Една тема за дънките...

  • 5 657
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Маниачка съм на тема дънки! При всяка възможност гледам да си купя новички  Mr. Green
Харесвам абсолютно изчистените модели, без никакви "екстри", светло сини, леко изтъркани по краката и на дупето, с ниска /но не от най-ниските/ талия - малко под пъпа, крачолите да са или прави или съвсем леко разширени от коляното на долу.

# 16
  • Мнения: 221
Чак много да обичам да нося дънки-не..
Имам доста чифтове, но малко от тях нося.Най-вече едни които си купих наскоро и са ми супер удобни-по-тъмно сини, ластични с нормална талия прави
Иначе сега мечатя да се пъхна в "слабите ми дънки" - много светло сини изчистени (дори изобщо без джобове  Mr. Green на Miss Sixty страшно са готини и качествени (предполагам, че всяка една жена си има такива) и много се надям да стане  Rolling Eyes

# 17
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
... задължително трябва да са с много ниска талия.  bouquet

 Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 786
Нося предимно дънки. Харесвам с ниска талия, тесни и без много финтифлюшки.

# 19
  • Мнения: 27 524
Обожавам дънките и основно с тях се нося...постоянно  Hug

Харесвам с умерено ниска талия, не тези, дето всичко предно и задно ми излиза  Laughing, да имат задължително задни джобове, много мразя без  Stop
Да са сини - светло или тъмно. Сиви, черни и други производни също  Stop
Да са прави крачоли, може и леко чарлстон.
Изчистени, но няма да се разсърдя на някоя семпла, красива бродерия. Мъниста и пайети -  Stop
С широки гайки, за да има винаги широк, кожен колан.

Харесвам и имам дънкови къси поли, рокли и якета  Simple Smile

Готинка тема   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 786
Добре де, едно не ми е ясно, всички до тук търсят почти едно и също нещо (изчистени, плитки дънки) защо тогава се произвеждат масово дънки с пеперудки, цветенца и тем подобни неща дето никак не са изчистени  Thinking Кой си ги купува? Производителите да вземат да се допитат до потребителите за да може да предлагат каквото се търси. Аз преди 2 дни едвам съм си намерила нещо по-изчистено и тясно  Sad има някакви капси на джобовете отзад ама тях ще ги преживея.

# 21
  • Мнения: 27 524
Според мен по-малко се предлагат от шаренииките  Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 786
Ми аз онзи ден като обикалях имаше само по един модел по-изчистени дънки, всичко друго е малко или много с някакви дунджорийки Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 5 103
Имам няколко чифта дънки, харесват ми, но не нося много много, предпочитам да са с ниска талия, прави.

# 24
  • Мнения: 2 407
Обичам много дънките, имам всякави модели, не обичам много ниските талий, обичам страните модели, харесвам с бродирани цветя, със странични джобове,сега ще си купя  цвят индиго, стеснени надолу,  не харесвам  много светли дънки.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
В гардероба преобладават дънките Laughing.Обичам модели с ниска талия (не прекалено, а нормална ниска Mr. Green), всякакви дължини.Имам поли, рокли (дънкови, естествено Flutter).
Харесвам с бродерий или нещо лъскавко, но да не се прекалява, да е загадъчно и красиво.Да не са клсически, а по-така newsm78 изчанчени Laughing.

# 26
  • Мнения: 3 447
Основно това нося. Да не са с много ниска талия - малко под пъпа е ок. Класически, с джобовете и т.н., предпочитам да са леко чарлстон - стоят ми по-добре, стесняват ми ханша оптически.

# 27
Ниска талия, широки с джобове отстрани...пайети и шарении не оби4ам, но си имам 4ифтове които съм си ги изтърквала сама със шкурка или съм правила разни корекции по тях...оби4ам да творя Simple Smile

# 28
  • Мнения: 480
Добре де, едно не ми е ясно, всички до тук търсят почти едно и също нещо (изчистени, плитки дънки) защо тогава се произвеждат масово дънки с пеперудки, цветенца и тем подобни неща дето никак не са изчистени  Thinking Кой си ги купува?

Точно с тази мисъл пуснах темата. Направо си мислех, че повредата е в моя телевизор  newsm78 То не беше мода, не беше чудо, край няма...

Другото, което ми прави впечатление при дънките е как пък всички производители имат номерация като за тийнейджъри. Раждалите жени с кореми не си ли купуват дънки (визирам себе си). Тази ниска талия, която ми стига буквално до секциото, хич, ама хич не ми седи добре. А пък продавачките, които ми казват: "Имаме номера, да, ето ви 27 (!!!), няма начин да не ви стане!" (аз нося 31) хич даже няма да ги коментирам...

# 29
  • Мнения: 27 524
Ми аз онзи ден като обикалях имаше само по един модел по-изчистени дънки, всичко друго е малко или много с някакви дунджорийки Rolling Eyes

Зависи къде търсиш  Peace В специализираните магазини за дънкови облекла даже и да искаш няма шаренки. Шаренките са по базари, смесени магазини, пазари и немаркови дънки. Като цяло, има и такива, но рядко и малко.

Общи условия

Активация на акаунт