Най-после и аз да си избера кухня!

  • 2 218
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
Честито и от мен. На мен ми предстои избиране, затова ще чакам снимките. А къде я поръча и може ли размери, pls!
===================================================
И на мен ми предстои същото. Hug

# 16
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
А аз вече 2 месеца не мога да си харесам-все си харесвам едни дето струват................................... #ShockedКак може за доста пари говорим да не ти предлагат нищо свястно-ама това модерно,онова оригинално,как да им обясня,че искам първо да ми е практично. Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 676
ЧЕСТИТО!!!
И на мен ми предстои същото другия месец, така че ще следя темата с интерес!
Можеш ли да споделиш в коя фирма я поръча

# 18
  • Мнения: 248
Здравейте
На мен също ми предстой да си направя кухн, но имам един голям проблем.
Предлагат се само големи кухни, а аз всъщност правя една тераса на кухненски бокс.
Ако някой има идеи - моля да ги сподели.

# 19
  • Мнения: 135
честито да си я ползвате със здраве и да посрещаш гости с вкусни гозби Wink

# 20
  • Мнения: 599
Поздравления за успеха. Иначе в Сандански (мой любим град от детските ми години) има фабрика за масивни вратички за кухня, които са страхотни. ЗА жалост се правят май само за Гърция.
Как се казв аи как можем да я намерим? Нищо не сме харесали досега, а доста сме гледали, пък и пренасянето чука на вратата.. От 2 до 15 000 сме гледали, все компромиси.

# 21
  • Мнения: 9 709
Фабриката се казва Georgadas C.O., но в България се произвеждат само вратичките. Корпусите се правят в Гърция и там се сглобяват кухните.

# 22
  • Мнения: 599
Фабриката се казва Georgadas C.O., но в България се произвеждат само вратичките. Корпусите се правят в Гърция и там се сглобяват кухните.
Благодаря! Корпусите можем да ги поръчаме другаде, вратичките са важни Simple Smile А дали имат сайт, адрес знаеш ли, прости ми нахалството, но много искам да си намеря кухня по вкуса  Praynig

# 23
  • Мнения: 9 709
Не знам дали изобщо имат сайт. Пробвай да поровиш в нета. Успех!!!

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Честито и ще чакаме снимки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт