Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР - тема 17

  • 41 984
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 616
При мен и с читави, и с нечитави ембриони, все НЕ става.
Отказах се да мисля как да  се държа,за да способствам имплантацията. След като ембрионите не не искат, или моята матка не ги ще- аз няма какво толкова да направя.
Много пъти е коментирано-късмет е нужен, нищо друго. Късмет, това е формулата за успеха. Поне за мен.

Едни забременяват с една яйцеклетка на ЕЦ, други вадят яйцеклетки(аз), правят много опити и нищо. Както ми каза една сестра в Турция-"Аллах не дава при теб", щото всичко направихме по учебник.

# 751
  • София
  • Мнения: 2 970
Да, да, те Исус и Аллах ако имаха време за толкова тънки сметки...

Тази същата аз бих я попитала на тия дето Аллах дава, защо някои малки и невинни деца хващат рак, други подобни и умират от катастрофи?

# 752
  • Мнения: 91
При мен и с читави, и с нечитави ембриони, все НЕ става.
Отказах се да мисля как да  се държа,за да способствам имплантацията. След като ембрионите не не искат, или моята матка не ги ще- аз няма какво толкова да направя.
Много пъти е коментирано-късмет е нужен, нищо друго. Късмет, това е формулата за успеха. Поне за мен.

Едни забременяват с една яйцеклетка на ЕЦ, други вадят яйцеклетки(аз), правят много опити и нищо. Както ми каза една сестра в Турция-"Аллах не дава при теб", щото всичко направихме по учебник.

Ей, много ги "обичам" тези заклеймявания! След подобно изречение, моя позната забременя след 5 неуспешни трансфера по естествен път. Сега си имат жив и здрав младеж на една годинка. Simple Smile

# 753
  • Мнения: 1 751
Латика, разбирам те, с добри намерения го казваш. Просто според мен когато има да става, ще стане и дори да не беше си лежала, явно е било твоя момент. Аз също стигнах до чуждия материал, но още на 37-38. И за да не е съвсем спам мнението ми, предстои ми трети трансфер с ДЕ в понеделник след поставяне утре на pbmc и направена вливка с имуно-нещо си (ivig).

# 754
  • Мнения: 2 673
Момичета, заповядайте в новата тема! Hug Heart
 НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт