ми дъщеричка Ева! ❤️ Роди се 3030 кг. и 50 см. Толкова е красива с пухкавите си бузки, копринена кожа и очички, като маслинки!
Влюбена съм в нея! Дадоха ми я за малко, след като ме раздвижиха. Утре ще се учим да се кърмим. 😊
Честито на астралните ни близначета и бързо възстановяване на мамите!
Прекрасна вечер на всички!

# 56
  • Мнения: 86
Честита дъщеричка Heart

# 57
  • Мнения: 192
Добре дошла и на малката Ева - да ви е жива и здрава и винаги много щастлива Heart

# 58
  • Мнения: 193
Изгубен ти при Пелев ли беше на преглед?
Деси и аз ги загледах тези играчки в baby.bg и доста се зачудих. На tiny love са много сладурски. Имаше и много готини намалени дрънкалки. Напълних количката и после дадох задна Grinning поне поръчах въртележка за кошарата но от ОЛХ. Препоръчвам...има страшно запазени ка страшни цени!

# 59
  • Мнения: 3 597
Честита дъщеричка , Боровинка ! Да ви е жива и здрава малката Ева и да ви носи много радост и гордост ❤

Общи условия

Активация на акаунт