Отговори
# 30
  • Мнения: 10 932
Музикална академия беше по ТВ7 през 2013, участваха Прея (тогава дебютант), Кичка Бодурова, Дичо, Лора Караджова, Петя Буюклиева, Етиен Леви, Поли Генова, Стенли, Сантра, Криско, Коцето Калки и др. Живееха в къща като в Биг Брадър, имаше скандали и всякакви простотии... Имаха си репетиционна за песните, всеки имаше различна задача за седмичния лайв.  Опосумите бяха водещи.
Полуфинал: https://www.vbox7.com/play:b14caf2653
Финал: https://www.vbox7.com/play:1c3a19132b

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 21:55 от diziler

# 31
  • Мнения: 2 619
Ехее, ТВ7, бях я забравила и нея Blush

# 32
  • Мнения: 10 932
Беше супер телевизия, на мен много ми харесваше. И  шапките, заставките, новините, предаванията.. купуваха скъпи сериали, правиха скъпи риалити програми... въобще.. перачница на пари. Но с качество

# 33
  • Мнения: 9 124
Аз се чудя къде се изгубихте, а вие тук си гукате)))
Значииии днес се ядосах на тези игри (то този сезон го гледам, като комедиен сериал повече, но..)
Борислав нещо ...пак ще се развеждам значи, ама още ще го държа. Разочарова ме, не може да издържа никакво натоварване, все окапва във всичко - плуване, бягане и т.н. Иначе е ловък, пластичен, съобразителен, много ми се искаше да е някакъв "мини Юли" ама не става. Не му отричам обаче, че е прям и не мълчи. Вярно , че доста кове като вземе думата, ама не прощава. Йо как се извъртя, че за нея било добро решението, че не знам какво си и дори почна да съска, когато на съвета и каза, че прави сметки и интриги в семейна полза. Не можах да харесам и Ваня. Виждам в нея достоен съперник в битките, като жена е може би най-добрата там, но не става и не става за мен. Прав е Милен, че от ден първи сплетничи, търси начин да бъде забелязана, бута се за лидер, захапа Тошето и не пусна захапката, че и насъска всичко женско там срещу него. Залепи се за кой ли не и първата и работа е да се прави на приятел, после подхвърля кокала и ...така и Джери стана, ако не бяха се обединили направо и проми мозъка на момичето. Веднага след това почна и с двете сестри уж ей-така да ги насъсква срещу Тодор (може и да не е цвете Тошето, ама и нищо не им е направил и дори им изнесе доста от игрите) Отпадането на Тодор прие , като световния мир сякаш е настъпил или лекарство за вируса, че е открила. Писъци, крясъци и все гледа да седне разкрачена и на високо. Бе направо ...не ми харесва, иначе е хубаво момиче, ама има нещо в нея сбъркано и това е.
С времето почвам от последните епизоди да забелязвам положителни черти при Вайс. В началото бях за него , после се разочаровах, а сега пак почва да ми харесва. Мисля ,че вътрешно е добър човек и справедлив, като състезател е един от най-добрите там, само пъзелите му се опират и пипкавите неща, като днес. То и на Юли тези плочки му взеха нервите, ама той нашия си беше... Дано бързо оздравее, нещо и той се е отпуснал ми се вижда. Някак .. не избутва нагоре и не гради ми се струва, ама ще видим. Добре, че тук пускате какво става с него, че не мога да го следя вече.
Мисля, че победител ще е Борислав. Утре ще отпаднат Вайс и Йоана. Вайс е добър ама това мотане и размотване не знам не е много сръчен. Борислав е по-търпелив и прецизен, а и Вайс сякаш вече му е все едно, няма го огънчето ми се струва и хъса изчезна.
Милен не ми харесва , всички за него, всички това-онова, ми нещо...не ми блести с нищо вече. Малко на Добата ми прилича силно казано, ама някак все минава метър , в пъти по-добър е от Добри, поне плува добре, но...така леко и незабележимо, така с доброта и уж пас във всичко и...стига финала. Лазаринов в последните битки ме учуди направо. Мислех го за пълнеж там, пък той доста качества показа. Съжалявам, че изгоря. Сещам се за Ивайло, мисля си , че това момче май можеше доста да се покаже сега в игрите, ама..явно има там нещо, което не виждаме и не го дават, което накара доста хора да напуснат още в началото -къде доброволно, къде уж отпадат и така...
За финала си мисля за двубой Милен - Борислав и печели Борислав
или...Милен-Вайс , печели Вайс.
По-вероятно да е първото и Борислав да спечели. Не вярвам на Милен да дадат наградата, защото много очевадно става всичко и няма изненада. Така си мисля.
Вторият сезон не ми беше интересен. Даже, ако Николай го нямаше щеше да е скука голяма, поне се посмях. Сестрите ме натегнаха и изнервиха тотално. Гледах при Гала днес Катя, много спокойна, много възпитана, чаровна беше, ама..аз нямаше да я изтърпя там в играта беше...Все пак от двете сестри Катя е за предпочитане.
Отчетох се с цял роман, ама да наваксам))

# 34
  • София
  • Мнения: 27 141
Дяволо, каква е тази Музикална академия? Това не е ли нещо от зората на телевизията Joy
Жалко, че не си сложил Х Фактор и Маскираният певец в анкетата - щях да имам за какво да цъкна глас.

Те не са точно реалити формат със социална игра и всички събрани на едно място. Това бе идеята. Simple Smile
Просто забравих за ''Един за друг'' и ме е яд, ама вече е късно, защото ако редактирам ще се изтрият гласовете до тук.

