Най-противните ви парфюми

  • 29 248
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
Франк!
Аз също издирвам подобна мираизма на Джулия от преди 15 години. Ако някой има представа нека ме насочи някой с подобна миризма. Предварително благодаря. Grinning

# 256
  • Мнения: 4 176
Че то Франк или Франт ? Кой беше Гранк? какво е шишето?

# 257
  • Мнения: 187
Amarije- На Живанши Ужас

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 524

Умирам за този парфюм! Другата седмица пътувам в чужбина и първата ми работа ще е да проверя на магазините по летището как са цените, защото не ми се дават в БГ 100 лв за 50 мл!

# 259
  • Мнения: 3 423
Мразя мъже, дето ми миришат на нещо
като мухозол, сладникаво едно такова.
Най-добрият ми приятел се маже, пръска,
цвръцка с нещо такова, иде ми да го убия.

# 260
  • Мнения: 226
Chanel 5 е най-голямата отврат за мен Sick

# 261
  • Мнения: 113
Не понасям Adictb] на Cristian Dior.Когато го тествах нямах тарпение да се прибера и да се изкапя Laughing.Но интересното е 4е нямам ни6то против някои друг да ми мирише на него - даже ми допада като миризма.
 Е за Adict 2 не мога да кажа същото - той е разкошен.

# 262
  • Sofia
  • Мнения: 7 038
Аз пък не "повръщам" от чуждите парфюми, но има два, които така и недоумявам как съм могла да ползвам:
White linen-Estee Lauder
Fleur d'interdit-Givenchy

 Но все пак това е било преди 10-тина години, така че е обяснимо, както и всички стари аромати, които сте посочили. Wink

White linen-Estee Lauder е парфюм от последната година,
доскоро му висеше рекламата до НДК, какви 10 години?  newsm78

# 263
  • Мнения: 1 290
Аз пък не "повръщам" от чуждите парфюми, но има два, които така и недоумявам как съм могла да ползвам:
White linen-Estee Lauder
Fleur d'interdit-Givenchy

 Но все пак това е било преди 10-тина години, така че е обяснимо, както и всички стари аромати, които сте посочили. Wink

White linen-Estee Lauder е парфюм от последната година,
доскоро му висеше рекламата до НДК, какви 10 години?  newsm78

White linen е страхотен според мен Shocked,мн ми е странно как може чак да му се повръща на някой от него,той е лек и нежен  Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 2 085
Poison и Pure poison, имаше преди години един масов парфюм Перголезе-същата отврат.Последната гнус, която мирисах -ST Dupont,бляяя Sick

# 265
  • Мнения: 2 849
Тежки и сладки миризми .Фаворит сред тях са на Гучи ,според мен .

# 266
  • Мнения: 86
Противен е силна дума, но наистина не ми харесват масовите парфюми, чийто миризми можете да срещнете всяка сутрин в тролея и се носи от всяка втора жена............веднага давам пример Rush:( Вероятно ако не беше толкова разпространен, може би мнението ми за него нямаше да е толкова негативно, но за сега..................Друг парфюм, който наистина не ми понася е Beauty на Елизабет Арден...........

# 267
  • Мнения: 115
Мразя тежки и натрапливи миризми, за мен такива са:
Poison, Pure Poison - Dior
Chanel 5
Organza, Pl, Amarige - Givenchy
Obsession, One - CK
Dolce & Gabbana for women, с червената капачка
има и още много...Но хайде да не ви отегчавам...Незнам защо има доста аромати на Bvlgari и Elizabeth Arden, които не ми допадат изобщо...Но всичко е въпрос на усет и възприятие на миризмата. Така че едни парфюми може да са противни за едни, но невероятно приятни за други Peace

# 268
  • sofia
  • Мнения: 1 426
За мен няма по противен от Rush- Gucci
Peace

# 269
  • Мнения: 583
Не понасям миризмата на Farawey на AVON (не знам дали правилно съм го написала). Толкова е силен, че направо свят ми се завива и ми става лошо. Sick

Общи условия

Активация на акаунт