E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil~нови и стари проекти и партньори~205

  • 33 331
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 36 744
Голям мръсник е Исмет....Сега Джемал ще се обади в полицията и ще хванат Село....

Подозирам как Умут ще попадне при Мерием....

Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 22:12 от MAMA-AN

# 451
  • Мнения: 41 643
Ама и Село отново извърши грешка....избяга с Умут...двама го следят..може да са хора на Джемал...за да го убият...той не се обади в полицията...
А появи се прокурорката....в дома на Ерол...за да го види как  е...

# 452
  • Мнения: 36 744
    Злати мисля, че Село избяга с Умут когато видя двамата гавази на Джемал....Мисля, че по-добре стана така, защото тези двамата щяха да го убият....

    Ерол реши, че е платил на Село, но с появата на прокурорката му потънаха гемиите....

    # 453
    • Мнения: 41 643
    А появи се Мерием....ще има къде Село и детето да изкарат нощта...

    # 454
    • Мнения: 36 744
    Мерием голяма панта....Покани ги в къщата си и се излегна на дивана....

    Умут има температура...Дали Село няма да тръгне да търси лекар или лекарства и тогава да го арестуват...

    # 455
    • Мнения: 41 643
    На сутринта Умут има температура...,обади се на Хидает..тя на Кадир...той обеща за лекар..но попадна в задръстване от катастрофа...и закъсня....тръгна пеша..успя да вземе детето...
    Мисля,че това е края на епизод.
    Ани,благодаря за компанията! Hug

    Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 22:38 от Zlatina3

    # 456
    • Мнения: 36 744
    Направо ми се скъса сърцето, когато Умут повтаря татко не си отивай CryCry Много тежък момент Cry

    Злати благодаря за компанията и тази вечер....Очаквам с нетърпение превода - дано мамашите да са платили, че да го пуснат....
    Тези недоразумения Ерол, Джемал, Сибел, Исмет не мога да ги трая.....

    # 457
    • Варна
    • Мнения: 2 973
    Привет.
    Малко да уточня. Кадир разказа на прокурорката за договорката, която имаха със Село - да види Умут и после да се предаде. Каза и за двамата, които го преследваха. А те пък са хората на Джемал. Кадир се извини, че не ги е уведомил, а е действал на своя глава и обеща, че при следващ разговор или ако научи къде е Село да се обади. Така и направи. Село се обади на майка си и поиска адреса на нейния лекар. А Хидайет се обади на Кадир. Съответно Кадир информира прокурорката, но пак каза, че има дете и не иска то да пострада. Всъщност, Кадир бързаше заради Умут - да не попадне детето в полицията и да страда като го разделят там от баща му. При това там то ще ше да остане само и да чака родата да го прибере.
    Ерол не се успокои от факта, че градинаря ще се признае за виновен, а защото Джемал го заплаши, че ако признае ще вкара в затвора и него, и майка си, и Сибел. За да го успокои каза, че градинаря е поискал пари. Те му давали огромна сума и после баща му щял да го изкара от затвора. Каза му още, че ако си признае, той няма да може да помогне нито на него, нито на майка му, нито на Сибел да намалят присъдите им. В болницата, те изобщо не говориха за Умут. Само Джемал каза, че ще предаде Село на полицията, но ще го съдят само за опит за убиство.

    Ами това е в общи линии, което вероятно е останало недоразбрано. Ако има нещо, пишете.
    Рускините почти са събрали парите. Трябват още 100 рубли/около 2 лв/ Надяявам се утре сутринта или поне до обяд да пуснат серията и да успеем да я преведем до неделя.
    Скрит текст:
    този път започвам сама, че другите 2 мацки са заети, но ще опитам да преведа до утре вечер около час и за неделя ще остане по-малко да си разпределим, та вечерта да успеем. Надявам се, че най-късно в понеделник ще имате преведена серия.
    Пишете, ако има нещо неразбрано - аз превеждам/друг сериал/ в момента и съм на линия.
    Пожелавам ви лека вечер! Целувки от Бриз!

