ДЕКЕМВРИ идва вече - всеки ден ще има новина за поне едно човече ! {тема 11/2020}

  • 26 484
  • 793
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 203
Девойката от вчера рита и се мести постоянно. Днес реших да пера пердета... не ми се ражда още.... поне още 2 седмици,  а ми казват само приготви си багажа ....
Сутринта ми бяха писали за имен ден  и докато се събудя да разбера какво става, реших че съм родила и ми честитят. 😀😀
Нашите са под карантина, довечера с ММ ще им оставим храна пред вратата.

Вие ще подаряват ли нещо на мъжете си, аз исках нещо малко за му сложа. Тази година ще са доста странни празници...

# 721
  • Мнения: 376
Мен на първата проверка ми казаха един пръст.. На всяка следваща едно голямо ТЦ. Високо беше последно малкия.. Индикации - 0. То като цикъла ми беше все на различни интервали и сега иди разбери кога аджеба ми е термина...

# 722
  • Мнения: 269
Ние сме у дома,лудницата е пълна!Само задачата е бебето са оцелее от баткото.То са целувки,викове,шамар докато се усетя,мятат се играчки в креватчето.И снощи от 23:30 до 01:30 колики,изака се детето и заспа.
И раждането не е лесно,но пък другото ми е много трудно.Още вчера малкия държеше аз да го разходя,изкъпя....А се подготвях 9 месеца за този сценарии.
Сега има мир и двамата спят.В Шейново ми се видя,като на курорт.Изтъжих се.Стискам палци на всички момичета да минете бързо и лесно през процеса на раждането!

# 723
  • Мнения: 2 481
Ахах, и аз понякога в болница, се чувствам  като на почивка, лежиш, грижат  се за теб, храна  носят, чистят  ти......ама да не си в болница де.

Ани, Честит имен ден!

....за Коледа ли питаш дали ще подаряваме нещо??? Аз ще напазаря за 300 лв от Лидъл за всички....и това ще е. Дойде ваучера.

Джена, нито е слезнал, нито имам грам разкритие,  нито грам контракция.  Убих се от лежане, Магнерот и утрогестан(От месец март та до скоро...). Сега няма раждане. Вече се настройвам за секцио.....колкото и да ме е страх. Ще ви тормозя ако кажат секцио да ми обясните подробности миналите.....

Лори, аз нямам спомен, за предишното как е било,но сега примерно вечер от 1 до 2 е голямо ритане при мен и пак нищо....Явно си ритат като вече няма място , по- силни са.....и тнт.

Днес продадох един стар телефон и мисля да купя вече една помпа за кърма, че ако е секцио ще си трябва и там....да е с мен.

# 724
  • Мнения: 58
И аз  до оня ден имах контракции сега от няколко дена кръгла 0. Датата ми за секцио наближава, но аз продължавам да се нядавам, че ако тръгне спонтанно раждането ще се обърне.. Пробвах какво ли не то не бяха стълби, клякания, подскоци, ананасчета , но нищо! Само със секс не съм пробвала 🤔 😀😀  Явно докато реши да излезе каквото и да направиш няма да стане , по-упорити са от нас! Много малко остава, но това чакане е мноооооого тегавоо😔 Ако знаете други методи отворена съм за всякакви предложения 😀 Надявам се на чудо последните 5, 6 дена ! 😃

# 725
  • Мнения: 535
Оххх, момичета, нормално ли е малко да ми липсва коремът и бременеенето? 😂🥺 Може би защото имах нормална бременност, хапвай си и спях и бях толкова привързана към Тея малки ритнипета и очакването. А и бонус беше обгрижването от околните 😁
Сега ми е толкова прекрасно да си гушна Самуил, въпреки че се пръска да реве и не иска да спи.ама имам някаква носталгия към бременността.

# 726
  • Мнения: 3 033
Абсолютно никаква носталгия не изпитвам към бременността. Щастлива съм, че приключи успешно и имам своето момиче. Дори съм щастлива, че вече няма да минанам през това - с две деца и на 40+ г. за мен този период е история.
Достатъчно неразположения и тревоги имах. Сега се радвам на децата си. Тринадесет години минаха под знака на тези мисли, опити, манипулации.
На вас, по-младите, и с по едно дете пожелавам успех! 😃

# 727
  • Мнения: 14
Честито на всички родили мами!😃🌺🌹💙❤️
Да са ви живи и здрави малките шушулки😊
На мен това ще ми е трето раждане .Първото ми беше много леко ,буквално от падането на тапа до края няколко часа и безболезнено.Нито болезнени контракции нито нищо , бях тръгнала към родилното само защото тапата падна.Водите там ми ги пукнаха.Родих 3.850 щерката без разкъсвания и шевове. На 21г. Две години точно по късно родих сина ми, беше много по трудно и си наболяваше хем второ . Синът ми се роди 4.600 нормално раждане с два шева.Но му счупиха ключицата... травма .Мина бързо за месец.Та, сега честно казано не е шубе защото съм видяла и от двете.🙁🤦
Освен това съм на 43г водят ме първескиня защото са минали 20г и ще раждам нормално АГ каза че за сега няма причина за секцио...имам още 18 дни до термин.С този утрогестан и магнезий от 4 м незнам дали няма да пренося.... между другото цялото семейство изкарахме Ковид ,аз се разминах със липса на обоняние и вкус.Също страшна умора.Синът ми с неговото автоимунно заболвване беше 14 дни в болница с пневмония и на кислород.От вчера е в къщи и има долекуване... няма да ви разказвам какви безсънни нощи имах ,цяла седмица преди да влезе в болница до него нон стоп.Бях ви писала като вдигна температура ,че сигурно е това.Слава богу всичко мина.Аз слагам по настояване на АГ Фраксипарин десет дни, понеже от Ковид кръвта се сгъстява.... дълъг стана поста ,но исках да споделя.Сега вече мога да ходя да раждам спокойно 😊😃🙏 бъдете здрави и се пазете

