💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 15 - Между два сезона

  • 78 714
  • 1 213
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 3 589
Лайфа за 19 чеса
😅🤣🤣🤣🤣
ривЪ

# 766
  • Мнения: 1 443
Ееее, Тошко.... В теб ми беше надеждата да ги разбиеш No Mouth

# 767
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ееее, Тошко.... В теб ми беше надеждата да ги разбиеш No Mouth

Надявам се, че се шегуваш.

# 768
  • Мнения: 1 443
Stuck Out Tongue явно не особено успешно

# 769
  • София
  • Мнения: 12 650
Тошето толкова прост, а тоя "адвокатът" му същият дол дренки. Ама него не го интересува, защото той договор не нарушава, та Тошето колкото му е акълът, нищо чудно под неговата опека да нагази двойно в лайната. Не че от това, което е показал, заслужава съжаление, ама все едно гледам как един ментално недоразвит води друг ментално недоразвит на заколение.

# 770
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Stuck Out Tongue явно не особено успешно

Оооооооооооооооооох, отдъхнах си!

Питам, защото Тодор има и куп почитатели.

 





Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 21:58 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 771
  • Мнения: 1 443
А в колумбийските сезони имало ли е такива грошове, каквито нашите събираха?
Защото аз сега с голямо закъснение изгледах последния америкаски Съвайвър и там за първи път бяха въвели да събират такива жетончета. (Само дето там настина можеха да ги ползват и имаше смисъл.)
Струва ми се, че от там са ги изкопирали, освен ако и в оригиналното предаване ги е нямало. Аз като не разбирам испански и не ми е интересно да гледам.

# 772
  • Мнения: 3 510
Някой беше казал, че от Сървайвър са го изкопирали.
А там каква е целта им?

# 773
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А в колумбийските сезони имало ли е такива грошове, каквито нашите събираха?
Скрит текст:
Защото аз сега с голямо закъснение изгледах последния америкаски Съвайвър и там за първи път бяха въвели да събират такива жетончета. (Само дето там настина можеха да ги ползват и имаше смисъл.)
Струва ми се, че от там са ги изкопирали, освен ако и в оригиналното предаване ги е нямало. Аз като не разбирам испански и не ми е интересно да гледам.

Не съм гледала оригиналния формат.

# 774
  • Мнения: 1 443
Там си купуваха предимства за игрите и храна. Имаше ясни правила. 

Скрит текст:
Основните играчи от племената започваха всеки с по жетонче. (При печелене на игра за имунитет, когато се обединиха, им даваха по два.) Съответно когато те изгонят, отиваш на отделен остров с възможност да се завърнеш по някое време, а жетона оставяш на някой, който още е в играта. Той си го получава.
Тези на острова пък имаха възможност да печелят нови жетони от време на време. Обикновено има загадка и те търсят. На острова можеше да си купуваш храна (по всяко време, стига да имаш с какво). Също можеше да си купуваш предимство за двете общо игри, които се състояха за връщане в обединеното племе. Всеки с жетони можеше да си купи предимство, голямо или малко, в зависимост от сумата.
Отделно на острова можеха да печелят предимство, което да опитат да продадат на на кого в племето/племената. Мислят кой има жетони и кой би го купил. Например им продават допълнителен вот, амулет за неприкосновеност и т. н. Така на острова се сдобиват с още жетони, а онези в племенната имат по някое предимство в ръкава.

# 775
# 776
  • Мнения: 2 032
Жълти глупости. Всеки, дори и с ограниченият интелект на Тошката знае, че не се сърдиш на който яде зелката, а на който му я дава, след като я е взел от теб. И то ако е била твоя. В случая не е била поначало твоя, а са ти я дали тая зелка за една година.

Откъде се извъдиха тия фенове?

За Ралица като човек не знам нищо, като актриса и водеща ми харесва повече от Алекс.  
За Алекс, каквото виждам от интервюта е, че е свестен човек. Изстрадала, измъчена, с чиста душа.

Димо - въобще не е моя тип, иначе като актьор бива, нямам забележки, знам го от "7 часа разлика", като водещ правеше колкото може, имаше смешни и тъпи коментари, писала съм го това преди, но пък чак да се дига толкова гюрултия да не говорим пък, че го мразели - това са безмислици. И най-вероятно тотално съчинени от вестника.

# 777
  • Мнения: 10 991
Е, статията е писана въз основа на коментарите в социалните мрежи след гостуването на Ралица Паскалева в "На кафе", излял се е голям хейт

# 778
  • Мнения: 108
Хайде ново 20...

# 779
  • Мнения: 1 723

Ех Тодоре, Тодоре. Какво ще докажеш с медицинско извадено половин година след завършване на предаването?Нали тези контузии може да си ги получил след предаването.А и при положение че сума ти народ се изпочупи в това предаване и никой не чу на някой нещо да са платили, вероятно има клауза в договора че продукцията не носи отговорност за тези неща.
Така че Тодоре, пари от Тупарев няма да видиш.

Общи условия

Активация на акаунт