Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 11

  • 67 913
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 390
Момичета, има ли някоя от вас тук, направила ембриотрансфер на ЕЦ?
Уговорката с лекаря беше да си направя преглед в БГ на 2. и 14. ден от цикъла, но аз малко се притеснявам да не изпуснем нещо тук и май искам да си проведа консултациите в Турция. Вие как процедирахте?
Не смятам,че ще е адекватно мнението на бг доктор ,а лечение от Бахчеджи.Нз,не бих рискувала ..

# 736
  • Мнения: 421
На мен ми направиха проблем заради инжекциите,но все пак обясних и ме пуснаха . Това ня българската граница.

# 737
  • Мнения: 306
На 13.05 в петък се роди нашият дългочакан син,нашето малко замразено ескимосче.Благодаря от сърце на д-р Карликая и клиника Бахчечи.Най-вече и на Бог и Богородица,които чуха молитвите ни и ни показаха пътя към чудото,като ни срещнаха с д-р Карликая.Живот и здраве ще се върнем за още едно бебе,за да има бебко с кого да расте Heart
Успех момичета и вярвайте,много силно вярвайте,чудеса се случват всеки ден Heart

# 738
  • София
  • Мнения: 689
На 13.05 в петък се роди нашият дългочакан син,нашето малко замразено ескимосче.Благодаря от сърце на д-р Карликая и клиника Бахчечи.Най-вече и на Бог и Богородица,които чуха молитвите ни и ни показаха пътя към чудото,като ни срещнаха с д-р Карликая.Живот и здраве ще се върнем за още едно бебе,за да има бебко с кого да расте Heart
Успех момичета и вярвайте,много силно вярвайте,чудеса се случват всеки ден Heart
Искрено се радвам за вас Simple Smile честито🥳

# 739
  • Мнения: 2 420
Честито момичета! Simple Smile

# 740
  • Мнения: 421
Здравейте,момичета! Да попитам тези от вас,които са забременели след ин витрото случвало ли ви се е да кървите,но по скоро кафеникаво зацапване,след установена бременнност?

# 741
  • Мнения: 2 420
Случва се кървене и при нормално забременяване и при инвитро.
Проверете прогестерона, ако сте прокървили и посете лекар за всеки случай.

# 742
  • Мнения: 2
Здравейте група следя ви от дълго време аз бях пациентка на Бахчеджи но сме разочаровани. Всъщност нямаме някакъв сериозен проблем имах извънматочна бременост и съм с отстранена тръба имам добър АМХ но за съжеление нищо не се получи при нас. От 20 фоликула нито 1 качествен ембрион както си беше в България същия резултат. Дори не успях да получа коментар от ембриологията. Координаторките в клиниката постояно бягаха и коагто имах въпроси отговорите ги получавах много късно което за нас хич не е ок. Идваме от път без сън проблеми в работата и на края резултат същия...

# 743
  • Мнения: 147
Здравейте група следя ви от дълго време аз бях пациентка на Бахчеджи но сме разочаровани. Всъщност нямаме някакъв сериозен проблем имах извънматочна бременост и съм с отстранена тръба имам добър АМХ но за съжеление нищо не се получи при нас. От 20 фоликула нито 1 качествен ембрион както си беше в България същия резултат. Дори не успях да получа коментар от ембриологията. Координаторките в клиниката постояно бягаха и коагто имах въпроси отговорите ги получавах много късно което за нас хич не е ок. Идваме от път без сън проблеми в работата и на края резултат същия...

Лиза, съжалявам за случилото се. От тези 20 Ф колко зрели яйцеклетки си имала? Мъжки фактор имате ли?  Не се получава никакво оплождане или пък ембрионите не достигат до  стадий бластоцист? По принцип отговорността да коментира резултата и да предложи решение е на лекуващия лекар, така че защо не пробваш да се свържеш директно с него? По имейл или пък настоявай координатора да те свърже чрез видеоразговор?

# 744
  • Мнения: 2
Здравейте група следя ви от дълго време аз бях пациентка на Бахчеджи но сме разочаровани. Всъщност нямаме някакъв сериозен проблем имах извънматочна бременост и съм с отстранена тръба имам добър АМХ но за съжеление нищо не се получи при нас. От 20 фоликула нито 1 качествен ембрион както си беше в България същия резултат. Дори не успях да получа коментар от ембриологията. Координаторките в клиниката постояно бягаха и коагто имах въпроси отговорите ги получавах много късно което за нас хич не е ок. Идваме от път без сън проблеми в работата и на края резултат същия...

Лиза, съжалявам за случилото се. От тези 20 Ф колко зрели яйцеклетки си имала? Мъжки фактор имате ли?  Не се получава никакво оплождане или пък ембрионите не достигат до  стадий бластоцист? По принцип отговорността да коментира резултата и да предложи решение е на лекуващия лекар, така че защо не пробваш да се свържеш директно с него? По имейл или пък настоявай координатора да те свърже чрез видеоразговор?


На следващия ден от пункцията ми казаха че от 20 фоликула 18 са били годни но само 2 са се оплодили. Дори в България на естествен цикъл без лекарства може би ящх да получа съущия резултат. Нямаме мъжки фактор. Когато исках да получа коментар координаторката ми каза, че доктора е доста натоварен при първа възможност ще се свържат с мен след това каза, че е бил в отпуска но така или иначе не се свързаха. Бих искала да получа коментар. Ние се отказахме от България от безотговорността им но сега виждам че и в Бахчеджи са го обърнали на бизнес и търся други места където наистина ще ни обърнат внимание и ще имам разумни отговори. Ако някой ми дава някакъв съвет къде и защо, също ще съм много благодарна!

