за дебелите мъже...

  • 14 117
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз харесвам умерено дебели мъже..да речем нещо от рода на 190/130 кг.
Всякакви други типажи само минават и отминават в полезрението ми.

Това е различно от моето виждане за умерено дебел  Mr. Green  Peace

Иначе е трудно да се каже, че харесвам дебели или дори едри мъже... Моят е слаб  Grinning Но не бих простила на някой левент, дето е поне 190 см висок- на него и 120 кг едва ли ще му личат  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 10 758
Че нали кат легне връз мен и ще ме смачка.

Ми ще легнеш ти връз него...тамън ако не си била на водно легло, ще разбереш какво е усещането...
Mr. Green

# 32
  • Мнения: 7 474
...  Един мъж трябва да е твърд Naughty

Може и така да е, но по-добре мек корем и твърда пишка, отколкото твърд корем и мека пишка  Mr. Green

 newsm26 newsm26

# 33
  • Мнения: 97
Аз  по принцип не харесвам много  дебели мъже, но и за тях се намират  броики.

# 34
  • Мнения: 13 512
...  Един мъж трябва да е твърд Naughty

Може и така да е, но по-добре мек корем и твърда пишка, отколкото твърд корем и мека пишка  Mr. Green
Това звучи като" по-добре красив,умен и богат,отколкото тъп,беден и грозен".Е,не може мек корем и  твърда пишка,няма какво да се  будалкаме! Laughing

Последна редакция: нд, 17 сеп 2006, 22:12 от monda

# 35
  • София
  • Мнения: 4 884
...  Един мъж трябва да е твърд Naughty

Може и така да е, но по-добре мек корем и твърда пишка, отколкото твърд корем и мека пишка  Mr. Green
Това звучи като" по-добре красив,умен и богат,отколкото тъп,беден и грозен".Е,не може мек корем и  твърда пишка,няма какво да се  будалкаме! Laughing

Може, може и още как..Стандартите не са това, което си мислим понякога, че са.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097

Тъкмо мислех да хапна нещо...май ще отложа... Sick

# 37
  • Мнения: 13 512
Ами ще ти пооправя вкуса тогава и ще те почерпя с нещо друго Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Ами ще ти пооправя вкуса тогава и ще те почерпя с нещо друго Laughing

Не бъди жестока... ooooh! Whistling

# 39
  • Мнения: 10 758
Леле Мондолиньо, от де ги извади тез убавци ooooh!

# 40
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Че нали кат легне връз мен и ще ме смачка.

Ми ще легнеш ти връз него...тамън ако не си била на водно легло, ще разбереш какво е усещането...
моми4ета изкарахте ме от депресия с тази тема, бре , много благодаря, още се смея със сълзи ,ама наистина кефите ме!
аз имам лош спомен от един 100кг , ами доде влезе , аз не разбрах какво стана, ама каза свърших ! а аз гадно, ама ти вкара ли го? - емоцията е то4но с водно легло ама връз мене на 154см ;
монда ,ей този тип е космати4кия, оттогава никакви такива мъже!комплекс ми докараха!

# 41
  • Мнения: 2 211

Тъкмо мислех да хапна нещо...май ще отложа... Sick
[/quote
 Ама че хубавец. Не стига че дебел, ами и космат. Май и аз няма да вечерям.

# 42
  • Мнения: 13 512
Леле Мондолиньо, от де ги извади тез убавци ooooh!
От личния архив! Joy Joy
Ами ще ти пооправя вкуса тогава и ще те почерпя с нещо друго Laughing

Не бъди жестока... ooooh! Whistling
Ох,ами...добре,ще се опитам да съм мила,ама пусто като никак не ми се отдава....
ето,за да не гладувате,ще ви почерпя от сърце

Последна редакция: нд, 17 сеп 2006, 22:37 от monda

# 43
  • София
  • Мнения: 7 097
monda, благодарско за почерпката...

Ако ги постнеш тия двамцата в "Красива мама", че и още някой и друг от тяхната компания, мисля, че няма да има никакъв проблем със спазването на диети от съфорумките...  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 13 512
Хайдеееееееееееее,нищо повече няма да ви поствам! кАЗАХА МОМИЧЕТАТА,ЧЕ ТЕЗИ ТИПОВЕ БИЛИ НЯЙ-ДОБРИТЕ ЛЮБОВНИЦИ И АЗ ВЕДНАГА ВИ ГИ НАМЕРИХ И ПРЕДОСТАВИХ. А вие, след като ги употребихтевзехте да се давите,да ви  се повдига и да получавате колики..Оправяйте се тогава сами,като сте неблагодарни. Айдеееееееееее... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт