Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 70

  • 50 228
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 640
Намерих ги тези маски на Миша. Взех 5. Ще ги пробвам постепенно и ще пиша ако някоя силно ме впечатли. Simple Smile)

# 736
  • Мнения: 541
Да похваля един интимен гел за измиване, Eveline Sos с червена боровинка, ползвам го от 6месеца от тогава нямам никакви проблеми, много добър, ползвала съм и други около тази цена, но не оставах доволна. Също и шампоана на Gliss за мазни корени с кератин (прозрачния) зимата винаги бързо ми се омазнява косата, с него закрепвам положението да я мия 3 пъти седмично, иначе на следващия ден е ужасна

# 737
  • 1444
  • Мнения: 1 058
Ето тази е най-добрата, която съм ползвала, корейска
Скрит текст:
Но я намирам само в Елитис.
Иначе забелязах, че тези с въглен дават значително по-добри резултати. И като цяло корейските са по-ефективни, има различни марки в Лили и ДМ.
Точно тези лепенки взех преди около месец от Кауфланд Студентски град. Не са лоши, но аз нямам кой знае каква база за сравнение, за първи път ползвам такива.

# 738
  • Мнения: 2 794
Благодаря за споделянето за този интимен гел. Аз сега използвам на Билка с лавандула, но е на привършване и ще взема този. Взех си преди седмица спрей за коса на Gliss и се чудих за ш+б с биотин. Някой пробвал ли ги е?

# 739
  • Мнения: 5 832
Да похваля един интимен гел за измиване, Eveline Sos с червена боровинка, ползвам го от 6месеца от тогава нямам никакви проблеми, много добър, ползвала съм и други около тази цена, но не оставах доволна. Също и шампоана на Gliss за мазни корени с кератин (прозрачния) зимата винаги бързо ми се омазнява косата, с него закрепвам положението да я мия 3 пъти седмично, иначе на следващия ден е ужасна
Може ли да попитам какво означава, че от тогава нямаш никакви проблеми? Преди това си имала проблеми ли?

# 740
  • Мнения: 541
Да похваля един интимен гел за измиване, Eveline Sos с червена боровинка, ползвам го от 6месеца от тогава нямам никакви проблеми, много добър, ползвала съм и други около тази цена, но не оставах доволна. Също и шампоана на Gliss за мазни корени с кератин (прозрачния) зимата винаги бързо ми се омазнява косата, с него закрепвам положението да я мия 3 пъти седмично, иначе на следващия ден е ужасна
Може ли да попитам какво означава, че от тогава нямаш никакви проблеми? Преди това си имала проблеми ли?
Бяло течение и понякога сърбеж, от други гелове течението се увеличаваше

# 741

Общи условия

Активация на акаунт