Цени на булченски рокли

  • 137 349
  • 189
  •   1
Отговори
# 75
Карчева, относно ресторанта на Пиротска, се казва Света София, в хотел Света София, аз също съм била там на сватба, април месец, беше разкошно. Единственото, което липсваше беше усмивката на лицата на севитьорите. Иначе обстановката беше жестоооооока!

# 76
  • Мнения: 22 905
3000 лв бих дала за рокля, ако това е моята рокля, ако е от коприна, ръчно-везана, ако диамантите по нея се свалят и имат колие, където да се закрепят и пр, и пр. Цената няма значение, ако си срещнал Дрехата, Чантата, Обувката и пр., важното е да може да си го позволи тоя, дето ще я носи, а не тоя, дето ще я купува (тъй ме учеше мама  Mr. Green).
Peace

# 77
  • Мнения: 5 539

Цитат
Разбира се, че 3000 лева са голяма сума за булченска рокля в България. Ти колко месеца работиш за тия пари?
Според мен не си струва за една вечер за рокля, която няма да облечеш никога повече. Е, разбира се има хора, за които парите нямат значение.
изобщо не ми харесват нападките ти ,нито пък поста ти.мисля че 18 години си ги отработих парите,които имам сега.не знам ти в какво семейство си живяла,но аз баща не помня.човекът ,който ми е баща никога не се е грижил за мен.за него важни са парите и долните начини по които си ги изкарва.но това че е осъзнал че има дъщеря аз го разбрах на 18-тия си рожден ден,когато ми подари кредитна карта с пари достатъчни да си живея живота и да си купя колкото рокли искам.така че въпросът ти "Ти колко месеца работиш за тия пари"-гърми.съжалявам че ти го казвам.
Напротив, въпросът ми си остава актуален, но ти си малка и още не разбираш. Съжалявам за семейните ти проблеми. Но в деня, когато започнеш сама да си изкарваш парите, тогава ще разбереш истинската им стойност. Потруди се сама да изкараш 5 лева, а после твърди, че 3 бона са нищо пара. Иначе твърдението ти би звучало цинично.
Не приемай това като лична нападка Peace
Извинете за отклонението от темата

# 78
  • Мнения: 766
Сватбата ми беше тази година и тъй като съм доста нестандартна като форми и размери скъсах 2 чифта обувки докато обикалях свадбените магазини, салони, центрове. Роман мога да напиша за обслужването, цените..... Та роклята на която се спрях струваше 215 лв. с корекциите, но не от София, а в салон в родния ми град. На фирма "Аз и Ти" от Смолян. Същата рокля в София беше на цена около 600 лв и продавачката в магазина ми обясняваше, че няма как да ми направят такава за моя размер. #2gunfire
ей тук се вижда горе долу
http://pg.photos.yahoo.com/ph/joysbg/detail?.dir=bbb6re2&.dn … 2.jpg&.src=ph

А това кой колко пари е склонен да даде за рокля за сватбата си честно казано си е негова работа. Аз в никакъв случай нямаше да дам 3000 лв. Най-малко заради това че с мъжа ми сами си палщахме всичко, а все пак това са си много пари - поне според мен  newsm78

# 79
  • Мнения: 227
И аз си бях харесала много скъпа рокля - 8000 лв.  Crazy Но просто това не ни беше по възможностите. След това се спрях на друг американски модел, който ушиха точно по мен, на който като стойност излезе 600 лв. /в рамките на възможностите ни/ А ето и роклята по чиито модел ушиха мойта: http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1236057
Аз понеже не съм като манекенка роклята излезе малко по-различна: http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1236046
а ето и още една снимка: http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1236047

Кустюма на мъжо е 300 лв. страхотен е после ще дам снимки.
За джунджурии сме дали 400лв. Ресторанта излезе 1300лв - 50 души. Видео, музика, фото - 700лв. Абе като цяло със всичките екстри и организации 5000 сме дали, но пък купона беше страхотен.

  bouquet
Само да ти кажа, то важи и за останалите - ако сте с голям бюст каквото и да ви казват шивачите сложете и презрамки, защото почти останах без рокля докато танцувахме - тежестта си оказва влияние  Mr. Green

