Звездни компромати - Декември'20

  • 230 866
  • 2 303
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 6 189
А това въобще не е вярно, един боксьор много добре може да регулира силата на удара си. Не е необходимо да я е ударил с цялата тежест на ръката си. Много ме ядоса този въпрос и мен. Великия журналист пльосна голяма глупост в ефир, едва ли не каза, че със сигурност Андреа си измисля.
Реакцията ѝ показа, че въпроса си е много на място.

От толкова хейт към Кубрат чак симпатичен почва да ми става. Но на мен ми е много трудно да съчувствам на такива вечни жертви като Андреа.

# 781
  • Мнения: 11 318
Sophia Loren
Скрит текст:

# 782
  • Мнения: 4 030
Напротив,именно от реакцията й ми се стори, че казва истината

# 783
  • Мнения: 5 985
Английския на Стоичков беше отнесъл много подигравки, но Кобрата не отстъпва. Как може два метра мъж да писка "I'm amazing, I'm amazing"....Това видео е голям криндж.

https://youtu.be/n3XHqobEEEc

# 784
  • Мнения: 11 318
Добро утро в неделя с Sean Penn и Nicolas Cage.Grinning Wink
Скрит текст:

# 785
  • Мнения: 2 653
Цитат
Слави направи този концерт благодарение на екипа си. Без Ку-Ку Бенд, момичетата и танцьорките щеше да направи това, ама друг път.
Точно така. И те щяха да видят бял свят и популярност без неговата "ужасна" персона, ама друг път.
Както стана с излезлите от шоуто. Кой ги чува и знае сега? Почти никой. Нещата са навързани. Лош/селяк/чалгар той е двигателят, личността с харизма, дава им гласност. Не е мой тип, не го харесвам, но няма как да отрека, че е перфектният маркетинг продукт, успешен, намерил своята ниша. Писнало ми е от плюещи интелектуалци (предвид, че се занимавам с интелектуална работа).

Да, той е двигателят, но моят коментар беше за него, като изпълнител , не съм казвала, че продуктът Слави е неуспешен .
Да не забравяме , че той имаше 20 години ефир в една от най- известните телевизии и не на последно място - парите на мутрите, които переше през своите музикални компании.
Не е тайна близостта му с братята Илиеви.
Неговите музиканти работят с най- добрата апаратура, свирят с най- добрите инструменти, а това не става без пари.
Противоречива личност е за мен, но тя и Николета Лозанова е успешен продукт, ама на, дразнят и се хората.

# 786
  • Мнения: 4 181
За Слави мисля, че не е нито добър певец, нито актьор, нито водещ. Място в политиката въобще няма. Чудно ми е, че има хора, които вярват, че "той ще ни оправи", доста наивно. Но е факт, че се задържа дълго на екран и канеше интересни гости. Аз също съм гледала с интерес. Някои личности станаха известни покрай него, други са си и без него, като Виктор Калев. Взаимно са си полезни. Мислила съм си, че най-вероятно има стабилен гръб, та толкова високомерие. И за да не съм толкова зла, на моменти изглежда състрадателен. Не го познавам лично, много е вероятно да греша. Но като цяло ми се вижда труден човек за общуване.

# 787
  • София
  • Мнения: 2 701
Кубрат обещал да дари половината си хонорар на медиците, през април като са отменили мача. Сега дали ще се сети?
Доколкото чух, той получава 3 млн. За участие. Тук пише 2,5 млн. А Джошуа 10 млн. Някой знае ли как е?
Скрит текст:

# 788
  • София
  • Мнения: 5 708
Каква връзка има това, че си българин с това подкрепяш или не някой.
Не го харесвам като човек(изразявам се даже меко), радвам се че падна.

# 789
  • Мнения: 4 134
Това с българщината и Пулев и аз не го разбирам? Откога Кубрат стана наш символ, патрон? Наистина не разбирам?
Чак да се радвам, че е паднал - не, но откъде накъде ще се втълпява, че който не го харесва, едва ли не, не е патриот?!
Евтиното му самохвалство, липсата на спортсменство и патриотарщината му са ми достатъчни да не го харесвам и без да знам нищо за него извън спорта, а не е да не знам.
Теодора Духовникова и тя снощи философстваше по темата във Фейсбук.

Последна редакция: пн, 14 дек 2020, 09:46 от Tess d`Urberville

# 790
  • Мнения: 730
Чужди са ми емоции от сорта на "Той е българин, значи се надявам да спечели, щото и аз съм българин" и като вземат някои хора да се гордеят с някви други хора, дето единственото им общо е, че са родени в една и съща държава...

# 791
  • София
  • Мнения: 2 701
Аз въобще нямам претенции да дарява, но той сам го е казал. Всеки може да прави с изкараните си пари каквото прецени. Обаче като обещаваш такива неща е хубаво да си ги спазваш. Иначе е доста грозно.
А за Кубрат, не отричам постиженията му, разграничавам таланта и усилията в определена област, за сметка на човешките качества. Това е видно не само при него. Повечето талантливи и велики личности са били доста кофти хора. Предполагам, че като се отдадеш на едно нещо, неизбежно губиш от нещо друго. Жив и здрав да е и да живее личния си живот както намери за добре, ако може без да ни уведомява Simple Smile

# 792
  • Мнения: 4 347
Каква връзка има това, че си българин с това подкрепяш или не някой.
Не го харесвам като човек...
+1.
Като тийн и аз смятах, че е кущунство да не харесвам и да ми е все тая при изява на българи под бг флаг на международната сцена. От тогава до сега обаче се запознах с няколко известни личности, които представляваха България в различни поприща. Е, като знам какъв им е характерът, няма как да съм  ентусиазирана или да ги харесвам само защото са българи под български флаг. ММ  не го харесва Пулев, защото по стечение на обстоятелствата точно лично с него се е сблъсквал по неприятен повод. И определено си заслужава целият  хейт Кубрат. И ще добавя, че ММ, когато му разказах за Андрея, той вдигна рамене и ми каза, че " твърде е възможно това да е истина". Това го казва като мъж за друг мъж... Еми няма как да викам за него. Просто няма.

# 793
  • Мнения: 1 295
Звездни рожденици 13.12 🏹
Скрит текст:
Дик Вандайк - актьор, 95г.








Кристофър Плъмър - актьор, 91г.








Стив Бушеми - актьор, 63г.




Джейми Фокс - актьор и певец, 53г.




Ейми Лий - певица, 39г.





Катрин Шварценегер - автор, 31г.



Тейлър Суйфт - певица, 31г.





# 794
  • Мнения: 4 347
Катрин и Тейлър, прекрасни са...😍😍😍
Аглая, страхотна си! 🤩😍🌼🌺🌹

Общи условия

Активация на акаунт