💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 14 Финал /29.11.2020 - .../

  • 87 389
  • 3 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Испания
  • Мнения: 37 503
𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬, благодаря за новата тема Flowers Hibiscus Понеже моят отговор, тоест "никой", не е включен в анкетата, този път няма да гласувам.

Съжалявам. Не съобразих да го сложа. Сега не мога да редактирам, защото ще изтрие гласовете.

Благодаря за темата. Не разбрах за 7 часЪ?

Лайв с ТодАр в ИГ.

# 16
  • Мнения: 4 562
Smileys, какви са тези тупаревки, които си включила в колажа? Joy

# 17
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Smileys, какви са тези тупаревки, които си включила в колажа? Joy

Специални. За наградата. Всички "карат влака" към тупаревките, само ги "заграждат" от различни страни.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 755
Благодаря за темата! 🌷
Не знам как да гласувам още. Знам само, че не искам да е Катя.

# 19
  • Мнения: 2 757
Смайли, благодаря за темата! Flowers Bouquet

В анкетата гласувах за Милен.

# 20
  • Мнения: 1 694
Все повече си мисля, че Катя и систър са ги накарали да играят сценарии на трудни характери. От тези лайфове Катя изобщо не ми изглежда толкова остра, нито в първите един-два епизода.

# 21
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Аз имам двама фаворити за победители- Милен и Катя. Бих се радвала и Ваня да спечели. Другите- твърдо не.
Гласувах за Катя в анкетата, предполагах, че Милен ще има повече гласове от нея, та, затова.


Щом ще е неочаквано само да не е ДжеритУ!!

# 22
  • Мнения: 818
Моя фаворит е Милен.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 184
Аз продължавам да подкрепям Ваня - за нея гласувах.
Но май продукцията си е натамънила за победител Милен, ще видим - малко остана.

# 24
  • София
  • Мнения: 15 458
Благодаря за темата! Възхищавам ти се на търпението и упоритостта, да я направиш толкова информативна и изчерпателна, Смайли!

Аз още не знам кой искам да спечели, знам,че не искам да е Тодор.

# 25
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Милен! Освен добър в игрите, трябва и да си свестен човек, а за сега Милен се държи стабилно.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Смайли, огромни благодарности за темата, прекрасна както винаги. 🌷💐🌻
Моят глас отива за Ваня, харесвам креативните, борбените и дейните хора, признавам че малко й куца социалната част, но не може всички да сме идеални. 😊 Допада ми това, че разчита основно на собствените си уменията и не използва останалите за ракетоносител към крайната цел.

# 27
  • Мнения: 2 394
Благодаря на Смайли и Бен Гън за труда през тези три месеца. И на всички пишещи в темата за интересната компания.
Аз гласувах за Милен.
Не се водих само от физически качества, които при него изобщо не липсват. Такива хора искам да има повече в България. Успели, възпитани, можещи.
Надявам се само да не получим за победител поредния имбецил🤞🤞🤞

Последна редакция: нд, 29 ное 2020, 18:01 от April morning

# 28
  • Мнения: 6 234
Гласувах за Ваня. Категорично съм за нея. Усещам, че ще пробутат Милен за победител, но той вече отиде по-назад в моята класация. Колкото е възпитан и интелигентен, толкова е безличен и незапомнящ се. Има качества, но определено не е най-добрият там. Ще съм разочарована, ако е той освен ако не направи уау игра в последната седмица.
Не искам победител да е някой от тези: Лазаринов, Боби, Тодор, сестрите (особено Йоанна). Ок ще съм, ако е Вайс или Джери (които са показали по-добро представяне от Милен).

# 29
  • Мнения: 681
Благодаря за темата!

Гласувах за Милен.

Общи условия

Активация на акаунт