Кралски работи и клюки - декември 2020

  • 61 675
  • 1 606
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде там
  • Мнения: 16 081
В духа на темата. Девойката става на 19. Кученцето е прекрасно.

# 46
  • Мнения: 39 414
Това панталон ли е? Или някакво по- специално облекло?

# 47
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Това панталон ли е? Или някакво по- специално облекло?

Панталон е,вижда се на първата снимка.Изглежда много зле.

# 48
  • Мнения: 16 874
Дъщерята на лорд Фредерик Уиндзор

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 23 708
Аз ли си въобразявам или дъщерята на Фредерик Уиндзор има различни по цвят очи, особено на първата снимка?

# 50
  • Варна
  • Мнения: 36 627
Елизабет и Филип. Увлекателно е написано.

https://www.tialoto.bg/a/9-lifestyle-and-travel/104746-kralitsa- … alko-da-ne-sluchi

# 51
  • София
  • Мнения: 3 051
Тук има нещо подходящо за форумно облекло на темата Smile



Благодаря за интересната информация за домашните любимци.

# 52
  • Мнения: 16 874
Много ми е хубава на Фредерик жена му




# 53
  • Мнения: X
Кент са ми бррр. Горката им хубава жена. Не ми се мисли какво е да си им снаха. Нали тя беше участвала в двама мъже и половина?

# 54
  • Мнения: 16 874
Тя е, да.

Госпожа Майкъл ъф кент не изглежда сговорчива свекърва Grinning

# 55
  • Мнения: 5 742
Някъде бях чела, че от 1979 до 2010 година плащали наем за апартамента си в двореца Кенсингтън 69 паунда. След това кралицата ги отрязала и се наложило да продадат някакво имение, за да могат да си покриват разходите. Принцеса Кент била много възмутена от този факт.

# 56
  • Мнения: X
Хм, тя принцеса Кент сигурно си е мислила, че като се оженила за някакъв си братовчед на бабет и всичко ще е на тепсия. А много скоро като стане Чарлс крал май ще е направо скандализирана с неговото намерение максимално да посвие монархията. Нещо ми подсказва, че и Андрей ще се прости с уютната си държавна издръжка/охрана.

# 57
  • Мнения: 5 998
Някъде бях чела, че от 1979 до 2010 година плащали наем за апартамента си в двореца Кенсингтън 69 паунда. След това кралицата ги отрязала и се наложило да продадат някакво имение, за да могат да си покриват разходите. Принцеса Кент била много възмутена от този факт.

69 паунда дневно ли?

# 58
  • Мнения: 16 874

Сестрите на Кити

# 59
  • Мнения: 4 130
Максима




Матилде

Общи условия

Активация на акаунт