    # 458
    • Мнения: 41 643
    Здравейте,момичета! Heart



    Ани Hug

    Бризче Hug,благодаря за поясненията от новия епизод! Flowers Hibiscus

    епизодът с руски субт. е готов...аз ще си чакам БГ превода...
    https://vk.com/video-78538620_456240827



    рейтинга


    рейтинга на  всички сериали от снощи
    Скрит текст:
    ▪ТOTAL:

    1. #ОпасныеПереулки - 8.44% (+0.06)

    2. #КраснаяКомната - 8.27% (+0.02)

    5. #Рамо - 5.93% (-1.11)

    10. #ПоследнееЛето  - 4.29% (+0.04)

    14. #Нападающий- 3.27% (+0.04)

    17. #ЯтакДолгоЖдалТебя - 3.07% (-0.19)

    21. #Абдульхамид - 2.45% (+0.02)

    ▪AB:

    1. #КраснаяКомната - 10.26% (-0.65)

    3. #ПоследнееЛето - 5.50% (+0.42)

    7. #Рамо - 3.75% (-0.76)

    6. #ОпасныеПереулки - 3.83% (-0.11)

    9. #Нападающий- 3.04% (+0.65)

    11. #ЯтакДолгоЖдалТебя - 2.97% (-0.47)

    14. #Абдульхамид - 2.52% (-0.19)

    да почетем паметта на нашите починали близки...Hands Pray
    Скрит текст:

    Желая ви спокойна събота! Hug

    # 459
    • Мнения: 36 744
    Привет Hug
    Днес е
    Скрит текст:
    Първата за годината  Задушница. Да почетем нашите близки, които не са между нас, но завинаги са в сърцата ни.

    Бризче, Злати благодаря за споделеното и преведения епизод. Рейтинга е много зле, ама дано да успеят да ни разкажат историята....
    За мен има много неща неразбрани, но има руски превод, а и скоро, както казва Бризчето ще има и български, така, че не знам дали да те занимавам с питанки....
    За мен остана неясно Кадир и Михре  не се ли замислиха, че кръвната група на Ерол не е като тяхната и по каква случайност Айлиз има същата кръвна група...А и тя не се замисли.....
    Друго, което ме вълнува, защо елиминираха Ръза - бащата на Кадир и Селяхатин. Вече втори епизод не го дават...Да не би да са се отказали от него....
    И аз ще изчакам българския превод....



    Да бъдем здрави Hands Pray

    # 460
    • Мнения: 41 643
    Здравейте,момичета!



    нови от Аслъ....


    зад кадър от 6-ти еп.
    https://vk.com/istanbullgelin?z=video-141466025_456241541%2F6b16 … l_wall_-141466025


    Желая ви щастлива неделя! HugTwo Hearts

    # 461
    • Мнения: 36 744
    Привет в неделя вечер....
    Злати - благодаря за видеото зад кадър....на малкия сладур всичко му е на игра...забавлява се с балона....

    Защо няма фрагман за 7-ми епизод



    Лека и спокойна нощ

    # 462
    • Плевен / София
    • Мнения: 17 801
    Здравейте момичета
    Честит празник Heart

    # 463
    • Мнения: 41 643
    Здравейте,момичета!



    Честит празник,дами! HeartFlowers Four Leaf CloverFlowers Hibiscus
    Бъдете здрави,обичани и щастливи!

    Толкова дълго те чаках 6 еп. - БГ субтитри
    https://ok.ru/video/2128462744126
    https://cloud.mail.ru/public/xcJc/7Nzr8oYua
     в групата Перлите на турското кино®️
    https://vk.com/public198874680
    и в др. група-https://vk.com/club113691288
    Благодаря на Бризчето HugHeart и екипа Hug за превода!

    Приятен празничен ден!

    # 464
    • Мнения: 36 744
    Здравейте дами Hug

    Злати, Гости, Бризче, Лу, Криси, Сиси, Боби, на всички момичета от форума, на екипите от преводачи и на дамите от БГ МАМА
    Честит празник Flowers Hibiscus
    Бъдете горди и уверени жени, бъдете смели в мечтите и начинанията си, покорявайте с красотата си на богиня! И не забравяйте, че  призванието ни  е да правим света по–добър!
    Честит празник мили  Дами - за вас кошница с рози



    Гости благодаря за кафето и поздрава Hug
    Скрит текст:
    Къде се изгуби, щях да те търся....

    Поздрав за всички момичета



    https://www.vbox7.com/play:cbd6618e73

    Докато пиша и Злати ни е поздравила и ни е донесла приятна изненада - превода на 6-ти епизод Hug
    Благодаря на Бризчето и целия екип за превода Hug

    Хубав слънчев празничен ден Nature High Brightness Бъдете щастливи и обичани Flowers Four Leaf CloverHeart

    Общи условия

    Активация на акаунт