Успявате ли да скътате някой лев?

  • 5 623
  • 134
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 476
Вече- нищо!Каквото имаше спестено- отиде за апартемента и обзавеждане!Да не говорим,че голяма част е на кредит! Peace

# 91
  • Мнения: 417
Не, а и на дали някога ще имаме спестени пари.И двамата сме развей прах и харчим доста Rolling Eyes
Crazyза съжаление Sick

# 92
  • Мнения: 4 473
Колкото и да се мъча все не мога да спестя .И двамата сме с широки пръсти , единствено детските ми се трупат в картата и не ги тегля - те са си на хлапетата.

Същата работа и при нас. А никак няма да е зле да го правим ooooh!

# 93
  • Мнения: 2 274
  Докато бях на работа успявахме, но откакто съм в болничен-не! После с разходите около бебо сигурно даже няма да достигат  Tired!

# 94
  • Мнения: 337
 ooooh! , няма шанс - под наем сме, изплащаме заем, а предстои и бебе....защо все всичко похарчвам  Thinking....не знааам newsm78

# 95
  • София
  • Мнения: 5 079
И да успеем, много бързо отива "по предназначение"...  Embarassed

# 96
  • Мнения: 686
Трудно! След като спестя, бързо решавам за какво да ги похарча!

# 97
  • Мнения: 239
не нито лев. всичко отива за ток;вода;телефон;погасяване на заем; памперси; градинка; а за храна и дрехи даже и не ги броя.

# 98
  • Мнения: 492
Да, ние успяваме. Работата е да ги заделим предварително - примерно 200 лв. от заплатите този месец отделяме за фонд "покупка на жилище" . Ако не ги заделим веднага, са изхарчени. Сумата, която решаваме да заделим е съобразно очакваните разходи. Примерно лятото заделяме повече пари, зимата по-малко, а от ноемврийските и декемврийските заплати - нищо. Те отиват за подаръци и коледни приготовления.

# 99
  • Мнения: 1 226
Аз не.Всичко се харчи на момента.Но скъпия успява.Поне един от нас мисли за утре.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, успявам. Peace

# 101
Здравейте!
А от къде до къде  Ви е полета?... И аз мога да опитам тази Ваша идея, но имам много по добър избор от който наистина се печели добре....   Усмивки и настроение!...  Вили   

Да горе долу спестявам по нещо,иначе и ние имаме обувка в която слагаме стотинките и да ви кажа сабираме доста последния път си платих полета до БГ.опитайте и няма да збъркате. Peace

# 102
  • Мнения: 2 000
Да. В момента спестяваме за ремонт  Simple Smile

# 103
  • Мнения: 3 478
Мдаа, усърдно се стараем да го правим и успяваме. Друг е въпросът, че мине не мине време и харчим всичко на един път, но пък е за добри цели Mr. Green.

# 104
  • Мнения: 268
АЗ успявам за разлика от  половинката .Колкото аз съм пестелива толкова той е прахосник  Close .
Заделям си на 3 места. В едната каси4ка са ми късмет4етата иама около 10 лв  Mr. Green ,в другата са ми само по 1 лев4е ,ама доста е понатежала и третата каси4ка ми е в банката. На третата най мога да раз4итам за 4ерни дни. Когато ми се наложи тегля,но после гледам в скоро време да си ги възстановя. Иска ми се и половинката да е като мен ,ама айде де,голям прахосник е. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт