Лазерна епилация и електроепилация – 8

  • 37 446
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
PRIME LASE HR или Gentle Pro, процедури с кой от двата апарата бихте препоръчали?
Тези двата съм пробвала.Ефект от първия 0 за мишници и интим.От втория Gentle Pro  съм много доволна.

# 136
  • Мнения: 147
Здравейте!
някакви отзиви за студия във Варна ?

# 137
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте!
някакви отзиви за студия във Варна ?

Потърсете в Google Maps студиа във Варна с добри отзиви и  с добра технология , примерно на компаниите Syneron Candela,Alma i Cocoon Medical. Има и други добри апарати ,но тези в България са най-добрите. В никакъв случай китайски ,защото не е ясно как влияят на кожата. В най-добрия случай няма да сте доволни от резултата след 6-8 терапии.
Мога да ви кажа някои студия ,но се опасявам че ще го сметнат за реклама.

# 138
  • Мнения: 147
Много благодаря!
Ако все пак споделите студиа ще сьм много благодарна! Двоумя се между Скин солюшьн и скинлайн

Последна редакция: сб, 09 яну 2021, 19:17 от taamaraa

# 139
  • Мнения: 46
Здравейте! Днес бях на първата си процедура за крака и подмишници в Нирвана и останах изключително доволна. Бяха много мили. Болката в зоните беше средна, като иглички. Като цяло очаквах нещо много по-страшно. Grinning
Лазерът им е PrimeLase, за който съм чувала само добри отзиви. След 45 дена определено ще се върна отново там. Simple Smile

# 140
  • София
  • Мнения: 83
Много благодаря!
Ако все пак споделите студиа ще сьм много благодарна! Двоумя се между Скин солюшьн и скинлайн
Цените са близки в двата центъра.Аз бих избрал Skin Solution,тъй като съм пробвал подобен апарат.

Както споменах в предишен пост - за мен най-добрите апарати са Alma  със Soprano, Cocoon Medical  с Elysion и Primelase или Syneron Candela  с Gentle lase Pro
има и други добри лазерни апарати , но не съм сигурен дали се предлагат в България масово.
Така ,че това мога да препоръчам като техника.Останалото е цени ,защото вариациите в цените със същите апарати е голяма и според ме има значение дали ще дадеш 130 лв или 70 лв за интим с един и същ апарат.

# 141
  • Мнения: 8 759
Сопрано титаниум има във Варна във Вивадерма .

# 142
  • Мнения: 4 173
Момичета, някой посещавал ли е Satori и може ли да даде някакво мнение за лазерната им епилация? Чета някакви много позитивни коментари във фейсбук страницата им, но не разчитам на мненията там.

Гледам, че лазерът, който използват е Soprano Titanium by Alma. Ползвали ли сте такъв? За него намерих, че събира три дължини на вълната (755нм + 810нм + 1064нм) в един накрайник, т.е. е някаква комбинация между александритен, ND:YAG и още нещо. Това дали ви звучи Ок или е някаква реклама просто, понеже не съм много запозната и успяха да ме объркат.

Аз ходя там и отношението им е много приятно и ефекта от процедурите е страхотен. Това което ми обясниха е ,че едната глава е с 3 дължини, а другата им е на такава дължина на която е като на александритния лазер, която била като останат тънки и по-светли косъмчета (но като цяло не разбирам много от това). Момичето което ми прави лазерната ми обяснява доста подробно за всичко. Засега съм на 4-та интим и подмишници и 3та процедура крака и вече са много много малко косъмчетата, кожата става много гладка. Почвам скоро половинка ръце. Wink

# 143
  • Мнения: 41
Момичета, искам да попитам, при вас колко време след процедурата ви се махат "черните точки" т.е. косъмчетата да се избутат и опадат? Аз минах втора процедура лазерна на крака, нямам пораснали косми и кожата ми на допир е гладка, но тези черни точици ме смущават, минаха 4 седмици от процедурата и са все още така и не избиват. Чудя се даже изобщо ще го направят ли ...

# 144
  • София
  • Мнения: 83
Момичета, някой посещавал ли е Satori и може ли да даде някакво мнение за лазерната им епилация? Чета някакви много позитивни коментари във фейсбук страницата им, но не разчитам на мненията там.

Гледам, че лазерът, който използват е Soprano Titanium by Alma. Ползвали ли сте такъв? За него намерих, че събира три дължини на вълната (755нм + 810нм + 1064нм) в един накрайник, т.е. е някаква комбинация между александритен, ND:YAG и още нещо. Това дали ви звучи Ок или е някаква реклама просто, понеже не съм много запозната и успяха да ме объркат.

Аз ходя там и отношението им е много приятно и ефекта от процедурите е страхотен. Това което ми обясниха е ,че едната глава е с 3 дължини, а другата им е на такава дължина на която е като на александритния лазер, която била като останат тънки и по-светли косъмчета (но като цяло не разбирам много от това). Момичето което ми прави лазерната ми обяснява доста подробно за всичко. Засега съм на 4-та интим и подмишници и 3та процедура крака и вече са много много малко косъмчетата, кожата става много гладка. Почвам скоро половинка ръце. Wink

3-те дължини на вълната в една лазерна глава не са предимство,а просто опция. Така са решили производителите и това по-скоро е предимство за студиата, отколкото крайния потребител. Дължините на вълните имат различно предназначение за различни манипулации, като в повечето случаи , за жените с 3-ти фототип в България се ползва 810 nm.
Но Soprano Titanium със сигурност е добър апарат,стига да знаят как да го използват.

Каква е цената за интим единична процедура в това студио?

# 145
  • Мнения: 4 173
Аз си взех промо пакет за 450 лв. за 6 процедури, реално 75 лв. е една процедура, иначе единична цена беше нещо от рода на 85 лв.

# 146
  • Мнения: 8 759
Във Варна и Пловдив е 130 лв .....

# 147
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Аз ще замълча за цените, на които си правя процедури Simple Smile

# 148
  • София
  • Мнения: 83
Момичета, искам да попитам, при вас колко време след процедурата ви се махат "черните точки" т.е. косъмчетата да се избутат и опадат? Аз минах втора процедура лазерна на крака, нямам пораснали косми и кожата ми на допир е гладка, но тези черни точици ме смущават, минаха 4 седмици от процедурата и са все още така и не избиват. Чудя се даже изобщо ще го направят ли ...

Обикновено космите след лазерна епилация опадват в рамките на 1 седмица след процедурата.
Вероятно тези точки са новите ви косми, чиито фоликули не са били засегнати от лазера..

# 149
  • София
  • Мнения: 121
Диодният лазер от модерните лазери ли е? Дава ли добри резултати?

Общи условия

Активация на акаунт