Вашите мнения и впечатления за мебелите от магазин Лабиринт?

  • 3 585
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Ние пазарувахме от там два пъти: два дивана и секция. Аз нещо нямам нерви да чакам поръчки и затова взехме неща, които бяха налични в магазина по това време. Не знам доколко сме доволни, единия диван вече успяхме да му скъсаме дамаската, ама то си е наша вина. За секцията, много е симпатична, ама сега всеки път като бърша прах и откривам по някое ъгълче зачупено или нещо такова. За толкоз пари - толкова!

# 16
  • Мнения: 492
Преди месец мислех да пускам такава тема, но бях толкова ядосана и афектирана, че сигурно щяхте да ме помислите за луда.През месец юни поръчахме лежанка за хола от Лабиринт.След 20 дни ми се обадиха и мъжът ми я плати и докара вкъщи.Качихме, разопаковахме и  Shocked лежанката обратна - в смисъл аз поръчах с лежанка отляво, а те ми пратили с дясна.Не искам да ви обяснявам с подробности какви борби с вятърни мелници водих 4 дни, докато накрая не заплаших с адвокат. Стигна се дотам, че взаимно си обяснявахме коя част е лежанката, защото тя е отправна точка по спора ни.Издирих телефоните и на фабриката производител.Оттам потвърдиха моята теза.Добре, накрая от Лабиринт казаха, че ще пуснат нова поръчка.новата поръчка я чаках месец и половина, при положение, че това е рекламация, отдавна е платена цялата сума и се предполага, че трябва да се забързат.Да, ама за мой късмет фабриката  - в отпуск.Дойде дълго чакания петък, когато трябваше да пристигне.Отново проблеми, още една седмица чакане #Cussing out  най-накрая ме принудиха аз да си организирам транспорта, нищо, че са я взели от вкъщи и е рекламация.новата история беше, че са ми направили услуга и са пуснали нова поръчка, за да съм доволна от магазина, но аз съм си била сбъркала поръчката #Crazy.А имам договор за поръчка и на него всичко, което искам си е описано черно на бяло.
Стана много дълго и объркано, но като се сетя подивявам.Съвет от мен - не ходете там.Мебелите, които предлагат се намират и по други магазини.Не си късайте нервите с МАЛОУМНИ продавачи и служители.Не знам чий е магазина, но явно на никой не му пука за клиентите.НИКОГА повече няма да вляза в този магазин!

# 17
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
От дивана - 1400лв - съм доволна много, търпи тормоз една година, но е като нов. За продавачите -  Sick от глупав по-глупав...

Общи условия

Активация на акаунт