🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 13 /29.11 - 06.12/🐑

  • 87 172
  • 2 413
  •   1
Отговори
# 1 965
  • София
  • Мнения: 4 192
Даяна беше пусната по пързалката от двамата от най-близките и мъже във фермата.
Данчо я номинира, а пък Пешо я подлъга да избере Надя.
Петър пък какво й е говорил? Той просто я подкрепи, че Надя не е толкова страшна.
Даяна измежду двете нямаше как да избере Мария, защото й е по-близка

# 1 966
  • Мнения: 269
Понеже четох днес, че 2, 3 жени подхващали от цяла ферма тежка работа, мога малко да оспоря и, ако влезете в сайта ще видите снимки от ситуациите вътре, които не се излъчват. Подът на всички постройки във Фермата е за кован от жените + Стоян, дюшемето също, а и не само.
Казвам го, понеже не знам всичко каквото се е излъчвало в първите епизоди.

Иначе днес не съм за никого 😄.

Само ще кажа, че уж сезонът представяше рядката порода, не знам зрителите какво научиха за нея, освен в началото, когато разказваха историята им.

И болната овца и не я не я виждам!

Обичам всичко, което се случи там. Наистина ни се случват уникални неща! За жалост зрителите не се докосват до това и не го виждат, защото със загатване от един кадър или изобщо липсващ няма да оставиш друго впечатление у него, освен да мисли, че е Биг брадър.

# 1 967
  • Мнения: 15 960
Даяна беше пусната по пързалката от двамата от най-близките и мъже във фермата.
Данчо я номинира, а пък Пешо я подлъга да избере Надя.
Петър пък какво й е говорил? Той просто я подкрепи, че Надя не е толкова страшна.
Даяна измежду двете нямаше как да избере Мария, защото й е по-близка
Петър й каза, че ако избере Мара или Ваня, той ще е зад тях. А тя това не може да го преживее.

# 1 968
  • Мнения: 9 700
Според мен Дая има предимство в тази игра за 4т.
Играта е за умения в коването и кардио.

# 1 969
  • на село
  • Мнения: 3 971
Започна се, не подкрепям Даяна, че ми дойде много с нейните приятелски и любовни отношения, но не харесвам и Надежда, все ми е тази, коя ще победи, но ще гледам GrinningBlush

# 1 970
  • София
  • Мнения: 4 192
Аааа, да. Вярно. Еми поне е бил честен с нея

# 1 971
  • Мнения: 9 700
Много равностойно, супер

# 1 972
  • Мнения: 9 700
Леле, що пирони похабиха и двете.
Зле са с теслата в ръка, но са поне почти еднакво зле Simple Smile

# 1 973
  • София
  • Мнения: 2 695
Очаквах Дая по-добре да се представи тук, явно стресът много ѝ вляе.

# 1 974
  • Мнения: 704
Отврата  ш бие......

# 1 975
  • Мнения: 9 700
Изостава с една дъска в момента Дая.
Аз лично също очаквах да е по-лека тази игра за нея.

Последна редакция: сб, 05 дек 2020, 20:30 от Bengun

# 1 976
  • Мнения: 2 141
Може да съм лоша,но се надявам дуела да завърши 10:0 за Надя. За това мое желание допринася и глупака Данчо,който обяснява че безапелационно щяла да бие неговата любима. Вярно,че любовта е сляпа,ама чак пък толкова е прекалено, трябва им приземяване и на двамата. Пък и нито една от двете няма шанс за зрителския вот на финала и е все тая коя ще победи днес

# 1 977
  • Мнения: 9 041
Искам Даяна да си ходи, но искам на Нада да й е много трудно и постоянно да й пари под з...ка през цялото време

# 1 978
  • Мнения: 3 774
Хайде и аз тук. Тази вечер съм за Даяна, щото съм против Надя. То целият сезон е такъв, все съм за по-малкото зло.
Не започва добре Даяна, много ги криви тез пирони. Дано навакса.

Гледам онлайн и е голям зор, постоянно прекъсва. Така и не си оправиха излъчването.

# 1 979
  • София
  • Мнения: 27 376
Ох, ебаси фуриите са и двете. Невероятно темпо

Общи условия

Активация на акаунт