Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 70

  • 50 291
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 72
Споделям впечатления от това червило на Катрис
Скрит текст:
никак не съм доволна и не използвам, озова се бързо при неизползваемите продукти, никаква дълготрайност и наситеност на устните. Номерът е 020, ако има значение, изисква постоянно наслояване при опит да изкараш ден с него. Фаворитите ми по цена и качество нямат още заместник, това са поредни закупени, поддържам ги постоянно
Скрит текст:
и
Скрит текст:

# 721
  • Мнения: 15 356

Това препоръчвам с две ръце .

# 722
  • Мнения: 2 071
И друг път съм писала по тази тема. Косата ми е с мазни корени и сухи краища. Имам и косопад.
Миналата година от Здраве Хинин и Здраве Хума страшно страшно много си раздразних скалпа. 20 мин след баня почваше страшен сърбеж. Върнах се към моята любима Розова Шаума (за мазни корени и сухи краища), която винаги ми успокоява скалпа, но за омазняването не бих казала, че ми помага. Затова и опитвам други, но все нещо ме раздразнява и се връщам към нея.

# 723
  • Мнения: 3 315
Шаумите от немските магазини са прекрасни!! От нашите дрогерии направо бледнеят. Ако не си си купувала от немски- пробвай. И аз съм много недоволна от Здраве с хума за мазни корени и пърхут, косата ми се омазнява страшно бързо с него. Това, което помага при мен са ампули, отказах се да разчитам на шампоани.
Между другото ако не сте пробвали маската на линеа био с арган, горещо я препоръчвам, наистина не вярвах заради смешната й цена от 3,50, но косата ми е толкова мекичка и приятна на допир от нея. Определено ще я подновявам доста.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 4 726
Glossycherry, за веригата Немски магазин ли имаш предвид?

# 725
  • Мнения: 3 315
Ами Born май е веригата, но има и други немски магазини из страната, където сигурно може да се намери ако няма такъв на лесно Simple Smile

# 726
  • Мнения: 2 692
Маските на Линеа био с арган и с макадамия за мен са уникално добри. Едни от най-често купуваните от мен.

# 727
  • Мнения: 23 014
Също ампулите им за косопад и с арган.
Едната маска за коса не ми хареса, не помня коя беше.
Не ползвайте шампоани за мазни корени, ползвайте хидратиращи , за нормална коса, чувствителен скалп.

# 728
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Имам червило от серията на Catrice Generation Matt, която вече я няма, и съм много доволна, издържа ми цял ден без подновяване (не ям през деня), моето е цвят 070. Наскоро възобнових използването на едно забравено от мен червило - Flormar Silk Matte, също съм много доволна. Доволна съм и от течните матови червила на Essence STAY 8h MATTE, издържат ми цял ден и са maskproof. Не останах доволна от така хваленото червило на Catrice Demi Matt, нетрайно и се отбелязва по маската.   

# 729
  • Мнения: 3 640
Здравейте,
Маски на Миша има ли в Лили на бул. България до Билла или на това срещу ВМА?
Или изобщо някъде в този район.. искам да си взема от тях докато са намалени, но не ми се излиза много от близките до мен квартали. 😀

# 730
  • Мнения: 2 256
Срещу ВМА има, даже поглеждай зад кашончето дали няма и дтуг вид, че ги крият някой път😄😄😄

# 731
  • Мнения: 1 869
В Лили до Била има абсолютно всички марки корейска козметика и винаги се стараят да поддържат наличност. Не съм заглеждала маските, но съм на 95% сигурна, че ги поддържат.
Вчера бях в ДМ на ул.Съборна и бяха заредени шийт маски на Миша, както и нови корейски марки.

# 732
  • Мнения: 4 023
Има от маските на Миша дори в моят забутан в квартала Лили магазин, така че вярвам че ги има на доста места. А пък в центъра съвсем ✌️

# 733
  • Мнения: 2 812
Момичета, търся си ефективна отлепваща маска за черни точки. И за да не е само "търсене" този коментар-новите power stay червила на Avon в гилза са невероятни. Много красиви цветове, абсолютно матови, не оставят следи.

# 734
  • Мнения: 1 990
Ето тази е най-добрата, която съм ползвала, корейска
Скрит текст:
Но я намирам само в Елитис.
Иначе забелязах, че тези с въглен дават значително по-добри резултати. И като цяло корейските са по-ефективни, има различни марки в Лили и ДМ.

Общи условия

Активация на акаунт