Манго тема - 17

  • 140 722
  • 1 600
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 676
Момичета, търся тази рокля, изгорих моята с ютия.
Докато имаше налични размери, изведнъж няма нищо. Склонна съм и на двата цвята, с размер.
https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-and-jumpsuits/short … ess_67097891.html

# 526
  • Мнения: 210
Момичета, търся тази рокля, изгорих моята с ютия.
Докато имаше налични размери, изведнъж няма нищо. Склонна съм и на двата цвята, с размер.
https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-and-jumpsuits/short … ess_67097891.html
Мисля че точно такава е моята само че в цвят бордо.
Размера е М, но на мен не ми стои добре, защото ми се откроява коремчето и дупето.Оказа се че е еластична, а не малко свободна

# 527
  • Мнения: 2 676
lbl, писах Ви за снимка и размери- дължина и ширина подмишници.

# 528
  • Мнения: 210
Не успявам да кача снимка.Размерите са: подмишници 43 см.,а дължината е 85 см.
Имам и един много хубав панталон.Ref.18406393669 тъмно синьо номер 36 и той ми е малък

# 529
  • Мнения: 1 111
Момичета, напоследък не съм редовна в темата, но ми се струва, че скоро /преди 2-3 месеца/ четох, че връщането в аутлета е безплатно, така ли е или се бъркам? Не си пазя етикета за връщането, който изпращат, проблем ли ще е? Има ли срок, в който трябва да се върне?
Благодаря!

# 530
  • Sofia
  • Мнения: 9 735
Доколкото знам е безплатно само за основния сайт.

# 531
  • Мнения: 4 050
Може ли да уточним това връщане към основния сайт. Бях чела че се връщат нещата чак в Германия и е за моя сметка. Това го четох миналото лято когато исках да си купя нещо от сайта и се отказах поради тази причина.

Последна редакция: вт, 04 май 2021, 16:00 от Lale_Lili

# 532
  • Sofia
  • Мнения: 9 735
Може ли да уто0ним това връщане към основния сайт. Бях чела че се връщат нещата чак в Германия и е за моя сметка. Това го четох миналото лято когато исках да си купя нещо от сайта и се отказах поради тази причина.

Наскоро имаше промяна. Сега пак проверих:

От аутлета НЕ може да се връща безплатно: https://www.mangooutlet.com/bg/help/11269.html
Имайте предвид, че в случай на пощенски връщания, Mango няма да приеме дължими превози или плащане при доставка и няма да заплати таксите за доставка или връщане.

От основния сайт МОЖЕ да се връща безплатно: https://shop.mango.com/bg/help/2882.html
пише:
Безплатно взимане от вкъщи
Разполагате с 60 дни след получаване на поръчката си да я замените за друг размер или да заявите връщане. За да направите това, можете да заявите взимане от вкъщи и ние ще изпратим куриер, който да вземе пратката: (описано е как).

За съжаление вече няма как да редактирам първия пост на темата, ще го направя в следващата тема.

# 533
  • Мнения: 4 050
Благодаря! 🌺

# 534
  • Мнения: 23
Здравейте, да ви разкажа набързо моята първа и последна история с покупка от Манго. 15 февруари, покупка на палто два размера М и L - М ми стана и другия нямаше нужда да го разопаковам, веднага подготвих пратката за връщане, избрах опцията от сайта - връщане с куриер. Дойде - дотук всичко точно, но само дотук. До днес все още не съм получила сумата обратно. Първо Еконт уж загубиха пратката - обадиха ми се след 2 седмици да кажат, че има някаква аномалия и щели да търсят по камери къде е стоката и т н. Обадиха се точно след две седмици, че я били намерили и пратката отново запътува към Манго. След две седмици писах на отдел Обслужване на клиенти да питам за развитие(никаква информация няма да получите ако не питате) Пратката била при тях и щели да ми върнат сумата по сметката, като сумата щяла да бъде налична след незнам си колко дни.  След още известно време (десетина дни )отново писах мейл да питам какво става. Преводът щял да бъде нареден в същия ден. И така до ден днешен няма никаква сума, нито мейл от тях. Абсолютно безотговорно и аматьорско изпълнение - чакам 79 лв, никога не бих рискувала с повече - първа и последна покупка от сайта им.

# 535
  • Мнения: 1 166
Много странно. Никога не ми се е случвало...

# 536
  • Мнения: 4 050
Бъдете по-настоятелна.
Аз имах подобен казус с Нотино. И докато не се обаждах и пращах мейли пари не видях. Явно трябва да напомняте за себе си редовно.

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Скрит текст:
Здравейте, да ви разкажа набързо моята първа и последна история с покупка от Манго. 15 февруари, покупка на палто два размера М и L - М ми стана и другия нямаше нужда да го разопаковам, веднага подготвих пратката за връщане, избрах опцията от сайта - връщане с куриер. Дойде - дотук всичко точно, но само дотук. До днес все още не съм получила сумата обратно. Първо Еконт уж загубиха пратката - обадиха ми се след 2 седмици да кажат, че има някаква аномалия и щели да търсят по камери къде е стоката и т н. Обадиха се точно след две седмици, че я били намерили и пратката отново запътува към Манго. След две седмици писах на отдел Обслужване на клиенти да питам за развитие(никаква информация няма да получите ако не питате) Пратката била при тях и щели да ми върнат сумата по сметката, като сумата щяла да бъде налична след незнам си колко дни.  След още известно време (десетина дни )отново писах мейл да питам какво става. Преводът щял да бъде нареден в същия ден. И така до ден днешен няма никаква сума, нито мейл от тях. Абсолютно безотговорно и аматьорско изпълнение - чакам 79 лв, никога не бих рискувала с повече - първа и последна покупка от сайта им.
Свържи се с тях по телефона, може да се разговаря на английски, немски, испански и руски. Тогава действат много бързо. Поне моя опит е такъв...

# 538
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 565
Здравейте, ако някой иска да се раздели с тази рокля размер С, моля да ми пише на Лс, може и да е бяла или синя.
https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-and-jumpsuits/belte … ate=outlet_068_BG

# 539
  • Sandanski
  • Мнения: 170
Здравейте, може ли да ми кажете роклите на Mango да ли са полиестер или вискоза. Например тази

Общи условия

Активация на акаунт