# 728
  • Мнения: 40
Roniss, честито бебче! Бъдете здрави и бързо възстановяване на теб Simple Smile

При мен коремът също се схваща повече вечер, а откакто се смъкна, усещам напрежение в областа на таза и зоната под пъпа. Иначе нямам никакви други признаци.

Поздравявам ви с днешния празник - Св. Анна смятана за закрилница на семейството и майчинството. По случай имения ми ден направих от бисквитите на Лора - супер станаха, макар и малко твърдички.....явно съм ги предържала във фурната Simple Smile

# 729
  • Мнения: 778
Аз също се радвам, че родих. Това лежане ме смазваше психически......направо щях да изперкулясам.  От три дни вече тренирам.....ръцете ми са от кашкавал, както и бедрата.  Постепенно ще качвам натоварването.  На килограми съм точно, колкото бях преди забременяването. Лохиите ми спряха. ММ вчера купи ски карти за него и Мони за целия сезон на Банско. Искам да отидем там и те да си карат ски, а аз и Яни да си сновем с количката по улиците на Банско......е и някой и друг път и аз да се спусна от Тодорка де Stuck Out Tongue Winking Eye

# 730
  • Мнения: 2 481
Ехааа, искам и аз на ски. Даже се бъзикахме че ако пусна една писта до долу ще родя.....

Анн123 честит имен ден! Здраве и много щастие!

Orchid3 , и аз така утрогестан и  Магнерот и лежане, сега не иска да се ражда......  А и преди 14 години съм раждала, сега все едно ми е за 1. път.
Хелинор, и аз така викам, стигат ми две, да се роди живо и здраво  това и това ще ми е.
 7  години мъки и чакане и процедури, по лекари.... сега 9 месеца лежане и треперене,  та и секцио да е вече да го вадят и да се приключи.

# 731
  • Мнения: 427
Ох, скруби, направо завидях, че се завръщаш към тренирането 😃 така ми липсва чувството на стегнато тяло, но уви - още не съм родила, а и след това ще трябва да чакам няколко седмици, преди изобщо да започна да се връщам във форма...

И за ските - така ми се карат и на мен, ММ беше обещал да отидем за няколко дни някъде да кара той предимно, а аз може би евентуално някое спускане само, през останалото време разходки с бебчо на въздух, ама покрай тая истерия с коронавируса нищо още не сме запазили, ще видим какво ще става със зимните спортове...

За бисквитките, понеже сто пъти вече съм ги правила, Анн, или във фурната са поседяли повечко, или брашното е малко повече. Wink Тогава стават по-твърди.

# 732
  • Мнения: 193
Изгубен В Селена има помпи- електрическа и ръчна. Вземи си биба. Ще ти свърши работа според мен.
Иначе аз вече съм във филма с кърменето. Моят господин е от вчера на АМ, а днес му дадох и гърда. Разсипа ме. Нямам достатъчно, за да се нахрани, гладен е и плаче. В крайна сметка си дояде с АМ и после пак на гърда докато заспа. Сега спи блаженно до мен. Установих че се успокоява с галене по гърба. Което е типично за мен Grinning ММ ще е в шок.

# 733
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Оххх, момичета, нормално ли е малко да ми липсва коремът и бременеенето? 😂🥺 Може би защото имах нормална бременност, хапвай си и спях и бях толкова привързана към Тея малки ритнипета и очакването. А и бонус беше обгрижването от околните 😁
Сега ми е толкова прекрасно да си гушна Самуил, въпреки че се пръска да реве и не иска да спи.ама имам някаква носталгия към бременността.
На мен ми липсва всеки път, както и раждането, болницата..имам някакъв дефект, ама не го знам как се нарича 😂

# 734
  • София
  • Мнения: 117
Честит празник, мами!
Честит имен ден на имениците!

Включвам се след тонове и седмица преди термин. Отново никакви контракции... Разбрахме се с АГ отново да направим тонове след седмица на 16.12 + преглед. Каза, че ако не родя до тогава започваме всеки ден тонове  и прегледи максимум 7дни... и ако и до тогава не родя ще ми го предизвикат със системи.
До колкото разбрах от вас от стари коментари е много по-болезнено предизвиканото раждане със системи. Може ли някой, който е минал през това да сподели отново?
Честно казано не вярвам да ме изчакат 7дни и точно на Бъдни вечер да ме вкарат в болницата. Хммм. Става все по-интересно. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт