Изпитани сайтове за парфюми (декември 2020) - тема 36

  • 92 924
  • 1 575
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 684
Въпрос към Милен по темата от вчера. Ходих да тествам Егоист, но имаха само Платинум. Другия бил много стар 🙄 и го нямали. Гледам че в сайтовете се намира и сигурно не е спрян. Платинума е добър, но има една нотка, която усещам в много мъжки аромати. Свежа и цитрусова. 🥺

iv4enceto_91
не е спрян, преди локдауна го видях в магазин SEPHORA - акo не ме лъже паметта - 186 лв - 100мл.

По-интересното е, че: тук: https://makeup.bg/product/1199/#/option/549916/, тук: https://www.brasty.bg/chanel-egoiste-toaletna-voda-za-mazhe-100-ml и тук: https://www.notino.bg/chanel/egoiste-toaletna-voda-za-mzhe/p-605 … _source=pazaruvaj цените са много високи.

Докато тук: https://www.chanel.com/bg/fragrance/p/114460/egoiste-eau-de-toilette-spray/ ще излезе и по евтино, дори с луксозна опаковка и подаръци.

Много са различни  - Channel Egoiste ( есен - зима) - топли нотки, канела, слдък тютюн и роза - за мен е само за сериозни мъже, колкото и тривиално да звучи. Жените определено не си падат по него! Ако търсите уникалност - него, ако търсите да се харесва от много хора - Bleu de Chanel Parfum. За мен е хубав но отегчаващ, като сапун, който могат да ползват всички в стаята Simple SmileSimple Smile Съжалявам за сравнението Simple Smile

и Channel Platinum (пролет , лято, мобже и есен), той е по сапунено фужерен с метален вкус.

Хубаво е да се подаряват харесвани неща, но в този случай всички щяхме да миришем на La Vie Est Belle на Lancome и Bleu de Chanel на Chanel, нали идеята е да сме оригинални, да сме различни и да се учим Simple Smile

Chanel Allure и Chanel Eau Extreme са също добри варианти за подарък - от харесваните.

Последна редакция: пт, 04 дек 2020, 14:58 от Milen™

# 46
  • София
  • Мнения: 238
Здравейте! Искам да поръчам на момичетата ми парфюми. В Елинор има доста парфюми на Victoria's Secret . Нито те, нито аз съм пробвала нещо на марката, но винаги са искали. Как мислите, биха ли се харесали на тинейджърки на 16 и 18. До сега са ползвали на Булгари, Клиник и разни други, а голямата сега е с Ariana Grande Thank и много й харесва. Ако ще поръчвам трябва да е на сляпо, че няма къде да се пробват! Ще съм благодарна на отзиви!

# 47
  • Мнения: 2 025
В Парфимо са заредили нови Mancera, Sicily и Velvet vanilla са на страхотни цени и са продукти. Вторият категорично не го препоръчвам за купуване на сляпо!
Аз се чудя на Pearl, но ме спира това, че не съм фен на смокините. Как мислите, рисков избор и е?

# 48
  • Мнения: X
Здравейте! Искам да поръчам на момичетата ми парфюми. В Елинор има доста парфюми на Victoria's Secret . Нито те, нито аз съм пробвала нещо на марката, но винаги са искали. Как мислите, биха ли се харесали на тинейджърки на 16 и 18. До сега са ползвали на Булгари, Клиник и разни други, а голямата сега е с Ariana Grande Thank и много й харесва. Ако ще поръчвам трябва да е на сляпо, че няма къде да се пробват! Ще съм благодарна на отзиви!
Парфюмите на Victoria's Secret за мен са точно за тийнейджърки. Сочни, плодови, сладки, така че, вероятността да ги харесат е по-голяма от тази да не ги харесат. Имат някои от парфюмите в Лили дрогерия, може да се запознаете с тях там.

# 49
  • София
  • Мнения: 238
Много благодаря! Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 684
iv4enceto_91 позволявам си да дам още няклко идеи  Simple Smile Надявам се да не ми се сърдите.

И в трите има много класа и качество.

1. Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme EDP - http://www.elfragrance.bg/guerlain-linstant-de-guerlain-pour-hom … myje-p-15946.html
2.  Christian Dior Fahrenheit Le Parfum -  https://parfium.bg/christian-dior-fahrenheit-le-parfum-myjki-parfium
4. Guerlain Héritage EDP - https://www.notino.bg/guerlain/heritage-parfjumna-voda-za-mzhe/

 И пак ще си позволя да кажа, че различните винаги се помнят повече!. Simple Smile Хубав празник да имате!

# 51
  • Мнения: 31 167
В Парфимо са заредили нови Mancera, Sicily и Velvet vanilla са на страхотни цени и са продукти. Вторият категорично не го препоръчвам за купуване на сляпо!
Аз се чудя на Pearl, но ме спира това, че не съм фен на смокините. Как мислите, рисков избор и е?
Ако не харесваш смокини, това е последният парфюм, който трябва да купиш насляпо. Има си смокини и то много, има и остра роза и муск. Като цяло е хубав, зелен свеж парфюм с хладнина.

# 52
  • Мнения: X
Само да спомена за Christian Dior Fahrenheit Le Parfum - на мен и на мм той, както и първообраза Christian Dior Fahrenheit, ни мирише на нафта.

# 53
  • София
  • Мнения: 859
Нафта, нафта, ама аз подуша ли Fahrenheit и вече фитила е запален Joy Много с**с има в него Blush
Стои добре на истински зрели мъже. Това не е парфюм за 15-20 годишен.
Допълвам поста, за да се разпиша по темата. Подарявам парфюми като много внимателно премислям. Получавала съм парфюм като подарък, но същия, какъвто ми свършва примерно. Ако не го броим този случай, реално винаги ме питат, какво искам и така аз си го избирам.
Никога не съм получавала подарък парфюм, който отсрещната страна реално е избрала за мен. Интересно ми е.
Ако е мъж и този парфюм за него е супер секси и много го привлича (без да напомня на бившата му Smiling Imp ) може би ще се радвам да го нося, знейки че му харесва. За съжаление този сюжет не би ми се случил.
Иначе, ако мъжа е отишъл и е попитал, какво да купи, какво се харесва сега и т.н. и го е купил с този предтекст - ще се ядосам.

Последна редакция: пт, 04 дек 2020, 18:49 от FatalSnare

# 54
  • Мнения: 4 422
Благодаря за новата тема !
Обичам да подарявам парфюми,за всеки повод на ММ вземам ,досега все му уцелвам вкуса.
На мен не обичам да ми подарявт ,защото това ,което искам си го купувам и го имам или пък цената му ми се струва висока да го поискам като подарък.Но ако е по мой избор ,обичам да получавам.Приятелка ме беше питала какво искам и аз и казах 3-4 мейнстрийм парфюми , да си избере според цената ,пък и да има елемент на изненада .Тя избра най-желания от мен и ми достави голямо удоволствие. Ако ММ ме пита веднага казвам и даже го поръчвам ..
А на приятели обичам да подарявам , допитвам се до близките им какво имат и какво харесват и почвам да търся нещо ,което би се харесало.Като благодарност също съм поръчвала , беше въз основа на моята преценка без да ги познавам добре ,но пък поне едната от дамите беше много впечатлена от жеста и щастлива..

ina mina на мен скъп ми се вижда Velvet Vanilla в нотино..

# 55
  • Мнения: 517
Благодаря за темата🧡
Бих купила подарък парфюм единствено за близък човек, чиито вкус познавам. Обичам и да получавам парфюми, дори и като изненада 😘

Днес отказах една поръчка от 26.11 в Парфимо поради липса на два от трите поръчани продукта. Парите заминаха по предназначение в друг сайт🤣

Mimozata, Ina пише за Парфимо, не Нотино🙂

# 56
  • Мнения: 2 025
Densi, много благодаря за бързия отговор, ще се въздържа засега и ще потърся пробичка. Flowers Bouquet
Mimozata, последно когато гледах Велвет ванила в Нотино беше около 250 лв и да определено е скъпа. Аз казах, че в Парфимо продукт е на отлична цена около 115лв., а в Парфюми-шоп за 119лв. продават тестер. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 422
Благодаря за уточнението!
Чакам поръчка от parfumedream , обаче ни вест ни кост и от Парфимо също.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 362
Аз, когато поръчвах от essenza-nobile.de, парфюма, който исках го даваха наличен след 4.12.
Днес поръчката е диспачната. От мен плюс за сайта.

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Благодаря ви за насоките и препоръките.

Миленски, точно си го описал Платинум. Чудех се на какво ми ухае, но това металното усещане не успях да пресъздам. Яд ме е, че нямат Егоист. Звучи точно като за човека. Насляпо обаче не ми се рискува.

А за Bleu de Chanel Parfum също си право в 10-ката. Ухае точно на сапун, с който всеки би се измил. Луксозен и хубав, но все пак сапунен. Сега вече си ухае на мъж, обаче е противоречив аромат. На кожата на колежката ми е дамски буквално. Много подобен е в драйдауна Chanel 5 L'Eau при мен.

Относно цените си прав, че са високи онлайн. Аз не очаквах, но във Феери при нас 190 лв е 50 мл напр. Parfum (Bleu de Chanel), а в два сайта където го намерих е с 4-5 лв надолу.

Съпругата му каза поръчайте новия на Лоран, но ни се щеше да пробваме. Бютизоната ни е в мол и не работи, а в другия магазин за селективна парфюмерия го няма. Казаха че не са го предвидили като разход и могат да поръчат, но без тестер. Ти пробвал ли си го?

https://douglas.bg/yves-saint-laurent-l-homme-le-parfum-conf-54797

Търсим и аромат за още един мъж, но малко по-нисък клас. Казаха ми че харесвал One million, Dior Sauvage. Втория ми допада, днес пробвахме, но на Пако Рабан парфюмите ми ухаят на евтин вертеп. Нещо на Монблан или пък This is him? 🙄 Мъжки аромати не познавам почти, затова съм в задънена улица.

Общи условия

Активация на акаунт