# 745
  • Мнения: 412
Привет, ние не сме пацианти на Бахчеджи, а на др Емре Тургут. Меко казано сме очаровани от вниманието и професионализма,който получаваме при него. Препоръчвам с две ръце да направите консултация. Кабинетът му е в същата сграда в която се намира и Бахчеджи. Много мил и грижовен и взима адекватни решения. Успех ви желая 🍀 [quote author=liza.36 link=topic=1276452.msg44849024#msg44849024 date=1654113011]
Здравейте група следя ви от дълго време аз бях пациентка на Бахчеджи но сме разочаровани. Всъщност нямаме някакъв сериозен проблем имах извънматочна бременост и съм с отстранена тръба имам добър АМХ но за съжеление нищо не се получи при нас. От 20 фоликула нито 1 качествен ембрион както си беше в България същия резултат. Дори не успях да получа коментар от ембриологията. Координаторките в клиниката постояно бягаха и коагто имах въпроси отговорите ги получавах много късно което за нас хич не е ок. Идваме от път без сън проблеми в работата и на края резултат същия...

Лиза, съжалявам за случилото се. От тези 20 Ф колко зрели яйцеклетки си имала? Мъжки фактор имате ли?  Не се получава никакво оплождане или пък ембрионите не достигат до  стадий бластоцист? По принцип отговорността да коментира резултата и да предложи решение е на лекуващия лекар, така че защо не пробваш да се свържеш директно с него? По имейл или пък настоявай координатора да те свърже чрез видеоразговор?


На следващия ден от пункцията ми казаха че от 20 фоликула 18 са били годни но само 2 са се оплодили. Дори в България на естествен цикъл без лекарства може би ящх да получа съущия резултат. Нямаме мъжки фактор. Когато исках да получа коментар координаторката ми каза, че доктора е доста натоварен при първа възможност ще се свържат с мен след това каза, че е бил в отпуска но така или иначе не се свързаха. Бих искала да получа коментар. Ние се отказахме от България от безотговорността им но сега виждам че и в Бахчеджи са го обърнали на бизнес и търся други места където наистина ще ни обърнат внимание и ще имам разумни отговори. Ако някой ми дава някакъв съвет къде и защо, също ще съм много благодарна!
[/quote]

# 746
  • Мнения: 143
Здравейте група следя ви от дълго време аз бях пациентка на Бахчеджи но сме разочаровани. Всъщност нямаме някакъв сериозен проблем имах извънматочна бременост и съм с отстранена тръба имам добър АМХ но за съжеление нищо не се получи при нас. От 20 фоликула нито 1 качествен ембрион както си беше в България същия резултат. Дори не успях да получа коментар от ембриологията. Координаторките в клиниката постояно бягаха и коагто имах въпроси отговорите ги получавах много късно което за нас хич не е ок. Идваме от път без сън проблеми в работата и на края резултат същия...

Лиза, съжалявам за случилото се. От тези 20 Ф колко зрели яйцеклетки си имала? Мъжки фактор имате ли?  Не се получава никакво оплождане или пък ембрионите не достигат до  стадий бластоцист? По принцип отговорността да коментира резултата и да предложи решение е на лекуващия лекар, така че защо не пробваш да се свържеш директно с него? По имейл или пък настоявай координатора да те свърже чрез видеоразговор?


На следващия ден от пункцията ми казаха че от 20 фоликула 18 са били годни но само 2 са се оплодили. Дори в България на естествен цикъл без лекарства може би ящх да получа съущия резултат. Нямаме мъжки фактор. Когато исках да получа коментар координаторката ми каза, че доктора е доста натоварен при първа възможност ще се свържат с мен след това каза, че е бил в отпуска но така или иначе не се свързаха. Бих искала да получа коментар. Ние се отказахме от България от безотговорността им но сега виждам че и в Бахчеджи са го обърнали на бизнес и търся други места където наистина ще ни обърнат внимание и ще имам разумни отговори. Ако някой ми дава някакъв съвет къде и защо, също ще съм много благодарна!
Бих Ви посъветвала да сте настоятелна и да си вземете всичката документация и да изискате снимки на ембрионите и яйцеклетките. Не, за да се заяждате, а защото това ще даде някаква информация и за следващата стимулация.
Съжалявам за лошия Ви опит и Ви желая успех!

# 747
  • Мнения: 121
Да случва се , погледнете и групата забременли след инвитро . При мен се получи за няколко дни , лекаря ме посъветва да си сложа инжекцията Пролутон веднага ( която беше на 1 седмица иначе) и да спра аспирина докато спре зацапването .
Здравейте,момичета! Да попитам тези от вас,които са забременели след ин витрото случвало ли ви се е да кървите,но по скоро кафеникаво зацапване,след установена бременнност?

# 748
  • Мнения: 306
Да,между 5-7г.с си имах леко зацапване,понякога само на тоалетната хартия,понякога по 2-3 капки по бельото.В 6г.с като ходих на първи ехографски преглед и не видяха никакъв проблем.Доколкото знам може да се дължи от образуването на плацентата.
Здравейте,момичета! Да попитам тези от вас,които са забременели след ин витрото случвало ли ви се е да кървите,но по скоро кафеникаво зацапване,след установена бременнност?

# 749
  • Мнения: 273
Момичета, бих искала да ви помоля за помощ, защото незнаем накъде да поемем. Има ли успяли сред вас в клиника Бахчеджи, които са с олигоастенотератозооспермия.
Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт