Университетите

  • 7 290
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Остават ми четири семестриални изпита и двата държавни и дано накрая завърша тоя прословут Пловдивски университет.

# 16
  • Мнения: 1 639
Софийския .
Молаба приета - повтарям 4-ти курс  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 101
УНСС - завърших преди една година.

# 18
# 19
  • Мнения: 2 015
Са"Д.А.Ценов"-Свищов

# 20
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Великотърновският университет-първи курс-теология Hug

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
МВБУ-Ботевград. Датския колеж.
Бизнесадминистрация ми е специалността. Искам да попитам ако някой знае...намерението ми е да карам магистратура по Маркетинг, но в друг университет- в нашия няма такава специалност. Какви са условията, освен задължителното над 4.50?

# 22
  • Мнения: 2 697
Завърших СУ тази година и кандидатствам за магистратура...надявам се кандидатмагистърските ми вълнения да завършат с успех, (засега теоретично вече съм вътре) Praynig

МВБУ-Ботевград. Датския колеж.
Бизнесадминистрация ми е специалността. Искам да попитам ако някой знае...намерението ми е да карам магистратура по Маркетинг, но в друг университет- в нашия няма такава специалност. Какви са условията, освен задължителното над 4.50?

Erica Purcell, изискванията във всеки университет са различни, така че най-добре погледни в кандидатмагистърската информация в университета, който те интересува. Hug

# 23
  • Мнения: 953
Завършила съм Благоевградския университет.Тази година исках да запиша магистратура,но всичките икономически специалности са редовно обучение.Еми аз ходя на работа бе хора.Как да съм всеки ден на лекции и упражнение.Незнам къде другаде може да има задочно обучение.

# 24
  • Мнения: 910
Завършила съм ТУ-Габрово,а сега записах магистратура в СА"Д.Ценов"-Свищов.

# 25
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
УАСГ, след майчинството ми остава една година от докторантурата Peace

# 26
  • Мнения: 3 360
В ШУ"К.Преславски' съм завършила,а сега вече обмислям и магистратура-но в ВТУ този път Wink

# 27
  • Мнения: 4 965
2002 г. завърших УНСС, а 2006 - НБУ
Сега ми предстои докторантура в НБУ-то, но реших да я отложа с 1 година.

# 28
  • Мнения: 6 167
[СУ ' Климент Охридски" съм завършила

# 29
  • Мнения: 5 026
 Учила съм в Софийския.

Общи условия

Активация на акаунт