Успявате ли да скътате някой лев?

  • 5 611
  • 134
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 825
Не спестяваме, въпреки че с тези доходи би трябвало да го правим. Много са ни широки пръстите и на двамата.

# 46
  • Мнения: 3 131
Изобщо не. И заеми имам да изплащам.

# 47
  • BG
  • Мнения: 390
Не, нямаме спестени пари, нито възможности да скътаваме по някой лев...  Peace
Когато ни трябват по-сериозни суми, вземаме кредит...  Rolling Eyes
Sad

# 48
  • Мнения: 3 562
Доходите ни не позволяват да кътаме нищо  Rolling Eyes Живеем постоянно на кредити и изплащане  Grinning

И ние сме така - да живеят кредитите и кредитните карти  Laughing

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Ох, бях се притеснила,че все не можем да спестим нещичко. Е сега спестяваме, защото зимата не работи, а само  моята заплата не стига. На пролет започваме от нулата понякога и с заем и като съберем малко започваме с покупките. Като това лято- климатик, компютър, кола и незнам още какво и пак без нищо в кутийката. Абе май хич не сме от пестеливите ама какво да се прави ако ти не си угодиш нямо кой да го направи. А това със стотинките е готина работа- миналата година си купихме телевизор за спалнята от тях

# 50
  • Мнения: 1 403
Не Naughty Ако ни трябва по голяма сума теглим заем

# 51
  • София
  • Мнения: 11 722
Много ни е трудна тази дейност!Просто разходите си текат и не усещаш как си похарчил всичко.Единствено през лятото мъжът ми заделя някой лев за сметките през зимата,че тогава ни се реве!Той е по-спестовния,на мен ми дай да купувам,особено за децата!Сега покрай първия учебен ден и настъпването на есента са само разходи за децата и за мен /все чаках да отаслабна след раждането/!...И разбира се много други разходи жилище,кола и т.н.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 743
За жалост не, но от тук насетне ще се постаря да поправя тази грешка  Embarassed.Иска ми се да съм си закътала за празници или пък за лични нужди например, ама пусто много съм 'рядкопръста'  Blush

# 53
  • София
  • Мнения: 3 271
Имаме една касичка в която слагаме по 1лв (монета,на цяло), в края на деня всеки се изтърсва джобовете там.
Не, че спестяваме кой знае колко, но благодарение не тази касичка успяхме да си сменим входната врата (около 550лв, сме събрали от миналия септември до април тази година)  smile3503

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Не.
Опитвам се да заделя някой лев от месечната сума, която мъжът ми дава за домакинството и моите разходи, ама все не успявам( а сумата  не е никак малка)  ooooh!Що така, незнам?!
Съпругът ми инвестира, не спестява  Peace

# 55
  • Мнения: 23 009
Мъжа ми гледа да скатае някой лев. Аз каквото докопам- всичко профуквам. Ядосвам се на себе си, но не мога да спестя ooooh! Добре, че поне мъжо е малко по-пестелив.
Peace Hug

# 56
  • Мнения: 5 026
 Не! Всеки месец решаваме, че теглим всичко от картите и трябва да заделим нещичко, но все излиза нещо непредвидено!
 Само едната касичка на детенцето остана!  Wink Добре, че не може да се бърка вътре!  Laughing

# 57
Ние си имаме касичка в която често пускаме само левчета аз взимам всеки ден пари такава ми е работата и пускаме миналата година мъжа ми си сложи музика в колата бяха около 800 лв сега са около 1000 но мисля да не ги вадя и да събираме да си купя и аз кола но не се знае че сме в един безкраен ремонт и незнам дали няма да стигнем и до тях аз обичам да си скътавам по нещо да си и имам като ми потрябват но не и да се лишавам

# 58
  • Popovo
  • Мнения: 571
Не, дори и тези не ни достигат Sad

# 59
  • Мнения: 8 505
Напоследък не.

Общи условия

Активация на акаунт