🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 92 986
  • 3 432
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 1 479
Дано да го махнат този бутон от новия сезон. Това им е уникален гаф.

Иван и Мирон разсъждаваха в посока... да остане бутонът за Фермата 7, но да има наказания за тези, дето го натискат, пък не знаят отговора, тоест да ти носи МИНУС точки. И да се замислят, преди да се затичат за бутона
И пак няма да е честно. Ако и двамата знаят отговора, пак е въпрос на бързина, а се предполагаше, поне преди, че е битка за знания.

# 871
  • Мнения: 9 700
Иван и Мирон разсъждаваха в посока... да остане бутонът за Фермата 7, но да има наказания за тези, дето го натискат, пък не знаят отговора, тоест да ти носи МИНУС точки. И да се замислят, преди да се затичат за бутона
Вярното и просто решение е да върнат дъските и тебеширите.

# 872
  • Мнения: 2 652
Нямате ли спойлер.
Някак по - добре ще спя ако знам, че Даню пътува да богатее в Габрово.

# 873
  • Мнения: 255
Даню изкара злобата заради парите според мен

# 874
  • Мнения: 4 291
Бутоните и тока са много дразнещи този сезон.
А и сценаристите от Биг Брадър също.

# 875
  • Мнения: 143
Точно се отървахме от Мария, то Данчо-смешника дойде. Добре е да си нахъсан преди дуела, ама той минава всякакви граници. Като не го е страх от никого, защо не избра Боби? Жалък е.

# 876
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ъхъ, ни гу'й страх от никого Даню, затова изпрати Дая на дуел, да си запази Стоян за дуела, който беше ясно, че му предстои - първо на него, че му се размина през сезона. 
Туй - щот ни гу'й страх, дье.

# 877
  • Мнения: 1 178
Уж следя предаването от началото и все се чудя защо Ванчето е толкова подценявана и не харесвана? На мен ми е приятна,позитивна и както всеки си има залитания,но това е нормално... може би нещо съм изпуснала от предаването?! Може би покрай харесването си към Петър,но е естествено чувство и много деликатно се отстрани. Нямаше онези драми 🙃  И в крайна сметка и на  всеки дуел се справи!

Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 23:50 от ilenkata

# 878
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Единственото, за което се радвам е, че детето му се е оправило и е добре.
Ей това е положителното, нищо друго няма значение.
Поразгледах, нямам спомен какво разказа ДанЮ противния за детето и операциите му, но доколкото видях, са събирани пари и от базари в Габрово за него, и други благотворителни мероприятия, както и същия е участвал в Българската Коледа, доколкото разбрах /ама може и да греша/, и оттам е получил пари за детето.
Помня как обясняваше колко пари има, колко данъци плащал, какъв живот водел....явно е свикнал да с еправи на МЕН и да си чешЕ егото, а за това трябват пари.
Сега не разбрах това дете с кого живее, май е с майка си?
И той предпочете писмото на Камелия пред нейното, на дъщеря си?

# 879
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
С майка си живее детето, май кара по един месец в годината с баща си.
На мене Йордан ми е противен по начало - откакто разбрах, че е зарязал жена си с дете със специални потребности... Sad

# 880
  • Мнения: 1 436
Дано да го махнат този бутон от новия сезон. Това им е уникален гаф.

Иван и Мирон разсъждаваха в посока... да остане бутонът за Фермата 7, но да има наказания за тези, дето го натискат, пък не знаят отговора, тоест да ти носи МИНУС точки. И да се замислят, преди да се затичат за бутона

Къде са разсъждавали, щото имам няколко идеики да им метна.. Wink

# 881
  • Мнения: 1 873
За мен вече официално, колкото и да не ми се иска/май/ Юхууу трябва да отиде на финал и да взема чека. Това момиче го разкостиха с тия 4 дуела. Супер жал ми стана за нея и в крайна сметка, човек, който адски много се радва на тези кученца няма как да е с лоша душа. Така, че до и надявам се за финала ще викам ЮХУУУУУУУУУУУУУУУ.

Относно Стоян от 2ри сезон - Ванчето е единствената, която е спечелила 4 пълни битки. Елиминационния на Стоян тогава бяха по 3 битки. Просто казвам Simple Smile

Все пак имаме два рекорда този сезон - 4те битки на Ванче и играта на Даяна.

# 882
  • Мнения: 1 058
Продукцията даде много на Данчо и пиар му направи така че Данчо е пътник според мен без Даяна той е скучен и ....бай-бай Даньо.....да падне от Стоян си е падение на бедния-богаташ Simple Smile

# 883
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Аз пак да питам, Иван казал ли е, че Ваня е първият финалист?

Защото така беше преди.

Реално е много нечестно тази седмица да играят някои по два дуела, а Надя да си клати краката...

# 884
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 952
Браво на Хепи Ванче! Не гледах добре дуелът между Стоян и Данчо, защото ми е все едно кой ще отпадне, вървя като картина без звук, затова и съм пропуснала наглостта му.

Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 23:08 от Miriel

Общи условия

Активация на акаунт