# 35
  • Мнения: 1 873
Дявол оооо, благодаря за темичката. Гласувах за ХК и ББ.
Първите чужди формати ги гледах по ТВ7 и GTV. По GTV за 1-ви път видях Гордън Рамзи и Мастършеф, както и Кухнята на Ада. Станах им фен още по онова време. "Перфектната вечеря", първо го даваха по GTV (следях го) и сега в новият му вариант "Черешката на тортата" - не съм пропускала епизод.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Нищо,ние пак ще гласуваме.Тамън и Кали ще е доволна. Wink Sweat Smile

# 37
  • Мнения: 2 619
Аз само да си изкажа възмущението от реквизита на Игри на волята.
Ако Тупарев прави трети сезон, предлагам да му помогнем с безвъзмезден труд и да му сглобим няколко пейки и стълби, поне да не гледаме същите дъски от миналия сезон. Адски неприятно ми стана тази седмица, когато излизат на по две битки на ден и толкова се набива на очи. Имам чувството, че преди миналия сезон някой му е дарил катерушките от стара детска площадка, ударили са им една боя и сега ще ги въртят на едни и същи игри, докато се крепят сглобени. А, имаше и нещо ново този сезон - боядисаните бидони за зеле, на които им падна шаренията, докато ги търкаляха по плажа.

# 38
  • Мнения: 10 932
"Перфектната вечеря", първо го даваха по GTV (следях го) и сега в новият му вариант "Черешката на тортата" - не съм пропускала епизод.

"Перфектната вечеря" беше една идея по-различно, имаше зрителско гласуване с СМСи, нямаше Шеф готвач, който да определи кой печели. Но общо взето 90% от нещата се припокриват. https://www.vbox7.com/play:9b153127
Между другото има интересни риалити предавания по CBS Reality

# 39
  • София
  • Мнения: 27 141
Ами то тази тема не е чак толкова активна като някои други, значи до тук 23 гласа, абе не е малко. За ''Мандалорецът'' за съжаление много по-малко гласове за тройно повече време...
Въпросът е дали ще гласуват отново тези, които не пишат, защото има и такива. Гласуват в анкета от кеф или любопитство и после само си четат.
Ако четат сега да са в готовност да гласуват отново.
Ще добавя ''Един за друг''
Има ли още предложения, но да не стане претупано?
И въпросът е да има социален елемент и да са събрани на едно място. И да са популярни формати и родни такива. В смисъл да са излъчвани такива с българско участие.
Хайде вие сте, давам ви 2 часа Simple Smile

# 40
  • Мнения: 9 700
Може би анкета без Сървайвър, за да е по-обективна и интересна ?
Защото е ясно кой печели вота ако е част от вариантите Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 27 141
Е, не, няма как... Simple Smile Ще ме линчуват, хаха
То и така може да се види кой ще е втори/трети, пак има интрига.
А и ББ си е доста популярен у нас (никой не е достигал неговия рейтинг), не е чак толкова сигурно 1-то място, може би по-скоро самата тема не е чак толкова популярна, защото не е в телевизионната секция, че иначе ще има лудница от гласове и ще се види наистина какво е положението. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 485
А, имаше и нещо ново този сезон - боядисаните бидони за зеле, на които им падна шаренията, докато ги търкаляха по плажа.
Тази новост направо ме изуми... чак се зачудих какво се е случило с варелите от миналия сезон, в които търкаляха хора, че не влязоха в употреба този сезон. Очаквам финалната суперкомплексна и многокомпонентна битка да е редене на криви монети върху прът при силен вятър. Тази година все още не сме се "насладили" на нея. Може пък да я разнообразят, като включат нещо от интериора на къщата на ББ (нали я разрушиха тези дни), като стоене на един крак върху дивана, докато държат въпросния прът.

И все забравям да пусна едни снежни снимки на Анка и.... Радостина. 😉
Скрит текст:

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Аа,да си ги нямаме такива,къде без Сървайвър...  Crossing Arms

Е, не, няма как... Simple Smile Ще ме линчуват, хаха
...
Със сигурност  newsm66

# 44
  • Мнения: 9 700
Аз само да си изкажа възмущението от реквизита на Игри на волята.
Ако Тупарев прави трети сезон, предлагам да му помогнем с безвъзмезден труд и да му сглобим няколко пейки и стълби, поне да не гледаме същите дъски от миналия сезон. Адски неприятно ми стана тази седмица, когато излизат на по две битки на ден и толкова се набива на очи. Имам чувството, че преди миналия сезон някой му е дарил катерушките от стара детска площадка, ударили са им една боя и сега ще ги въртят на едни и същи игри, докато се крепят сглобени. А, имаше и нещо ново този сезон - боядисаните бидони за зеле, на които им падна шаренията, докато ги търкаляха по плажа.
Да.
Много е зле положението с инвентара за арената. Много зле и евтино скалъпена работа е всичко.
И другото е, че през този сезон няма грам надграждане на базата, с която са разполагали след края на първия. Нищо ново не добавиха. А също така и не разнообразиха достатъчно набора игри. Защото все още има поне 10 игри, за които се сещам и които могат да се поставят с минимални разходи.

И другото което никак не е наред - мисълта за здравето на играчите не е на първо място. Играта с цилиндъра - трябваше да има дюшеци където падат; играта където се избутваха от платформа с щит - платформата трябваше да е кръгла и с гума по края, а не шестоъгълник с шест ъгъла, където може да се нараниш лошо ...

Общи условия

Активация на акаунт