Морално ли е?

  • 7 700
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 901
Ами тук си е интересно. Има различни теми, където можеш да пишеш, да четеш. Особено за четене... Joy Oтдел Лична драма привлича много четящи и коментатори като в момента.

# 16
  • Мнения: 12 473
Що, баш тук е пълно с микс от скучаещи семейни и свободни жени..)

# 17
  • Мнения: 54 444
Не само, че не е морално, ами е отвратително.
Но за жалост, такъв е живота, доверие на мъж, никога.

# 18
  • Мнения: X
Чакай малко как и двамата с милото сте били регнати в този форум? Това нали не е позволено - води се мултиакаунт и модовете щяха да ви резнат. Темата ми звучи крайно нереално и също си мисля, че е поредната пързалка.

# 19
  • Мнения: 1 847
Ника на дамата с проблема /, която не пише в момента и не е онлайн, предполагам няма и да пише вече а ще се включи с "нормалния си ник"/......и на този последен младеж обичащ жените си "приличат"....малки сляти букви....или е приятеля или е пързалка тази тема. Надявам се да е, защото ситуацията е неприятна.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 107
Глупости са това.
Аз гарантирам.

# 21
  • Мнения: 284
От чия страна дали е морално?  Не разбирам.  Тя на вас нещо обещавала ли е, излъгала ли ви е за нещо?  Тя може и нищо да не знае. Примерно и е казал, че малката му сестра (която няма)  е бременна и затова се вълнува.  Хипотетично може да е всяка  между 20 и 50. Може и днес една, утре различна. 
Ако всичко това е вярно, и да не беше точно тази, шеще да е някоя друга - човек като търси, намира.
Виж той обаче си пада малко боклук и е чудесно, че си се отървала. Което за съжаление не го прави лесно.
Животът продължава и всичко се нарежда някак.

# 22
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Цялата история звучи странно.
Бъдещ татко, който толкова се е заплеснал да обсъжда състоянието на приятелката си във форумите, че чак позабравил за бременността  и и хлътнал по друга госпожица.
Между другото, част от обсъждането текло в нейно присъствие.
Възхитително Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2 204
Светът бил театър, а ние - актьорите. Глупости, сайт за запознанства е.

Не е достатъчно захаросано, за да е парзалка. Авторке, ти нямаш грешка никъде, не се товари с вина. И да не беше форума, щеше да стане в опъниме.ком, фейса, бакалията, все тая. И дали е морално според баба ми също е все тая. Към теб е гадно, това е важното. Едно, че се е крил като мухъл, но най-вече, че те е оставил точно когато имаш най-много нужда от подкрепа. И то заради по-малкия си мозък.

На  теб може би грешката ти е, че не си го преценила овреме. Но пък понякога не е възможно. Майната му, добре звучиш, разумно, улегнало, като справяща се жена, ще си намериш по-читав. То всъщност това е неизбежно предвид тоя...нормално читав искам да кажа. All the best !

пп. Соня, нали, тва мъж да кюти в мама форум...просто някои хора колко трябва пък грам живот да нямат и ъъъ оh! Нищо.

# 24
  • Мнения: 6 588
vяско пак не разбрал.
Не кюти, а дебне.
Може да си кюти спокойно пред телевизора, пардон, книжката.
Питай всезнаещите мами. Или по-добре новия, с дългия ник от малки букви и перфектния правопис.
Почти съм сигурен, че знае даже как се пише "пързалка".

Trollface

# 25
  • Мнения: 7 417
Поредния боклук и комплексар.
Авторке,вземи се в ръце и продължавай напред,той рано или късно ще се усети.

# 26
  • Мнения: 2 204
Aаа, Джеймс, дебнеш ти, у чата, да хързулнеш някоя мама за снимчица (как е хавата?)
А аз си кютя в СО и се уча от грешките, които другите правят следвайки съветите ми.
Почти съм сигурен, че знае даже как се пише "пързалка".
Понякога и аз го нацелвам. Даже ако ми е ден се е случвало и запетайка да налучкам правилно.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Не, че ще промени нещата, но...
Моята раздяла, ще се опитам да съм кратка.
Мъжа ми работеше с човек, който ни е съсед и този човек цял живот живее в квартала, познава всички и т.н. Всяка вечер се събират приятелски в паркче до нас, говорят си, пият бира /и не само/ и мъжа ми се сприятели с всички тези хора и всяка вечер и той там. Много често ходихме там и с детето /има детска площадка/.
Та ние сме семейство аз, той и 3-4 годишно дете.
Мъжа ми твърди, че ме обича.
Понякога имаме разправии, понякога аз искам да се приберем на време от там или да не ходим там, понякога той прекалява с алкохола и аз се ядосвам.
Накрая 2-3 пъти той прекали с алкохола /прибираше се в малките часове на нощта/, една вечер не се прибра изобщо. Карахме се и аз му казах, че трябва да избере семейството си /ултиматум може би/. Резултата той ми каза "вече има друга жена и аз не те обичам". На фона на това, че 2 седмици преди това обясняваше на всички тези хора, че ме обича.
Въпросната друга жена е част от тази компания в парка, аз не съм общувала с нея, но тя естествено ме е виждала мен и детето, знае кои сме, знае че сме семейство. Твоя въпрос "Морално ли е да познаваш дори и не пряко едно семейство, да ги виждаш всеки ден, да знаеш, че имат малко дете и накрая да отидеш и да кажеш на мъжа "Идвам тук само заради теб и се влюбих в теб."?". Дори и тази ситуация /откровеност/ да е била подбудена от алкохол или... все пак... има ли граници в човешките отношения - морал?

# 28
  • Мнения: 49
Не е неморално да се запознаеш с някого, включително и в bg-mamma. (Доколкото съм чела тук, доста от потребителите се познават лично). Неморално е да изоставиш бременната си жена, а дали заради съфорумка от bg-mamma или от другаде (в т.ч. - и в реала), или просто я изоставяш - все тая.

# 29
  • Мнения: 18 300
Да очакваш, че всички хора са добри и морални, е меко казано наивно.
И все пак усещам, че се пързаляме...

Общи условия

Активация на акаунт