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 10:58 от Зайче Мече

# 80
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Само да ти кажа, то важи и за останалите - ако сте с голям бюст каквото и да ви казват шивачите сложете и презрамки, защото почти останах без рокля докато танцувахме - тежестта си оказва влияние  Mr. Green

Ъ, ти ми разби илюзиите-цял живот си мисля, че подобни модели са за по-надарени дами, че има какво да ги държи  Blush  Embarassed Sunglasses

# 81
  • Мнения: 227
За съжаление - няма какво да ги държи  Whistling
Наистина е красиво, обаче като почне да пада - няма спиране. Нямам как да ти пусна филма, да видиш във втората част на тържеството как през 5 мин. някой ми повдига роклята.

Btw. хареса ли ти ?

# 82
  • Мнения: 242
Роклята ми струваше 300 лв. от модна къща Сияна в Асеновград. Имаше много красиви модели на добри цени.  Цялото тържество излезе грубо около 5000 лв., гости 100 бр. 
Моята рокля също беше без презрамки и през цялото време я повдигах.

# 83
  • Мнения: 227
Мойта беше шита в Романтика, доволна съм, ама са страшно убедителни че и без презрамки всичко ще е "ток" !! Само дето не беше, казах им че ако ми падне роклята им я връщам още същия ден - само дето неможах. /Имам горчив опит от бала още/
 Ужким я направиха така че да ми издържи бюста - само дето ми падаше постоянно.  За сметка на това купона беше на 7  Laughing

# 84
  • София
  • Мнения: 478


Разбира се, че 3000 лева са голяма сума за булченска рокля в България. Ти колко месеца работиш за тия пари?
Според мен не си струва за една вечер за рокля, която няма да облечеш никога повече. Е, разбира се има хора, за които парите нямат значение.

Цитат
изобщо не ми харесват нападките ти ,нито пък поста ти.мисля че 18 години си ги отработих парите,които имам сега.не знам ти в какво семейство си живяла,но аз баща не помня.човекът ,който ми е баща никога не се е грижил за мен.за него важни са парите и долните начини по които си ги изкарва.но това че е осъзнал че има дъщеря аз го разбрах на 18-тия си рожден ден,когато ми подари кредитна карта с пари достатъчни да си живея живота и да си купя колкото рокли искам.така че въпросът ти "Ти колко месеца работиш за тия пари"-гърми.съжалявам че ти го казвам.
КАРЧЕВА сори за спама

 Joy  Joy   Joy  Whistling  Whistling

# 85
  • Мнения: 2 663
Нашата сватба беше на 30.07.05 и сега като четях темата ми стана едно такова мило и съзнанието ми се изпълни със спомени....ах.... newsm03 Two Hearts

Роклята ми беше 700 Е от Деметриос
Снимките са няколко ,за по-добра представа

http://images04.snimka.bg/000218766-big.jpg
http://images04.snimka.bg/000218778-big.jpg
http://images04.snimka.bg/000218772-big.jpg

Родителите ни си траят колко им е струвало всичко,но като се има представа, че всичко беше един гол плаж преди сватбата и докарването на почти всичко от София до морето сигурно е било доста.Само роднините (родители и сестри, защото други не сме канили,само приятели) и ние бяхме 4 коли и грубо горивото е около 1000лв. отделно хотели,щуротии...

Никога не бих се оженила в ресторант ( всеобщото мнение на всички присъстващи е същото) - преживяването,обстановката ...всичко беше страхотно.След като се стъмни навсякъде имаше факли и свещи...чуваше се морето въпреки музиката...а бе не мога да ви го опиша....

# 86
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
мммф, много. Имам слабост към подобни горници, но ги задържам само за три минутка пред огледалото  Confused

# 87
  • Мнения: 1 558
 
konstans, имала си невероятна сватба, честно казано според мен това е най-ефектната сватба, която съм виждала!  bouquet Нестандартна и адски романтична.... Crazy

# 88
  • Мнения: 5 539
Страхотна сватба наистина, направо мечта!
На кой плаж я правихте?

# 89
  • Мнения: 2 663
Благодаря ви , момичета   bouquet
Наистина беше незабравимо!!!
Плажа е след Смокиня,даже май си се води част от къмпинга, но доста след входа

Общи условия

Активация на акаунт