ТайНАТа на ДЪЛГата И гъстА кОСА 5 темичка

  • 83 680
  • 377
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 537
Здравейте на всички с хубави коси.
Аз четох, четох ама май пак не дочетох та имам въпроси:
ТРИВИТАМИНОЛ и АДЗЕ едно и също ли е?
Маската Мегадерм само от ветеринартата клиника в Стрелбище или я има и на други места? Как се прилага тя, и за растеж ли е или за заздравяване?
Преди време говорехте за шампоан Милва, от къде мога да го взема, питах в аптеките и повечето дори не са чували за него и ми предлагат Билка!! Аз съм от Люлин, ако може някой да ме упъти за аптеки където ги има тези продукти.
Благодаря!

п.с. Може и на  ЛС

# 346
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Здравейте на всички с хубави коси.
Аз четох, четох ама май пак не дочетох та имам въпроси:
ТРИВИТАМИНОЛ и АДЗЕ едно и също ли е?
Старото име е Тривитаминол, а новото-АДЗЕ (едно и също нещо е).

# 347
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Здравейте на всички с хубави коси.
..........
Маската Мегадерм само от ветеринартата клиника в Стрелбище или я има и на други места? Как се прилага тя, и за растеж ли е или за заздравяване?
Мегадерм е лекарство, не маска. Би трябвало да го има във всички ветеринарни аптеки. Подпомага растежа Peace.

# 348
Извинете за вьпроса но знаете ли дали тривитаминола сьс сигурност не вреди на здравето.Вьзможно ли е предозирване с витамини

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 349
  • Мнения: 811
Вьзможно ли е предозирване с витамини


През кожата на главата едва ли е възможно,само бременните мами  трябва да внимават.Алергична реакция към тривитаминола е възможна-имаше една съфорумка,която се оплака,че не и понесла маската.

# 350
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ti go polzva posledno predi nqkolko sedmici nali? :hug:Kakvi rezultati vijdash?Mn li e porasnala,sgastila li se e?Mn,mn se izvinqvam 4e taka te razpitvam,no az trqbva dalgo da se ubejdavam za neshto dokato se resha da go polzvam i izprobvam nai-ve4e  :bouquet:Blagodarq ti vse pak 4e mi otklikvash na glupostite newsm78  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

И аз да отговоря нищо, че въпроса не е към мен. Аз се мажа по често с Мегадерм, не помня колко, но мисля че съм слагала поне 5 пъти, не точно през 3 месеца, а по често дори. Правя и маската на Деси и слагам и Екзематин Ц. Така, че не знам от кое е, но ще ти кажа резултата, ако не си чела по рано, сгъсти ми се косата и спря да цъфти, за бърз растеж и аз не мога да се похваля. Rolling Eyes

# 351
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе момичета, вас болят ли ви корените на главата след маската? Като, че ли ако стоя повече с маската и след това ме болят корените на главата. При вас има ли нещо такова?

# 352
  • Мнения: 7 132
И аз съм сектантка  Grinning

# 353
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Абе момичета, вас болят ли ви корените на главата след маската? Като, че ли ако стоя повече с маската и след това ме болят корените на главата. При вас има ли нещо такова?
Не съм усетила да ме болят newsm78.

# 354
  • в къщи
  • Мнения: 467
Абе момичета, вас болят ли ви корените на главата след маската? Като, че ли ако стоя повече с маската и след това ме болят корените на главата. При вас има ли нещо такова?
Не съм усетила да ме болят newsm78.
Ами и аз не съм,днес стоях намазана 4 часа и нищо ми нямаша newsm78. Ако си вързваш нагоре косата, докато стоиш с маската,може и от това да те боли.

# 355
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ако си вързваш нагоре косата, докато стоиш с маската,може и от това да те боли.
И аз за това си помислих newsm78.

# 356
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ако си вързваш нагоре косата, докато стоиш с маската,може и от това да те боли.
И аз за това си помислих newsm78.

И аз това си помислих и наистина в началото я вързвах и ме болеше само там където беше вързана и спрях естествено, но последния път като се миех усетих, че ме боли навсякъде, дали защото дълго време е била слепната, ама то се събраха някъде към 9часа с маската.  newsm78

# 357
  • Мнения: 437
абе хора, как издържате 8-9 часа??? Shocked това направо нечовешко ми се види...
аз повече от 2 - 2,5 часа не съм издържала с маска на главата....
е, значи скоро трябва да се похвалите с невиждани гриви Simple Smile
Предлагам да се направи албумче със снимки с най-впечатляващите гриви Wink

# 358
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Тинка79, може и от това да е. Ама ти защо стоиш толкова дълго Crazy, направо ти се чудя как издържаш....

# 359
Ti go polzva posledno predi nqkolko sedmici nali? :hug:Kakvi rezultati vijdash?Mn li e porasnala,sgastila li se e?Mn,mn se izvinqvam 4e taka te razpitvam,no az trqbva dalgo da se ubejdavam za neshto dokato se resha da go polzvam i izprobvam nai-ve4e  :bouquet:Blagodarq ti vse pak 4e mi otklikvash na glupostite newsm78  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

И аз да отговоря нищо, че въпроса не е към мен. Аз се мажа по често с Мегадерм, не помня колко, но мисля че съм слагала поне 5 пъти, не точно през 3 месеца, а по често дори. Правя и маската на Деси и слагам и Екзематин Ц. Така, че не знам от кое е, но ще ти кажа резултата, ако не си чела по рано, сгъсти ми се косата и спря да цъфти, за бърз растеж и аз не мога да се похваля. Rolling Eyes

Thank you!  :bouquet:Kolko e Екзематин Ц kato cena ot kade go vzimash?az imamujasen kosopad dano da spre.az skoro shte si vzema megaderma i tova dr i shte po4vam Laughing

Общи условия

Активация на акаунт